NiezależnaOpinia

  Opinie African Mango

  Opinie o African Mango

  Suplement diety African Mango powstał na bazie niezwykłego owocu rosnącego głównie w Kamerunie - afrykańskiego mango. Dzięki odpowiednim składnikom African Mango wpływa bardzo korzystnie na gospodarkę hormonalną. Szkodliwe toksyny z organizmu zostają usunięte, zmniejsza się poziom cholesterolu. Następuje również ograniczenie apetytu, a w konsekwencji spalanie tkanki tłuszczowej i zatrzymanie procesu jej produkcji. Dzięki wyciągowi z cennych nasion (Irvingia Gabonensis ) African Mango pomaga skutecznie zrzucić zbędne kilogramy i cieszyć się piękną i szczupłą sylwetką. African Mango to tysiące zadowolonych konsumentów na całym świecie i skuteczność potwierdzona przez naukowców.

  Owoce mango bogate są w szereg cennych witamin:

  antyoksydacyjne witaminy C i E, witamina B6 i K, witaminy z grupy B, polifenole, prowitamina A, karotenoidy, potas, miedź, 17 aminokwasów, kwas omega 3 i 6-wielonienasyconych kwasów tłuszczowych.

  Istnieją liczne odmiany tego szlachetnego owocu, jednak aktywny ekstrakt wspomagający odchudzanie otrzymuje się z nasion afrykańskiego mango, rosnącego w deszczowych lasach Zachodniej Afryki.

  Pestki afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis) Najcenniejszym składnikiem afrykańskiego mango są wartościowe nasiona, nazywane przez mieszkańców Afryki „Orzechami Dikka”. Z nich uzyskuje się słynny ekstrakt, który dzięki mieszance polifenoli, minerałów i witamin wpływa bardzo korzystnie na gospodarkę hormonalną.

  Wyciąg z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis) zdaniem naukowców przyczynia się do znacznej poprawy parametrów metabolicznych na skutek:

  • usuwania szkodliwych toksyn z organizmu,

  • zmniejszenia poziomu cholesterolu we krwi,

  • ograniczenia apetytu,

  • spalania tkanki tłuszczowej i wstrzymania procesu jej produkcji.

  Polifenole to różnorodna klasa związków roślinnych (flawony, flawolnole, flawanomy, katechiny, garbniki i fenelokwasy) wykorzystywanych w leczeniu wielu dolegliwości. Mieszanka polifenoli, witamin i minerałów zawarta w afrykańskim mango efektywnie odblokowuje receptory komórkowe. Tym samym zwiększa się nasza wrażliwość na leptynę i insulinę, chroniąc nas przed powstaniem nowych komórek tłuszczowych. Polifenole odpowiedzialne są również za zwiększenie poziomu leptyny (hormon wydzielany do krwi, regulujący spożywanie pokarmów) pomimo przyjmowania mniejszej dawki węglowodanów. Ponadto dzięki właściwościom polifenoli nasilają się procesy lipolizy. Oznacza to, że organizm może korzystać z nagromadzonych wcześniej zapasów tłuszczu zapobiegając odkładaniu się nowych.

  Jakie kluczowe składniki zawarte są w African Mango?

  Suplement African Mango powstał na bazie pełnego witamin i minerałów afrykańskiego mango. Owoc ten doceniany jest na całym świecie i wykorzystywany w leczeniu wielu dolegliwości. Afrykańskie Mango pochodzące z deszczowych lasów Południowej Afryki bogate jest w nasiona zwane "Orzechami Dikka". Najcenniejszym składnikiem suplementu jest właśnie wyciąg z nasion afrykańskiego mango - Irvingia Gabonensis . Ten wartościowy składnik przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i bardzo korzystnie wpływa na naszą gospodarkę hormonalną. African Mango zawiera również duże ilości cennego błonnika, który skutecznie wspomaga trawienie.

  Czy skuteczność preparatu African Mango została potwierdzona badaniami?

  W 2005 roku na University of Yaunde w Kamerunie przeprowadzono specjalistyczne badania sprawdzające wpływ Irvingia Gabonensis na utratę wagi ciała. Po 4 tygodniach badań procent masy ciała u osób, które przyjmowały wyciąg z afrykańskiego mango spadł aż o 5.26%! Zatem wysoka skuteczność preparatu African Mango została udowodniona poprzez szczegółowe badania kliniczne.

  Recenzje klientów

  Jeśli zamawiałeś suplemen African Mango, napisz, jakie są Twoje wrażenia. Podziel się z innymi swoim doświadczeniem.

  African Mango
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o African Mango

  Twoja opinia