Tickets : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

Tickets

11% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

D
Daria
Miałam bardzo rozczarowujące doświadczenie z Tickets.pl. Mimo otrzymania potwierdzenia płatności i zapewnienia o wydaniu biletów w ciągu trzech godzin, pozostałam bez biletu - 24 godziny później. Z...Czytacz dalej
A
Arkadiusz
NIGDY WIĘCEJ! Z DALA OD TYCH OSZUSTÓW! Kupiliśmy z dziewczyną bilety z Warszawy na Phuket przez Pekin. Spędzamy sobie miło czas na wakacjach aż tu nagle mail przychodzi „wasz lot powrotny został od...Czytacz dalej
K
Krzysztof
Nie polecam ,oszuści . Brak profesjonalizmu , podają błędne rezerwacje, obsługa słabo rozmawia po Polsku . Za błąd w nazwisku w ostatniej literce , która nie zmienia brzmienia nazwiska chcieli wyłu...Czytacz dalej
K
Kornel
Bilety zakupiłem jeszcze przed pandemią więc oczywistym było przełożenie lotu. Po wprowadzeniu ulg w lotach podjąłem decyzje o locie. Suma Summarum udało się poleciec ale przez proces jaki musiałem...Czytacz dalej
G
Gheorghe
I bought a ticket for 684 euros with wrong details and called in 5 minutes to cancel the purchase and get a refund. Then I am told that I will be charged 80 euros for the refund process. Ridiculous...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (9)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Bilety lotnicze lotu - Wilno - Warszawa

  Miałam bardzo rozczarowujące doświadczenie z Tickets.pl. Mimo otrzymania potwierdzenia płatności i zapewnienia o wydaniu biletów w ciągu trzech godzin, pozostałam bez biletu - 24 godziny później. Zero informacji od portalu. Po mojej interwencji na chacie - ku mojemu zdumieniu, poinformowano mnie, że moja rezerwacja została anulowana z powodu usunięcia miejsc przez linię lotniczą, co uważam za rozbieżność, którą systemy Tickets.pl powinny zauważyć wcześniej. Z lotem zaplanowanym za zaledwie tydzień, to jest więcej niż tylko niedogodność. W dzisiejszych czasach, tak rażące niedopatrzenie i brak aktualizacji systemu w czasie rzeczywistym są niedopuszczalne. Oczekiwałam bezproblemowego załatwienia rezerwacji, ale zamiast tego muszę szukać alternatywnych rozwiązań. Absolutnie nikomu nie polecam.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Bilety lotnicze AirChina

  NIGDY WIĘCEJ! Z DALA OD TYCH OSZUSTÓW! Kupiliśmy z dziewczyną bilety z Warszawy na Phuket przez Pekin. Spędzamy sobie miło czas na wakacjach aż tu nagle mail przychodzi „wasz lot powrotny został odwołany” przewoźnik AIRCHINA odwołał lot. Napisaliśmy wiec do tickets.pl żeby dali nam inne loty ponieważ musimy jakoś wrócić do domu, a oni nam odpisali że mają dla nas loty na dzień następny aby je otrzymać mamy im przelać 39 397,39 zł ! Prawie 40 tys mamy im przelać aby dostać od nich bilety gdzie za bilety zapłaciliśmy normalnie przed wyjazdem! Czy to nie jest chore? SPRAWĘ ZGŁASZAM NA POLICJĘ I DO SĄDU! Juz na samym początku nas chcieli naciągnąć na dopłatę do bagażu ponieważ wydrukowali nam bilet „bez bagażu” i zadzwoniłem do AIRCHINA i zapytałem czy mamy bagaż w tej cenie a oni powiedzieli ze oczywiście ze mamy, a tickets.pl powiedział ze mamy im dopłacić 800 zł ! OSZUŚCI! Mam screen shoty z całej korespondencji! Sprawę kieruje do Sądu w trybie natychmiastowym !


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Tragedia nie polecam !

  Nie polecam ,oszuści . Brak profesjonalizmu , podają błędne rezerwacje, obsługa słabo rozmawia po Polsku . Za błąd w nazwisku w ostatniej literce , która nie zmienia brzmienia nazwiska chcieli wyłudzić od nas 3500 pln od osoby. Tickets.pl twierdził że linie lotnicze sobie takie pieniądze naliczają . Jest to nieprawda po kontakcie z linią BRITISCH ARLINES pani bez problemów i bez kosztowo mogła by to zmienić gdybyśmy zakupili bilety bezpośrednio u nich w liniach lotniczych .Chcesz mieć stres przed wylotem kup bilet w Tickets .pl


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Bilety lotnicze do USA

  Bilety zakupiłem jeszcze przed pandemią więc oczywistym było przełożenie lotu. Po wprowadzeniu ulg w lotach podjąłem decyzje o locie. Suma Summarum udało się poleciec ale przez proces jaki musiałem przejść to tragedia. Oczywiście brak sensownej komunikacji pomiędzy mną a obsługa, nieogarniający konsultanci z kiepskim posługiwaniem się językiem zarówno polskim jak i angielskim, konieczność dopłaty do biletów po 800zl mimo wystawienia już gotowych za cenę zakupu z czasu przed pandemia. Cofnęli nam te bilety i zadzwonili mówiąc ze już nie ma ich a ktoś się tylko pomylił wystawiając i trzeba dopłacić po 800 zł. Po długich rozmowach w tonie już agresywnym zrozumiałem ze nic nie wskóram i dopłaciłem za te bilety. Nigdy więcej nie kupię biletów na tej stronie oraz nikomu nie życzę żeby się niechcący przez jakieś wyszukiwarki wpakował w konszachty z nimi. A no i jak chciałem odwołać to mogłem za bilety kosztujące prawie 3 tys złotych dostać 500zl zwrotu.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Bought a ticket with wrong details and called in 5 minutes to cancel purchase and get a refund

  I bought a ticket for 684 euros with wrong details and called in 5 minutes to cancel the purchase and get a refund. Then I am told that I will be charged 80 euros for the refund process. Ridiculous! any other company will do an immediate cancelation of the transaction. But that’s not the end of it. After 1 month we started calling and emailing them several times about when the refund will be made. 4 Months we've been waiting so far and today the same information I get. 'The refund will be processed but no date by when.'
  So, conclusion, stay away., do not use this tricky company. Many other reviews can be found that they did not provide flying service or refunds even after 9 months.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  bilety lotnicze roma-mahe OSZUSTOW

  ZAkupiłam bilety, zapłaciłam za nie, nie dostałam biletów przez 4,5h po czym po 22 dostałam mail z informacją,że jak do 9:00 rano nie zapłacę ponad 2300 zł dodatkowo za bilety to je anulują. Rozmawiałam z jakąś kobietą ze wschodu-miała mocny akcent i chyba nie do końca wiedziała co mówi... i stwierdziła,że ich przepisy kraju nie obchodzą i zmienili cene biletów po 4,5h od zakupu i mam dopłacić teraz albo anuluje mój lot. sprawę skierowałam dalej bo to zwykłe OSZUSTWO! próba wyłudzenia , inne strony miały właściwie takie same ceny, gdybym kupiła bilet przez inną stronę nie miałabym problemu.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  BIlet lotniczy

  Bilet lotniczy obejmował podróż z Warszawy do Ft. Lauderdale.
  Dnia 20.12.2022 kupiłam bilet z powodu pewnych sytuacji prywatnych musiałam dokonać zwrotu 27.12.2022, czyli dokładnie 7 dni od zakupu. Dokonałam zwrotu poprzez ich tak zwaną stronę internetową, i czekałam na pozytywne rozpatrzenie. Chciałam uzyskać 100% zwrotu (choć spodziewałam się, że mogą nastąpić opłaty manipulacyjne). Firma odpowiedziała mi mailem 13.01.2022.
  Kwotę którą zapłaciłam za bilet wynosiła 1128.61 USD (4454.53 PLN). Poprzez ich maila dowiedziałam się, że mój bilet kosztował 1008.27 (3979.55 PLN). A zwrot którym chcą mnie uraczyć wynosi 4.27 USD (16.85 PLN).
  Z mojej strony wszelkie terminy zostały nieprzekroczone. Złożyłam wniosek do Europejskiego Centrum Konsumenckiego, rozmawiałam z Rzecznikiem Praw Pasażerów (Urząd Lotnictwa Cywilnego).
  Rozmawiałam również z infolinią tickets.pl, na której ukraiński konsultant rozmawiający w języku polskim nie mógł udzielić mi jakichkolwiek informacji, mówiąc tylko, żebym sprawdzała Moje Konto na ich stronie.
  Jednym słowem OSZUŚCI, którzy wzbogacają się na krzywdzie ludzkiej.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Bezczynność i nieterminowość w wykonaniu swoich obowiązków

  Firma Tickets.pl niedbale wykonuje obowiązki pośrednika.
  23 kwietnia miałam wylecieć do Luxemburgu, lot, z przyczyn oczywistych, został odwołany.

