NiezależnaOpinia

  Opinie Qatar Airways

  Ile razy miałeś okazję podróżować samolotem? Czy za każdym razem masz ochotę kupić bilet, przyjechać na lotnisko i spokojnie odlecieć? Rozumiem Cię, rzadko tak bywa, ale jest nadzieja! Dzięki opiniom użytkowników, którzy podróżowali innymi liniami niż Ty, jest duża szansa, że wskażą Ci te najlepsze. Najbardziej zaufane, bezpieczne, luksusowe. 


  Poświęć kilka minut na przeczytanie opinii o Qatar Airways, a wszystkiego się dowiesz. Czy warto dopłacać, poczekać kilka dni dłużej na lot specjalnie tą linią? Czy Qatar Airways to rzeczywiście najlepsza linia lotnicza na świecie, a przynajmniej jedna z? Przekonaj się sam.

  Z Polski do Kataru dzień w dzień


  Od 2012 roku mamy zaszczyt witać linie lotnicze Qatar Airways w Polsce. Qatar Airways Polska zaledwie po 3 miesiącach od startu zaowocowało już codziennymi lotami w kierunku Katar-Polska! Qatar Airways Warszawa - lotnisko Chopina, pierwsza pięciogwiazdkowa linia lotnicza na tym lotnisku. 


  Geneza katarskich linii lotniczych miała miejsce w Dosze, w Katarze. To tam znajduje się macierzyste pięciogwiazdkowe centrum i lotnisko Hamad International Airport. Dziś dowództwo nad grupą jest w rękach Prezesa Akbar Al Bakera, który zainicjował niesamowity rozwój, z linii, które dysponowały zaledwie czterema samolotami przeobraził je w lidera rynku z flotą ponad 200 samolotów. Al Baker wyróżnia się niebywałymi sukcesami, które odnosi od 25 lat, jako biznesmen w Dosze. Prywatną licencję pilota wyrobił dawno temu, a zanim został prezesem, pracował na różnych stanowiskach Lotnictwa Cywilnego Kataru.

  Qatar Airways

  od wielu lat odnosi sukcesy. Latają do wszelakich miejsc (ponad 150!), na wszystkich sześciu kontynentach. Linie pod wodzą Al Bakera są jednymi z najszybciej rozwijających się i najbardziej cenionych linii lotniczych na świecie. Wielokrotnie zostali odznaczeni za najlepsze linie lotnicze roku 2011, 2012, 2015 i 2017 przez renomowane badanie Skytrax. Dzięki obsłudze aż 46 000 pracowników!

  Warto wspomnieć, że katarskie linie uaktywniają się na wiele innych branż poza lotnictwem i wspierają różne inne inicjatywy. M.in. od 2013 roku są oficjalnym sponsorem klubu FC Barcelona. Dbają także o świadomość środowiskowo-ekologiczną, a ich systemy są certyfikowane i zgodne z najwyższym poziomem Programu Oceny Środowiska. 


  Podróż w w jedną czy w obie strony? Gdzie chcesz i kiedy chcesz.


  Oferta katarskich linii jest ogromna. Jesteśmy w stanie latać do ponad 150 miejsc na ziemi na wszystkich kontynentach. Wszystkie aktualne oferty lotów znajdziemy na stronie głównej linii Qatar. Do dyspozycji mamy intuicyjną wyszukiwarkę lotów - od/do oraz ciekawą opcję odwiedzania nowych miejsc proponowanych przez system. Możemy zarezerwować swoją podróż z dużym wyprzedzeniem, a zanim zarezerwujemy bilety - sprawdzić ofertę pokładową. Samoloty Qatar Airways to jedne z najbardziej eksluzywnych pojazdów lotniczych świata, a średnia wieku floty wynosi trochę ponad 5 lat.

  Qatar Airways - Klasa Biznes - Recenzja

  Obsługa klienta na tip-top - Qatar Airways Kontakt  Nie mamy co się łudzić, że obsługa klienta jest także na najwyższym poziomie. Kontakt odbywa się przez biura rozlokowane na całym świecie oraz najważniejsze - mobilnie. Tzn. wchodzimy w odpowiednią sekcję kontaktu na stronie internetowej i w zależności od naszego problemu wybieramy sposób kontaktu. Jeśli chcemy śledzić bagaż albo po prostu obserwować jego położenie, wszystko znajdziemy tam, w jednym miejscu.

  Korzystałeś już z lini lotniczych Qatar Airways? Podziel się wrażeniami, jeśli sprawiło Ci to tyle frajdy, że wypada o tym napisać! Dzięki temu, pozwolisz zaoszczędzić innym mnóstwo czasu i pieniędzy.

  Qatar Airways
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Qatar Airways

  Twoja opinia