NiezależnaOpinia

  Opinie Fanatical

  Znajdź swoją ulubioną grę komputerową już teraz!

  Czym jest platforma Fanatical?

  Fanatical jest to strona internetowa, która umoliwia nam kupno różnego rodzaju gier wideo i wiele więcej. Jest to brytyjska firma, która od swojego początku w roku 2012 funkcjonowała pod nazwą Bundle Stars. W 2017 roku jej nazwa została zmieniona na Fanatical, a jej usługi zostały znacząco poszerzone o wiele dodatkowych opcji dla klientów.

  Co oferuje nam Fanatical?

  Po pierwsze, gry wideo, i jest to najważniejszy aspekt Fanatical. Możemy znaleśc tam mnóstwo gier, często w promocyjnych cenach. Możemy szukać w ofertach prawie 6000 gier komputerowych. Platforma Fanatical wyróżnia się, przede wszystkim, swoimi zestawami gier komputerowych, m.in. pakietami dostępnymi na Steamie. Każdy znajdzie tam grę dla siebie. Ponadto, znajdziemy oferty zarówno dla Windowsa jak i Maca i Linuxa. Fanatical jest serwisem, w którym możemy znaleźć zaskakująco niskie ceny i promocje, na tym też polega oferta Star Deal, która prezentuje nam najciekawsze oferty gier komputerowych. To jednak nie wszystko, czego możemy doświadczyć na Fanatical. Poza grami komputerowymi platforma rozwinęła swoją działalność, m.in. o sprzedaż ebooków. Cechą charakterystyczną sprzedawanych przez Fanatical książek elektronicznych jest ich tematyka, czyli umiejętności techniczne. Może wybierać wśród poradników dotyczących kodowania, tworzenia gier, machine learningu, czy blockchain. Opcji jest wiele, a Fanatical zachęca swoich klientów to rozwijania swoich umiejętności technicznych poprzez korzystanie z ich prostych w obsłudze przewodników.

  Jak skontaktować się z Fanatical?

  W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących płatności, zamówień, czy problemów z konkretną grą wideo, możemy skontaktować się z ekipą Fanatical poprzez strone internetową, wypełniając formularz i podając swój adres email. Twórcy Fanatical ułatwili sytuację klientów, zamieszczając listę najczęściej przez nich zadawanych pytań. W tej zakładce możemy poszukać odpowiedzi dotyczących naszych wątpliwości w kwestii zakupionych produktów. Kontakt z Fanatical jest zatem bardzo dobrze usytuowany na stronie, a klienci nie powinni mieć większego problemu z rozwiązaniem swoich ewentualnych kłopotów z zamówieniami.

  Dla kogo Fanatical jest najlepszą opcją?

  Najbardziej pożądanymi użytkownikami i klientami Fanatical są gracze. Niemniej jednak, działalność sklepu internetowego została znacząco poszerzona, m.in. o ebooki, które pozwalają na zwiększenie asortymentu sklepu, a jednocześnie trafiają do większej grupy odbiorców. W swojej ofercie Fanatical ma gry komputerowe nie tylko dla profesjonalnych graczy, ale i amatorów i osób, które dopiero zaczynają swoją historię z gamingiem. Jedną z ważniejszych informacji dla klientów jest fakt, że na Fanatical ceny podawane są w Euro, dlatego zawsze warto sprawdzić ile zakup wyniesie nas w polskich złotych i czy rodzaj zapłaty nam w pełni odpowiada. W dzisiejszych czasach nie powinno to jednak być problemem, ponieważ większość banków pozwala na wygodne i korzystne wymiany walut oraz bezproblemowe transakcje w walutach innych niż PLN.

  Podziel się opinią!

  Dla każdego potencjalnego klienta zawsze istotna jest opinia innych użytkowników, którzy już skorzystali z danej strony internetowej. Pomaga to w identyfikacji wad i zalet danej strony, a jednocześnie umożliwia podjęcie decyzji o ewentualnym zakupie. Podziel się swoim doświadczeniem na temat Fanatical i pomóż wielu internautom zdecydować o zakupach na tej platformie. Twoja opinia będzie dodatkowym punktem wyjścia dla każdego, kto jest zainteresowany grami komputerowymi i zastanawia się nad zakupem nowych gier.

  Fanatical
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Fanatical

  Twoja opinia