Bank Millennium

Wszystkie opinie

Bank Millennium

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo AlfaKredyt

AlfaKredyt

1 opinie

Znowu brakuje Ci kasy? Pieniądze palą Ci się w rękach? Nie możesz się powstrzy...

Logo Wirex
Logo Getin Noble Bank

Getin Noble Bank

1 opinie

Getin Bank jest markÄ… bankowoÅ›ci detalicznej, która należy do Getin Noble Bank S.A., jednego z najwi&Au...

Logo Alior Bank

Alior Bank

1 opinie

Opinie Alior BankNowoczesność oferuje wiele innowacyjnych rozwiązań, także w dziedzinie...

Bank Millennium

Nawet emeryci w Polsce mają już konta w bankach. Usługi finansowe, transakcje bezgotówkowe, wypłaty z bankomatów, pożyczki, itp. nieobce są nawet najstarszym przedstawicielom społeczeństwa. Warto dobrze wybrać swój bank, by być spokojnym o swoje bieżące pieniądze i oszczędności oraz nie przepłacać za przelewy, prowadzenie konta, czy inne usługi. Obecnie na polskim rynku jest wiele banków z szerokim wachlarzem usług finansowych dla klientów indywidualnych i firm. Być może warto skorzystać z oferty Banku Millennium. A może już korzystałeś z oferty tego banku? Czy produkty finansowe są godne zainteresowania? Czy musiałeś składać reklamację? Czy przyjęto ją? Przeczytaj też recenzje klientów, którzy dokonali korzystali z oferty Banku Millennium. Pomoże Ci to zadecydować, czy powinieneś ulokować tam swoje pieniądze.

O Banku Millennium
Bank powstał jako Bank Inicjatyw Gospodarczych BIG SA w 1989 roku jako jeden z pierwszych polskich banków opartych na kapitale prywatnym. Po przeprowadzeniu w roku 1990 pierwszej publicznej emisji akcji, stał się bankiem prywatnym. Dzięki szybkiemu rozwojowi swojej oferty, Bank stał się bankiem uniwersalnym. Ten bank od 2003 roku funkcjonuje pod nazwą Bank Millennium, a jego biznesowa misja ma na celu dostarczanie uniwersalnych, nowoczesnych usług i produktów finansowych wszystkim segmentom Klientów oraz generowanie wzrostu wartości dla swoich akcjonariuszy. Bank Millennium ma do zaoferowania swoim klientom te usługi cyfrowe: transakcyjny chatbot Milla, autoryzacja mobilna, BLIK, Konto 360º Junior otwierane w Millenecie, split payment, kanał transakcyjny SWIFTNet, MillenetLink. W roku 2020 za pośrednictwem cyfrowych kanałów w banku Millennium zrealizowano przeważającą część przelewów bankowych, założono 91% lokat terminowych, odnotowano również rekordowe wzrosty w płatnościach BLIK w stosunku do 2019 r.: 90% wzrost wszystkich dokonanych transakcji oraz 91% wzrost płatności e-commerce. W roku 2020 wartość pożyczek udzielonych wykorzystując kanały elektroniczne stanowiła około 59% wszystkich udzielonych pożyczek przez ten bank.

Oferta Banku Millennium
Bank Millennium online podzielony jest na następujące kategorie: Konta, Karty, Kredyty, Oszczędności, Inwestycje, Ubezpieczenia, jak również Bankowość elektroniczna. Oferta banku skierowana jest do Klientów Indywidualnych, Prestige, Bankowości Prywatnej, Firm i Przedsiębiorstw. Na stronie można znaleźć najbliższą placówkę lub bankomat, a także skontaktować się ze specjalistą w sprawie np. kart kredytowych, pożyczek gotówkowych oraz kredytów hipotecznych. Bank Millennium objęty jest Bankowym Funduszem Gwarancyjnym, a klienci mają zagwarantowane pokrycie do 100 000 euro w odniesieniu do każdego deponenta w Banku Millennium S.A. Jeżeli dana osoba posiada wspólny rachunek z kimś innym, limit równowartości w złotych 100 000 euro ma zastosowanie do każdego z deponentów osobno.

Pochwały, Skargi i Wskazówki dotyczące Banku Millennium
Czy masz doświadczenie z bankiem Millennium? Jeżeli tak, to będziemy wdzięczni za podzielenie się spostrzeżeniami na ten temat. Na stronie NiezależnaOpinia możesz wyrazić zarówno swoje zadowolenie jak i brak satysfakcji z usługi. Bylibyśmy wdzięczni za podzielenie się recenzją na temat banku Millennium. Każdy (nawet najkrótszy) komentarz pozwoli innym ocenić czy jest to oferta godna zainteresowania. Czy oferta zgadzała się z opisem? Czy były jakieś problemy w czasie transakcji lub po dokonaniu płatności? Czy uważasz, że korzystanie z usług banku Millennium jest łatwe i bezpieczne? Czy jakość usług jest wysoka? Czy strona internetowa firmy zachęca do skorzystania z jej usług? Czy musiałeś złożyć reklamację? Jeśli korzystałeś z pomocy obsługi klienta, opisz nam swoje wrażenia. Daj nam znać pisząc komentarz. Przeczytaj też, co inni mieli do powiedzenia na temat banku internetowego Millennium. Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji.