NiezależnaOpinia

  Opinie Aforti Factor

  Poprzez swoją działalność Aforti stara się wspierać rozwój przedsiębiorców, udzielając im potrzebnych środków finansowych w prosty i przejrzysty sposób. Aforti wie, jak w prowadzeniu firmy ważna jest płynność finansowa. Umożliwia nie tylko regulowanie zobowiązań na czas, ale przede wszystkim szybszy rozwój biznesu. Aforti zna trudności, czekające na przedsiębiorców, znajdujących się w różnych etapach prowadzenia swojej firmy. Dlatego też oferta Aforti została dopasowana zarówno dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swój biznes, jak i w pełni doświadczonych przedsiębiorców. Aforti postara się dopasować ją do Twoich potrzeb. Faktoring w Aforti Factor cechuje minimum formalności, indywidualne podejście do klienta, bezpieczeństwo, a także czytelne i jasne zasady współpracy. Łącząc te wszystkie cechy w jednym produkcie, stawiamy na prosty mechanizm, dzięki któremu stanowimy istotne wsparcie w rozwoju i funkcjonowaniu małych i średnich przedsiębiorstw. Szybko i na czytelnych zasadach przywracamy firmom płynność finansową. Oprócz faktoringu klienci Aforti otrzymują szeroki pakiet świadczeń dodatkowych, m.in. indywidualną opiekę specjalisty, konsultacje z Biurem Analizowym czy porady prawne. Produkt cechuje szybka decyzyjność faktoringowa, a także wysokie zaliczki nawet do 100%.

  Jaka jest różnica pomiędzy faktoringiem a kredytem?

  Podstawową różnicą między kredytem a faktoringiem jest sposób dysponowania pozyskanymi środkami. Poprzez kredyt można sfinansować jedynie te działania, które z punktu widzenia banku są uzasadnione. Zatem analiza przedsiębiorcy jest dokonywana na podstawie jego przeszłości z uwzględnieniem wartości jego aktualnych dóbr (np. nieruchomości, floty czy sprzętów). Inaczej jest w przypadku faktoringu – cel na jaki zostaną przeznaczone środki zależy wyłącznie od firmy, a nie od udzielającego finansowania. Faktoring gwarantuje swobodę wykorzystania środków. Faktoring jest też zdecydowanie bardziej dostępną formą finansowania, niż kredyt. Faktorzy patrzą na możliwości rozwojowe, czyli na przyszłość firmy. Natomiast dla banków ważna jest jedynie jej historia. Tymczasem, dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa mają kłopoty z finansowaniem swoich potrzeb, a zapotrzebowanie na kapitał obrotowy rośnie wraz z szybko wzrastającą sprzedażą. W przypadku takich trudności warto rozważyć usługę faktoringu.

  Oferta Aforti

  Aforti Factor jest otwarty na współpracę ze wszystkimi przedsiębiorcami. Z usługi faktoringu mogą skorzystać zarówno firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, jak i właściciele jednoosobowych działalności gospodarczych, freelancerzy, startupy, duże firmy i wszelkiego rodzaju spółki. Faktoring to coraz popularniejsza, nowoczesna usługa, która w dalszym ciągu wielu przedsiębiorcom kojarzy się z procesem windykacji. Zupełnie niesłusznie, gdyż w rzeczywistości ma z nim niewiele wspólnego. Należy wyjaśnić, że korzystając z faktoringu możemy oferować dłuższe terminy płatności przy jednoczesnym zapewnieniu płynności finansowej. W większości klienci docenią gotowość do wydłużenia terminów płatności na fakturach, a większa świadomość usługi skutecznie przekonuje kontrahentów, że nie mają się czego obawiać. Prowadzisz firmę, sprzedajesz usługi, za które wystawiasz faktury – często z odroczonym terminem płatności. Nie chcesz czekać na zapłatę np. dwóch miesięcy, ponieważ potrzebujesz pilnie pieniędzy na bieżące inwestycje. Z pomocą rusza faktoring na należności. Fakturę, którą wystawiłeś przekazujesz do sfinansowania przez faktora (Aforti Factor). Aforti wypłaca Tobie gotówkę (w formie zaliczki nawet do 100%) i czeka na wpłatę od Twojego kontrahenta. Dzięki temu zyskujesz płynność finansową, którą przeznaczasz na rozwój swojego biznesu.

  Co sądzisz o ofertach Aforti?

  Podziel się opinią! Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszych klientów.

  Aforti Factor
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Aforti Factor

  Twoja opinia