100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

K
Kasia
Książka przyjechała po 12 dniach od zamówienia, ma uszkodzone rogi, takie jak się robią gdy wielokrotnie książkę przenosi się bez żadnego zabezpieczenia, na przykład w torbie. Uszkodzone rogi są z ...Czytacz dalej

Opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  książki

  Książka przyjechała po 12 dniach od zamówienia, ma uszkodzone rogi, takie jak się robią gdy wielokrotnie książkę przenosi się bez żadnego zabezpieczenia, na przykład w torbie. Uszkodzone rogi są z każdej strony. Przyjechała owinięta w karton, bez żadnej folii ochronnej, przez to mogło dojść do uszkodzenia. Dodatkowo posiada ciemne smugi i kilkanaście pierwszych stron jest lekko zagiętych. Wygląda jakby była trochę używana. Może stało się to po wysłaniu książki, nie wiem. Mimo że spodobał mi się sposób w jaki informują dokładnie o przesyłce, na jakim jest etapie i co robić gdy nie dotrze, to sposób zapakowania mógłby być ostrożniejszy, taki który nie narusza stanu książki.


Inni również oglądali