Snoran Plus Opinie

: 2
50% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2021-11-12
tabletki na chrapanie
Kuracja lecznicza tabletkami Snoran Plus wypada szczególnie korzystnie w porównaniu z innymi spos...Czytacz dalej
Piotr Kazimierski

Opinie (2)

  (1)

 (0)

  (1)

  (0)

  (0)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  tabletki na chrapanie

  Kuracja lecznicza tabletkami Snoran Plus wypada szczególnie korzystnie w porównaniu z innymi sposobami na pozbycie się nocnego chrapania.

  Specjalistyczne poduszki, opaski, klipsy do nosa, to co łączy te 3 metody to konieczność zmiany dotychczasowych nawyków i wieloletnich przyzwyczajeń. W przypadku preparatu Snoran Plus nie ma konieczności wprowadzania nawet najmniejszych zmian w naszej codziennej rutynie. Wystarczy pamiętać o połknięciu 2 kapsułek na 30 minut przed planowanym położeniem się spać. To wszystko.

  Ponadto, leczenie chrapania przy pomocy tabletek jest bardzo dyskretne i nie rzuca się w oczy, jak ma to miejsce w przypadku, chociażby klipsów czy wkładek do nosa. Nie ma więc żadnego problemu, aby zabrać je ze sobą na wakacje czy wyjazd służbowy.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Snoran Plus

  Niestety mimo zapewnień producenta produkt w ogóle nie działa. Używam go od tygodnia i rezultatów nie ma. Chrapanie a ni nie ustało, ani się nawet nie zmniejszyło.
  Ponad 150 złotych wyrzucone w błoto :(


Inni również oglądali