NiezależnaOpinia

  Opinie Tutu.ru

  Tutu.ru to entuzjastyczny zespół z własnymi tradycjami, hobby i klubami. Tutu.ru sprzedaje bilety na pociągi, autobusy i samoloty online, pomagamy wybrać i zarezerwować najlepsze wycieczki, pokazujemy rozkłady pociągów podmiejskich. Co dziesiąty mieszkaniec Rosji odwiedza Tutu.ru przynajmniej raz w miesiącu. Są ludzie w każdym samochodzie pociągu i na każdym samolocie w Rosji, którzy kupili bilety do Tutu.ru. 50 000 połączeń są obsługiwane przez centrum kontaktowe miesięcznie. Tutu.ru odpowiada na wszelkie pytania dotyczące zakupu i pomocy w trudnych sytuacjach.

  Misja Tutu.ru

  Tutu.ru to wiodąca rosyjska strona turystyczna zapewniająca przydatne informacje i wygodne usługi dla:

  - nabywcy biletów lotniczych; klienci linii lotniczych; wszyscy, którzy spotykają się i wiszą na lotniskach;

  - nabywcy biletów kolejowych; nabywcy biletów elektronicznych, wszyscy spotykają się i wiszą na dworcach;

  - ludzie, którzy codziennie idą do pracy lub nauki pociągiem;

  - letnich mieszkańców i miłośników przyrody. Średni dzienny ruch na stronie Tutu.ru liczy 550 000 osób. Stronę odwiedzają ponad 17 000 000 osób miesięcznie. Tutu.ru gromadzi aktywnych odbiorców wykorzystujących wszystkie zalety nowoczesnych technologii (usługi mobilne, karty kredytowe, płatności elektroniczne).

  Oferta Tutu.ru

  Tutu.ru stworzył korzystny program zakupów i podróże. Klienci mogą otrzymać specjalne warunki zakupu biletów i wycieczek, zniżki na usługi turystyczne, bony upominkowe w sklepach partnerskich. Dostępne dla wszystkich klientów Tutu.ru. Kupujesz bilety na samoloty, pociągi lub wycieczki, jak wcześniej, ale teraz niektóre zakupy w Tutu.ru są zwracane w postaci punktów, które możesz wydać na prezenty. Bez skomplikowanych kursów. Wszystkie punkty zwracane za zakupy i zadania w Tutu.ru można wykorzystać w postaci rabatów od partnerów lub wydać na inne prezenty. Im wyższy status, tym więcej uprawnień. Im więcej zakupów dokonasz w Tutu.ru, tym wyższy będzie twój status i więcej przywilejów przy nowym zakupie. Punkty można wydać natychmiast. Nie ma ograniczeń co do minimalnej kwoty oszczędności. Jeśli masz wystarczającą ilość punktów na pożądany prezent, możesz go natychmiast kupić. Oprócz rabatów w programie „Tutu.ru Bonus” regularnie są organizowane promocje i przygotowane specjalne oferty dla klientów. Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nich, możesz subskrybować na otrzymanie nowości od Tutu.ru 2 razy miesięcznie.

  Wsparcie klientów Tutu.ru

  Operatorzy Tutu.ru odpowiadają na pytania dotyczące zakupu biletów kolejowych i lotniczych przez całą dobę i siedem dni w tygodniu. Czas odpowiedzi na list nie przekracza 24 godzin, a czas oddzwaniania nie przekracza 3 godzin. Tutu.ru prosi zadawać pytania dotyczące zakupu lub po prostu napisać do niego o błędach w harmonogramie i tymczasowych zmianach, podzielić się swoją opinią, skomentować krytycznie. Należy pamiętać, że niestety Tutu.ru nie może wpływać na pracę rosyjskich kolei, linii lotniczych, hoteli itp. Tutu.ru nie rezerwuje również biletów kolejowych i lotniczych przez telefon. Reklamacje do Tutu.ru należy wysyłać na adres prawny spółki z ograniczoną odpowiedzialnością „Nowe technologie turystyczne”. Do reklamacji dotyczących roszczeń o charakterze materialnym muszą być dołączone dokumenty potwierdzające wydatki i prawo do odszkodowania.

  Podziel się z nami swoim doświadczeniem na temat Tutu.ru

  Miałeś okazję korzystać z usług Tutu.ru? Czy zamówienie przebiegło pomyślnie? Twoja opinia ma niezwykłe znaczenie dla osób, które stoją przed wyborem odpowiedniego dla nich produktu. Każda opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług naszym klientom.

  Tutu.ru
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Tutu.ru

  Twoja opinia