NiezależnaOpinia

  Opinie Stena Line

  Dzięki rejsom ze Stena Line, możesz przeżyć morską przygodę i poznać fascynującą Skandynawię podczas jednego wyjazdu. Sprawdziły to miliony pasażerów! Stena Line jest jednym z największych operatorów promowych na świecie, z historią 50 lat sukcesów w tej branży. Stena Line stawia na wysoką jakość usług, dzięki czemu jest wiodącym przewoźnikiem promowym na rynkach wielu krajów. Co roku statkami Stena Line wybiera się w podróż aż 15 milionów pasażerów!

  W Polsce Stena Line prowadzi linię promową z Gdyni do Karlskrony w południowej Szwecji. Polskę ze Szwecją łączą dwa nowe, bliźniacze statki: Stena Spirit i Stena Vision, które oferują nowa jakość podróży morskiej. To prawdziwe „pływające hotele” kursujące przez Bałtyk! Restauracje, bary, kawiarnia, pokłady widokowe, centrum konferencyjne, Pure Nordic SPA, klub nocny z dyskoteką, plac zabaw dla dzieci, wygodne kabiny - wszystko na jednej przestrzeni dostępne podróżnym korzystającym z usług Stena Line. Rejs promem to doskonały sposób na uatrakcyjnienie programu szkoleniowego lub firmowej imprezy integracyjnej dla pracowników i kontrahentów. Poza możliwością wszechstronnego wykorzystania pokładu promu dla celów szkoleniowych i konferencyjnych, wszystkim uczestnikom rejsu zapewniamy wiele wyjątkowych atrakcji towarzyszących morskiej przygodzie!

  Wybierz się w rejs, przeżyj morską przygodę i poznaj Kalskronę – miasto położone na 33 wyspach, którego zabytki zostały wpisane na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Stena Line daje Ci ofertę wyjazdów grupowych, które jak nigdy dotąd łączą zabawę, szkolenia, wrażenia turystyczne i wypoczynek podczas jednej wyprawy.

  Rejsy morskie - aktywny wypoczynek

  Oferta aktywnego wypoczynku wyróżnia się na tle konkurencji. Dają możliwość spędzenia wolnego czasu w gronie współpracowników czy rodziny na niesionym przez morskie fale promie Stena Line. Rejsy morskie po Bałtyku ku niezbadanym wybrzeżom Skandynawii to tylko niektóre z oferowanych atrakcji. Połącz aktywny wypoczynek z odkrywaniem tajemnic wysp północy i ciesz się pięknymi chwilami spędzonymi z bliskimi. Nowo odkryte tereny możesz eksplorować na rowerze lub pieszo, choć wspaniałych chwil nie zabraknie już na pokładzie promu.

  Rejsy morskie to znakomita alternatywa na spędzanie wolnego czasu. Programy imprez przygotowane zostały z myślą o wymaganiach Klientów. Podczas trwania rejsu morskiego gwarantują Państwu całkowite bezpieczeństwo przez całą dobę. Imprezy integracyjne - kompleksowa organizacja eventów Stena Line jest wiodącą agencją na rynku zajmującą się kompleksową organizacją imprez dla firm. Lata doświadczeń wypełnionych profesjonalnym podejściem do zadań sprawiły, że organizacja eventów oraz organizacja imprez integracyjnych stoi na najwyższym światowym poziomie. Decydując się na ofertę możecie mieć Państwo pewność, że organizowane spotkania spełnią Wasze oczekiwania.

  Oferta dla grup od 20 do 500 osób! Wyjazdy integracyjne pomagają zbudować więzi Warto pomyśleć o wyjazdach integracyjnych pracowników, ponieważ czas spędzony z dala od codziennych obowiązków odpowiednio wpłynie na budowanie pozytywnych relacji. Uczestnictwo w jednej z przygód, które oferuje Stena Line gwarantuje niebywałe wrażenia. Wyjazdy integracyjne są doskonałym wyborem dla osób, które pragną bliżej się poznać w niecodziennych okolicznościach.

  Imprezy integracyjne dla firm mają korzystny wpływ na pracowników

  Wyjazdy firmowe są jednym z podstawowych elementów rozwoju każdej firmy. Wspólne spędzanie czasu poza biurem sprawi, że znikną wszelkie bariery dzielące Twoich pracowników, co powinno zaowocować po ich powrocie do codziennych zadań. Wyjazdy firmowe są idealnym rozwiązaniem jeśli chcesz, aby Twoi pracownicy stanowili jeden, dobrze zgrany zespół. Imprezy integracyjne dla firm są wspaniałą okazją do wspólnego spędzania czasu poza biurem. Integracja ma korzystny wpływ na relacje między pracownikami, gdyż mają możliwość do bliższego poznania się w niecodziennych okolicznościach. Wspólna zabawa w odmiennej scenerii pozytywnie wpłynie na ich późniejsze relacje w pracy. Organizowane firmowe imprezy integracyjne dostosowują do Państwa potrzeb.

  Pozostaw swoją opinie!

  Poniżej znajdziesz opinie na temat samego operatora jak i oferowanych przez niego usług. Pomogą Ci one dobrać najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę. Zachęcamy również do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami z innymi. Z pewnością będą to cenne wskazówki dla potencjalnych kl

  Stena Line
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Stena Line

  Twoja opinia