NiezależnaOpinia

  Opinie Travelist

  Jesteś miłośnikiem podróżowania czy może od czasu do czasu jeździsz z rodziną na wakację do Krynicy Zdrój? To nie ma znaczenia, wszyscy potrzebujemy pomocy w wyborze ofert, a chociaż narzędzi, które pozwolą nam szybko i łatwo porównać jeden hotel z drugim. Istnieje wiele tego typu wyszukiwarek ofert, ale która jest najlepsza? Która wyszukiwarka jest godna zaufania? Tego już tylko możemy się dowiedzieć od samych użytkowników tychże portali, a więc nie czekaj, czas to pieniądz! Sprawdź, gdzie szukać ofert, komu warto zaufać i jedź w wymarzoną podróż!

  Klub podróżniczych pasjonatów, brzmi nieźle? - Travelist

  Geneza powstania Travelist miała miejsce w roku 2013, kiedy zabrali się za to ludzie nie lada doświadczeni. Na ogół ludzie z branży hotelowej i portali rezerwacyjnych, ale przede wszystkim ludzie z pasją do podróżowania. Rok po rozpoczęciu działalności, dołączyli do międzynarodowej grupy Secret Escapes, którzy są z kolei liderem na rynku podróżowania online. Możemy pomyśleć, że to zwykła wyszukiwarka ofert jak wszystkie inne, ale to nie jest prawda. Portal jest tak naprawdę klubem travelowym i żeby skorzystać z portalu, z ofert, należy się zarejestrować, w innym wypadku nie mamy możliwości czerpania korzyści z portalu. Rejestracja jest rozwiązana w bardzo prosty sposób, wystarczy, że wejdziemy na stronę główną portalu, po chwili wyskoczy nam okno z prośbą o podanie e-maila do newslettera. Gdy to zrobimy dostaniemy możliwość korzystania portalu w 100%. Kluczowym było wytłumaczenie działania portalu z racji zrozumienia oferty portalu. A działa on na zasadzie kupowania biletów grupowo. To nie znaczy, że musimy mieć paczkę znajomych, żeby kupić bilet na wymarzone wakacje, nie. To znaczy, że portal zrzesza ludzi i pośredniczy w zakupach, jako jeden podmiot. Z tego tytuły, przy dobrej okazji, możemy kupić bilety nawet 70% taniej! Pomyśl tylko, jeśli kilkaset albo kilka tysięcy osób jedzie w to samo miejsce co ty! Firma została nagrodzona prestiżowymi certyfikatami, takimi jak np. “Odkrycie roku 2015” czy “Laur Konsumenta”. Więc możemy się spodziewać, że firma jest godna zaufania i wybrania jej jako pośrednika jest dobrym pomysłem.

  Klub travelowy. Że co?

  Mechanika pokrótce została wyjaśniona powyżej, ale co się z tym wiąże? No zniżki, zniżki i jeszcze raz zniżki! Bycie członkiem większej grupy zawsze mamy dostęp do ogromu benefitów takimi jak np. specjalne klubowe oferty, niższe ceny niż w przypadku ofert ogólnodostępnych albo możecie negocjować z hotelami. Poza tym sam serwis jest bardzo dobrze zoptymalizowany i ładnie ułożony. Po wejściu na stronę główną i rejestracji, mamy do dyspozycji bardzo intuicyjną wyszukiwarkę ofert. Możemy wybrać przeróżne opcję, poczynając od wyboru miejsca, okresu czy ceny pobytu po standard obiektu (np. czy to ma być hotel czy willa, ile gwiazdek itd.), miejsc dla dzieci czy popularnych terminów. I szukamy w gąszczu ofert, tej jedynej na nasz wymarzony wyjazd. Bardzo szybko, prosto i przyjemnie.

  A mi anulowali ofertę… - Travelist Kontakt

  Tutaj niczego specjalnego nie uświadczymy, mamy jedynie dostęp do standardowego formularza kontaktowego oraz nr telefonu dostępny w wyznaczonych godzinach dostępnych do wglądu na stronie.

  Korzystałeś z portalu? Jak wrażenia? Czy rzeczywiście tego typu kluby działają? Jesteście w jednym klubie razem ze znajomymi? Skoro tu jesteś, na pewno kochasz podróże, wszyscy, którzy tu zajrzeli także, więc zostaw kilka słów od siebie, jeśli korzystałeś kiedykolwiek z portalu. Pomożesz w ten sposób polecieć komuś na wymarzone wakacje!

  Travelist
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Travelist

  Twoja opinia