Qatar Airways Opinie

: 21
5% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2024-05-26
Rezerwacja biletów lotniczych
Podróż z Qatar Airways z Berlina do Dauhy była pełna rozczarowań. Rezerwowaliśmy dwa miejsca przy...Czytacz dalej
ksawery

Najwięcej głosów recenzja

  2023-07-24
lot
Może i mają wysoki komfort i obsługę podróżnych w czasie lotu ale za to mają złodziejskie warunki...Czytacz dalej
Dariusz

Opinie (21)

  (0)

 (1)

  (10)

  (9)

  (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  bilety

  To była pierwsza podróż z Katarem. Nie spodziewałem się wiele, ponieważ z powodu pandemii wszystkie linie lotnicze ucierpiały finansowo, więc zdecydowałem się na przeciętne doświadczenie.
  To, czego nie mogłem tolerować, to kiepski protokół covid_19. Facet przede mną ciągle kaszlał, kichał, wyglądał na zarumienionego i chorego. Niezależnie od tego, czy była to infekcja chrząstkowa, czy inna infekcja dróg oddechowych, z pewnością rozprzestrzeniała się, ponieważ miał nieustanny atak kaszlu. Po godzinie lotu, gdy tylko mogłem, wstałem i poinformowałem załogę, że mężczyzna jest wyraźnie chory, a nie tylko zwykły kaszel, i że chcę zmienić miejsca. Powiedzieli mi, żebym poszukał wolnych miejsc, ale nie chcieli izolować tego mężczyzny, który potencjalnie mógł mieć chrząstkę. Mogli przynajmniej zmienić ustawienie siedzeń, aby był z dala od wszystkich i mógł korzystać wyłącznie z toalety, aby zapobiec skażeniu krzyżowemu. Byli pasażerowie bez masek, ale załoga nic nie mówiła. Boję się mojego lotu powrotnego, ponieważ jest już za późno na anulowanie i zażądanie zwrotu pieniędzy. Nie trzeba dodawać, że pierwszy i ostatni raz z Katarem. Nie warte tańszego biletu. Powinienem był pojechać z moją zwykłą linią lotniczą. Droższe, ale bezpieczniejsze.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Rezerwacja biletów lotniczych w klasie biznesowej

  Podróż z Qatar Airways z Berlina do Dauhy była pełna rozczarowań. Rezerwowaliśmy dwa miejsca przy oknie, ale jeden z nich był uszkodzony i nie dało się z niego skorzystać. Mimo że dostaliśmy zastępcze miejsce, linia lotnicza odmówiła zwrotu opłaty za to uszkodzone miejsce. To naprawdę niezrozumiałe, że odmawiają zwrotu pieniędzy za uszkodzony produkt. Spodziewaliśmy się lepszego podejścia od tak renomowanej linii lotniczej.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Strata bagażu, brak odpowiedzi nawet po 8 miesiącach

  Mimo że wszystko poszło gładko podczas lotu, moje walizki zostały zagubione, a firma nie okazała mi żadnego wsparcia. Minęło już 8 miesięcy od mojej reklamacji, a ciągle nie dostałem odpowiedzi. Moim zdaniem lepiej omijać tę firmę.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup na lot do Auckland

  Przez wiele lat latałem liniami lotniczymi Qatar, ale teraz żałuję, że nie przeczytałem wcześniej opinii przed rezerwacją lotu do Auckland. Obsługa klienta była okropna. Miałem problem na lotnisku w Manchesterze, gdy poszedłem oddać bagaż w Qatar (co skróciłem). Pomimo wypełnienia naszych deklaracji podróży wcześniej, personel uparł się, że muszę je wypełnić ponownie, bo nie były zarejestrowane. Umówiona pani kierowała mnie na podejrzaną stronę internetową, gdzie musiałem zapłacić 84 dolary za deklaracje przed oddaniem bagażu. Po powrocie na stanowisko i powiadomieniu personelu, że to oszustwo, wszcząłem awanturę, czując się oszukany. Inny pracownik Qatar zabrał nasze paszporty, sprawdził w innym terminalu i wrócił mówiąc, że wszystko jest dobrze i przyspieszy nas przez kontrolę bezpieczeństwa. Po 2 miesiącach kontaktowano mnie w sprawie, ale teraz, po 3 miesiącach, Qatar nie odpowiada na e-maile ani wiadomości prywatne. Można przypuszczać, że próbowano nas oszukać, ale zdemaskowałem ich robiąc awanturę na stanowisku. Już nigdy nie skorzystam z tej firmy i ostrzegam innych przed nią.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup biletów

