NiezależnaOpinia

  Opinie Express Car Rental

  Czekasz na okazję, aby wybrać się na wycieczkę? Każda podróż to przygoda: krajobrazy za oknem, muzyka, jednostajny szum drogi… Stop, nie masz teraz samochodu pod ręką? Nic strasznego! Weź auto osobowe każdej klasy w Express Car Rental – największej wypożyczalni samochodów w Polsce. Są również samochody dostawcze oraz SUV – wszystko dla ciebie według standardów światowych i w najlepszych cenach. Wybierz się z Express Car Rental w podróż i ciesz się jazdą bez limitu kilometrów i z pełnym ubezpieczeniem.

  Kompleksowe rozwiązanie z Express Car Rental

  Chcesz spokojnie ruszyć w drogę i nie mieć żadnych wątpliwości na temat wynajmu – zarezerwuj wizytę bezpośrednio na stronie Express Car Rental. Wybierz jeden z kilkudziesięciu punktów odbioru lub podaj adres, pod który trzeba podstawić samochód. Odbierz i zwróć auto tam, gdzie Ci wygodnie – Express Car Rental zadba o nim. Express Car Rental jest największą wypożyczalnią samochodowców Polsce. Ma w swoim posiadaniu ponad 12 000 samochodów różnych klas od średniej do wyższej, a także pojazdy segmentu SUV i auta dostawcze i specjalistyczne. To jedyna firma w Polsce, która oferuje wynajem od jednej minuty do kilku lat. Express Car Rental to także twórca największej sieci carsharingu w Polsce – usługi Traficar. Ma wiele nagród: pierwsze miejsce w rankingu Book of Lists „Firmy wypożyczające samochody” magazynu Business Journal, Nagroda Fleet Derby „Najlepszy produkt, usługa flotowa w kategorii – Short & Mid-term Rental”, Tytuł „Innowacyjna Firma Roku”, nadany przez redakcję Home&Market, i wiele innych.

  Oferta Express Car Rental

  Każdy, kto skończył 21 lat i minimum od roku posiada ważne prawo jazdy, uprawniające do kierowania samochodem na terenie Polski, może wynająć samochód w Express Car Rental. Do tego nie trzeba mieć kartę kredytową, wystarczy karty debetowej. Istnieje również możliwość zapłacić za wynajem przelewem on-line albo przelewem tradycyjnym. Jednak karta płatnicza (kredytowa lub debetowa) będzie też potrzebna, aby na czas wynajmu zablokować na karcie zwrotny depozyt. Zarezerwować samochód można przez formularz rezerwacji na stronie Express Car Rental. Należy w nim wybrać preferowaną klasę samochodu, daty odbioru i zwrotu, wyposażenie dodatkowe (GPS, foteliki dziecięce), podać swoje dane oraz dokonać płatności. Potwierdzeniem dokonania rezerwacji jest mail zwrotny. Albo, jeśli nie masz dostępu do internetu, możesz dokonać rezerwacji, dzwoniąc na infolinii lub odwiedzić wybrany oddział. Ze sobą trzeba mieć prawo jazdy i drugi dokument tożsamości (dowód osobisty albo paszport). Ceny wynajmu są uzależnione od wybranej klasy oraz terminu, miejsca wynajmu i zwrotu. Korzystając z formularza rezerwacji, od razu widzisz, ile kosztuje Twój wynajem, zniżki i promocje. W przypadku rezerwacji telefonicznej albo w oddziale pracownik Express Car Rental skalkuluje cenę wynajmu. Wynająć i zwrócić można samochód o każdej porze dnia i nocy, w dowolnym miejscu w Polsce, po uprzednim umówieniu.

  Ubezpieczenie i komfort

  Awaria lub uszkodzenie nie zatrzymają Cię na drodze. Express Car Rental podstawi Ci auto zastępcze na cały okres naprawy. Niczym się nie martw i jedź spokojnie. Każdy aspekt użytkowania auta Express Car Rental ma pod kontrolą. Organizuje terminową wymianę opon oraz ich przechowywanie w uzgodnionym wcześniej miejscu. Wszystkie wynajmowane samochody posiadają podstawowe ubezpieczenie. Express Car Rental czuwa 24 godziny na dobę. Zespół specjalistów udzieli Ci pomocy w przypadku awarii, szkody komunikacyjnej, kradzieży lub codziennych sytuacji na drodze.

  Pozostaw swoją opinię

  Czy wszystko tak dobrze, jak opowiada nam firma? Ocenić, która wypożyczalnia jest najlepsza, można najlepiej na podstawie ocen klientów. Podziel się swoją opinią!

  Express Car Rental
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Express Car Rental

  Twoja opinia