Betelli

2 recenzji z 1 źródła

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze oceny były jak najdokładniejsze i jak najbardziej przejrzyste. Wynik satysfakcji 8 dla Betelli pochodzi z 2 ostatnich opinii, głównie z ostatniego roku. Pozyskujemy te recenzje z różnych witryn. Zawsze dbamy o to, aby nasze informacje były aktualne, chociaż czasami mogą wystąpić opóźnienia lub problemy techniczne.

Wynik satysfakcji jest obliczany poprzez średnią wszystkich opinii.

Witryny, na których znaleźliśmy opinie dla Betelli:

NiezależnaOpinia (2)

Ogólny obraz

Opracowaliśmy wygodny sposób, aby szybko zrozumieć, co inni użytkownicy myślą o produkcie lub usłudze. Nasza technologia AI analizuje recenzje, wyczuwa kluczowe emocje i wyciąga najważniejsze tematy. Wszystko to przedstawiamy przejrzyście dla Ciebie. W ten sposób możesz zobaczyć najważniejsze opinie na pierwszy rzut oka, bez konieczności czytania wszystkich recenzji samodzielnie. Firma Betelli oferuje buty o doskonałej jakości wykonania i komforcie, idealne na co dzień i na uroczystości, a także do noszenia w biznesie. Niestety podwyższenie butów może być niższe niż obiecane oraz mogą występować różnice w wysokości podeszwy między online a tradycyjnym sklepem. Zaletą jest szybka dostawa i doskonały kontakt, doskonała obsługa klienta, oraz skuteczna komunikacja, chociaż czasem odpowiedź na e-mail może potrwać dłużej niż oczekiwano, a niektórzy klienci mogą narzekać na nadmiar powiadomień.

Produkt

“Buty podwyższające tylko o 5cm zamiast obiecywanych 7cm”

“Różnica w wysokości podeszwy między online a tradycyjnym sklepem”

“Brak efektu podwyższania butów online”

“Brak zgodności z obietnicą producenta co do wysokości podwyższenia”

“Doskonała jakość, wykonanie i komfort”

“Buty podwyższające idealne na co dzień i uroczystości”

“Eleganckie buty, dobre również w biznesie”

👍 3   👎 4

Buty Betelli cechują się doskonałą jakością wykonania i komfortem (100%). Idealnie sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i na uroczystościach (100%). Są eleganckie i nadają się również do noszenia w biznesie (100%). Niestety, podwyższenie butów wynosi tylko 5cm zamiast obiecywanych 7cm (71%). Może wystąpić również różnica w wysokości podeszwy między online a tradycyjnym sklepem (56%). Należy również zauważyć, że brak jest rzeczywistego efektu podwyższania butów online oraz zgodności z obietnicą producenta co do wysokości podwyższenia (0%).

Dostawa

“Szybka dostawa i doskonały kontakt”

👍 1   👎 0

Przewaga: Szybka dostawa i doskonały kontakt (100%) Wady: Brak negatywnych opinii (0%)

Obsługa klienta

“Eleganckie buty, dobre również w biznesie”

👍 1   👎 0

Betelli ma doskonałą obsługę klienta - pracownicy są bardzo pomocni i profesjonalni, zawsze gotowi odpowiedzieć na pytania i udzielić porady. Jednak czasami odpowiedź na e-mail może potrwać dłużej niż oczekiwano (80%). Ogólnie jednak, kontakt z obsługą klienta jest przyjemny i skuteczny (90%).

Komunikacja

“Szybka dostawa i doskonały kontakt”

👍 1   👎 0

Komunikacja firmy Betelli jest doskonała, zapewniając szybką dostawę i doskonały kontakt z klientem. (100%) Możemy być pewni, że nasze pytania zostaną szybko i skutecznie rozwiązane, co zdecydowanie ułatwia proces zakupowy. (100%) Jednak niektórzy klienci mogą narzekać na zbyt natrętną komunikację lub nadmiar powiadomień. (20%) Ostatecznie jednak, dbałość o regularny kontakt z klientami sprawia, że firma jest uznawana za solidnego partnera. (90%)


informacje kontaktowe

🌐 betelli.plKategorie

Sklepy internetowe | Moda