NiezależnaOpinia

  Opinie MK Cafe Fresh

  Lubisz aromatyczną herbatę lub nie wyobrażasz sobie życia bez kawy? Wyrusz w podróż dookoła świata kawy i herbaty razem z MK Cafe Fresh! Manufaktura oferuje najlepsze świeżo palone ziarna kaw z różnych regionów całego świata. Bariści potwierdzają, że świeżo palona kawa potrafi oddać pełnię smaku zawartą w kawowych ziarnach i jest nieporównywalna z miesiącami stojącej na sklepowej półce. W sklepie internetowym MK Cafe Fresh możesz zamówić w dowolnym momencie świeżo palone, autorskie mieszanki lub fascynujące egzotyką kawy jednorodne z najsłynniejszych kawowych regionów. Specjalnie na Twoje zamówienie firma wypali niewielkie porcje ziaren, a zamówioną kawę wyszli nie później niż 14 dnia od momentu palenia!

  „Inni szukają ideału, my tworzymy go na Twoje zamówienie…” – MK Cafe Fresh

  MK Cafe Fresh ma do dyspozycji tylko najlepsze ziarna z całego świata, które wypali wyłącznie na Twoje potrzeby w małych porcjach w swojej Manufakturze. Manufaktura MK Cafe Fresh to wieloletnie doświadczenie ludzi oraz najwyższej jakości sprzęt. Specjalnie dla klientów MK Cafe Fresh stworzył od podstaw kameralną i nowoczesną palarnię kawy, w której profesjonalizm doświadczonego producenta spotyka się z indywidualnym podejściem do każdej partii kawy. Nad jakością kawy czuwają doświadczeni bariści i mistrzowie palenia kawy, którzy dbają o to, żeby zamawiana kawa była komponowana z najlepszych gatunkowo ziaren.

  Oferta MK Cafe Fresh

  MK Cafe Fresh oferuje następne usługi dla swoich klientów:

  - Wysyłka w ciągu 24h od momentu zamówienia,

  - Zawsze darmowa dostawa,

  - Atrakcyjny system rabatów,

  - Regularne dostawy,

  - Opieka Klienta.

  Dostępne formy płatności to:

  - zapłata gotówką za pobraniem przy odbiorze produktów,

  - karta płatnicza – ta opcja dostępna przy składaniu zamówienia za pomocą systemu PayU,

  - przelew on-line – ta opcja dostępna przy składaniu zamówienia za pomocą systemu PayU.

  Jeśli chcesz otrzymać fakturę na firmę, podczas rejestracji oraz składania zamówienia możesz wpisać dane identyfikujące firmy, które zostaną wykorzystane do wystawienia faktury. Faktura VAT zostanie wysłana na Twój adres email po otrzymaniu przez MK Cafe Fresh informacji o dostarczeniu przesyłki. Zamówione produkty MK Cafe Fresh dostarcza w ciągu 48 godzin od przyjęcia zamówienia. Wysyłka dokonywana jest w dni powszednie. Od momentu wysyłki przewoźnik z MK Cafe Fresh powinien dostarczyć paczkę w ciągu 48 godzin. MK Cafe Fresh dokona wszelkich starań, aby czas dostawy nie był dłuższy, niż 4 dni robocze od momentu złożenia zamówienia. Zamówienia składane za pośrednictwem strony internetowej MK Cafe Fresh mogą być realizowane tylko na terytorium Polski.

  MK Cafe Fresh: „Gwarantujemy świeżość naszych kaw”

  MK Cafe Fresh gwarantuje, że zamówioną kawę wyśle do Ciebie nie później niż 28 dnia od momentu palenia. Dzięki specjalnemu procesowi pakowania w atmosferze bez dostępu powietrza oraz wielowarstwowym torbom blokującym dostęp tlenu, działającego niekorzystnie na zachowanie smaku i aromatu, MK Cafe Fresh daje dodatkową gwarancję utrzymania świeżości kaw na niezmienionym poziomie przez kolejne 6 miesięcy. Zamówione w sklepie MK Cafe Fresh produkty można zwrócić w przeciągu 14 dni od momentu ich otrzymania. Nie jest możliwe dokonanie zwrotu kawy, gdy opakowanie zostało otwarte. Jeśli masz pytania lub uwagi dotyczące oferty MK Cafe Fresh, możesz użyć formularza, aby się skontaktować z firmą.

  Pozostaw swoją opinię

  Czy masz wiedzę na temat firmy MK Cafe Fresh? Pomóż nam zrozumieć i zapoznać się z ofertą tej firmy.

  MK Cafe Fresh
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o MK Cafe Fresh

  Twoja opinia