  Moje doświadczenie z zakupem biletów było zwyczajnie rozczarowujące. Postanowiłem skorzystać z promocji Gomob na 20% zniżki na bilety, rezerwowane przez ich aplikację mobilną. Niestety, gdy wprowadziłem kod, ceny okazały się identyczne jak na stronie internetowej lub w innych biurach podróży. Nawet obniżka na loty do Mediolanu nie działała, gdy próbowałem ją wykorzystać. Pytam się - po co takie promocje, jeśli i tak nie działają? Czy zespół marketingowy czy cenowy w ogóle działa jeszcze?


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Moje zakupione bilety

  Mój lot miał opóźnienie o 26 godzin i w tym czasie nie dostałem żadnych napojów. Proces uzyskania odszkodowania był bardzo powolny, a gdy chciałem skorzystać z pierwszej nocy w hotelu, którą musiałem odwołać, linie lotnicze odmówiły mi zwrotu pieniędzy. To samo dotyczyło napojów, które musiałem kupić, aby się nie odwodnić.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup biletów lotniczych

  Dostałem kupony rabatowe od linii lotniczych, ale gdy chciałem zrobić rezerwację, cena nie zmniejszyła się o wartość kuponu, mimo że powinna. Skontaktowałem się z obsługą klienta, ale dostałem tylko przeprosiny, bez żadnego rozwiązania. To było naprawdę kiepskie. Dziwi mnie, że ta firma może zorganizować duże kampanie marketingowe, jak na przykład wydarzenia F1, a nie potrafią zająć się prostymi prośbami klientów.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Kupno biletów lotniczych

  Niedługo po zakupieniu biletów na lotnisko zaczęły się problemy. Personel był mało pomocny i niechętnie udzielał informacji. Na pokładzie samolotu jedzenie było płatne i niezbyt smaczne. Dodatkowo lot został opóźniony, ale nie otrzymałem żadnej rekompensaty za tę sytuację.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup biletu lotniczego

  Z MXP do BKK moja walizka miała dziurę, a nikt się tym nie zainteresował. Qatar odmówił zrekompensowania szkody. Kiedy leciałem z BKK do MXP, moja walizka została w Doha i nie mogli jej dostarczyć do domu. Musiałem samemu szukać zgubionego bagażu po ulicach Genui.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zmiana daty lotu

  Kiedy próbowałem zmienić datę lotu, dostałem linki do płatności, ale niestety nie działały. Powiedzieli mi, żebym zapłacił w ciągu 6 godzin, inaczej bilet zostanie anulowany. Niestety nie udało mi się zapłacić przez te linki, więc ostatecznie musieliśmy anulować bilet. Obsługa klienta była straszna - kompletnie niekompetentna. Na pewno już nigdy nie skorzystam z ich usług!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  podróż samolotem

  Bardzo mnie zirytowała obsługa klienta. Ci ludzie nigdy się nie odzywali, ani nie proponowali rozwiązań, kiedy miałam kłopoty z podróżą. Na pewno skonsultuję się z prawnikiem, gdy wrócę do kraju za rok.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Moja podróż lotnicza

  Kiedy leciałem na wakacje, mój lot został odwołany zaledwie 2 godziny przed planowanym startem. Nikt nie wyjaśnił, co się stało, nie zaproponowano żadnej alternatywy, a obsługa klienta była straszna. Udało mi się szybko otrzymać zwrot pieniędzy za lot, ale nie za hotel w Doha, mimo że został już zarezerwowany i opłacony na stronie firmy. TUI musiał wziąć to na siebie, bo Qatar Airways odsyłało piłeczkę. Nie mogę uwierzyć, że ta firma jest w ogóle uważana za jedną z najlepszych na świecie!! Nigdy więcej tam nie polecę.


Inni również oglądali