  4 kwietnia złożyłam wniosek o zwrot biletu. 5 maja otrzymałam od tickets.pl informacje o tym, że wniosek został przekazany do linii lotniczych. Proces rozpatrywania wniosku zgodnie z informacją przekazaną przez Tickets.pl w mailu do mnie powinien trwać od 1 do 3 miesięcy. Już minęły prawie 4. Łamią własne zasady, o których informują swoich klientów, nie potrafią podać informacji o postępie, nie wyrażają chęci pokocha rozwiązaniu sprawy, tylko biernie czekają na odpowiedź przewoźnika. Przez 4 miesiące czekam aż otrzymam pieniądze za lot, który się nawet nie odbył.. żadnego wsparcia, opieki i zainteresowania ze strony tickets.pl. Moi znajomi, którzy kupowali bilety przez innych pośredników na lot w tym samym czasie już dawno uzyskali zwroty.

  Ja też czekam na zwrot za odwołany lot. Niby na początku było wszystko OK. Wniosek przyjęty, pozytywnie rozpatrzony, kwota zwrotu podana. Do teraz nie ma zwrotu, oni mówią, że zwrot powinien być bezpośrednio z LOT a LOT tłumaczy dlaczego od tickect.pl jako pośrednika. Sytuacja patowa.

  Ja mam przyznany zwrot środków ponad 6 tys. w grudniu 2021 - miały być wypłacone w ciągu 60 dni roboczych czyli do marca 2022. Do dziś ich nie otrzymałam!, Wymiana korespondencji z nimi nie ma sensu, rozmowy telefoniczne tym bardziej. Interwencja rzecznika praw konsumenta nic nie dała! Pisma wzywające do zapłaty przyznanego zwrotu za bilety zostały odebrane (z wirtualnego biura w Warszawie na Złotej). Mało tego twierdzą, ze zwrot został dokonany - choć nawet na ich stronie jest informacja status:" w trakcie zwrotu" i ... żądają wyciągu z konta od dnia zakupu ! Oczywiście to niedorzeczne - bo to ja od nich żądam potwierdzenia zwrotu. Mało tego z banku zostało wysłane pismo, iż zwrot nie wpłynął! W marcu zgłosiłam sprawę na policję, bo nie wiem co jeszcze moge zrobić i gdzie się udać.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  NIE POLECAM!!!

  Zamówiłam bilety z Bodo do Svolvaer z dodatkową usługą- bagaż. Najpierw sprawdziłam czy mogę nadać bagaż - opcja dostępna, więc kupiłam usługę. Potem kupiłam bilety z Gdańska do Bodo, również z usługą dodatkowego bagażu. Potem okazało się,że niestety usługa bagażowa nie jest możliwa do zrealizowania. No i zaczęły się schody. Dostałam nr tel do SAS-a i miałam sobie zamówić przez ich stronę bagaż. Niestety, przemiła pani z SASa nie mogła nic dla mnie zrobić, mimo ogromnych starań. Poinformowała mnie,że tylko agencja w której kupiłam bilet może zamówić bagaż. Więc kolejny telefon do Tikets.pl i tam pani ,oczywiście sprawdziła tę możliwość i poinformowała mnie,że niestety muszę sama sobie wykupić bagaż np na lotnisku, kiedy zwróciłam uwagę,że zamawiałam u nich,żeby nie mieć problemów z przesiadką itp to dostałam informację,że na stronie jest napisane,że nie wszystkie usługi są możliwe do zrealizowania. Morał z tego taki, czytaj dokładnie co oferuje firma, a jeśli widnieje cień szansy,że regulamin zawiera takie info, które jest niekorzystne dla Ciebie, odpuść. Takie firmy trzeba omijać szerokim łukiem.


Inni również oglądali

Logo Skyscanner

Skyscanner

1 opinie

Opinie o branży podróży: Społeczeństwo dzieli swoje doświadczeniaDzisiaj branża podróży jest jedn&...

Logo Flixbus

Flixbus

35 opinie

Odkryj tę branżę i dowiedz się więcej o opiniach, recenzjach i doświadczeniachAby zrozumieć Flixbus i inne firmy...

Logo InfoBus

InfoBus

2 opinie

Transportation Industry: Reviews, Opinions, and Experiences W branży transportowej opinie, recenzje oraz doświadczenia klientów ma...

Logo Kiwi

Kiwi

35 opinie

Opinie o branży podróżniczej: Branża podróżnicza jest jednym z najbardziej dynamicznych i rozwijających si&...