27% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2024-04-07
Zakup wycieczki jednodniowej w
Podczas jednodniowej wycieczki na Hokkaido mieliśmy świetny czas. Autobus był czysty i wygodny, a...Czytacz dalej
Nowicka

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2024-05-07
Zakup rejsu
To jest najgorsza firma turystyczna, przez którą mieliśmy zarezerwowany rejs. Kiedy złożyliśmy re...Czytacz dalej
N. Wojciechowska

Najwięcej głosów recenzja

  2024-01-06
Zakup w Wietnamie
Do tej pory korzystałem z różnych biur podróży z Europy i Ameryki w Wietnamie, ale tutaj było duż...Czytacz dalej
S. Nowicka

Opinie (26)

  (4)

 (1)

  (9)

  (9)

  (3)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakupy online

  Mój żona i ja jesteśmy freelancerami i lubimy podróżować po Azji (i nie tylko). Zawsze przeglądamy różne oferty na stronie internetowej, żeby znaleźć najlepsze okazje. Tutaj znajdujemy wszystko, od lokalnych kart SIM, po WiFi, bilety na autobusy i pociągi, a nawet interesujące wycieczki i doświadczenia. Korzystaliśmy z tej strony podczas naszych podróży do Japonii, Wietnamu, Tajwanu, Hongkongu i Australii. Bardzo wygodne jest to, że można płacić kartą kredytową lub Apple Pay, więc nie musimy martwić się o gotówkę w lokalnej walucie. Każda transakcja przebiega sprawnie i bezproblemowo. Nie wyobrażamy sobie podróżowania bez tego serwisu!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup w Wietnamie

  Do tej pory korzystałem z różnych biur podróży z Europy i Ameryki w Wietnamie, ale tutaj było dużo taniej i obsługa była świetna. Skorzystałem z jednodniowej wycieczki z Danangu do Hué (w grupie). Obsługa w języku japońskim była dostępna do kontaktu, komunikacja przebiegała sprawnie i było dla mnie komfortowo. Miejsca odbioru i zrzutu były praktycznie przy każdym hotelu, nie było sytuacji, że zostawiono mnie w nieznanej okolicy podczas powrotu. Minus za to, że ze względów przewodników zostałem odebrany jako ostatni (przewodnik wysiadł wcześniej). Pomimo tego, negocjacje pozwoliły mi na wysiąść przed restauracją, aby zjeść kolację.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup wycieczki jednodniowej w Hokkaido

  Podczas jednodniowej wycieczki na Hokkaido mieliśmy świetny czas. Autobus był czysty i wygodny, a kierowca prowadził nas bezpiecznie podczas odwiedzin w zoo Asahiyama, ningle terrace i wodospadzie Shirahige. Nasz przewodnik "Joe" był naprawdę fantastyczny - miał dużo informacji, był zabawny, kompetentny i świetnie zorganizowany. Bardzo dziękujemy, Bobi i Mel.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Fajny wypad z kkday!

  Muszę przyznać, że miałam super wypad z kkday! Porównałam różne strony turystyczne i muszę powiedzieć, że kkday ma najwięcej opcji dla mojego wypadu. Wszystko było w porządku, bez żadnych problemów. Daję im 5 gwiazdek!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Twoja pasztet w kilku słowach

  Mimo że byłem zawiedziony jako klient przez kkday, muszę przyznać, że mój zakup nie spełnił moich oczekiwań. Moja interakcja z jednym z ich dostawców była negatywna, a obsługa klienta była nieprzyjemna i nieprofesjonalna. Kiedy próbowałem rozwiązać problem, moje zapytania zostały zignorowane, a odpowiedzi były tłumaczone na mnie. Nie poleciłbym tej firmy nikomu.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup rejsu

  To jest najgorsza firma turystyczna, przez którą mieliśmy zarezerwowany rejs. Kiedy złożyliśmy rezerwację, odkryliśmy, że czworo z nas ma być w jednym pokoju zamiast dwóch oddzielnych. Gdy próbowaliśmy skontaktować się z nimi, nie dostawaliśmy odpowiedzi. Unikali naszych pytań, zrzucając winę na firmę rejsową i udzielając jedynie niesatysfakcjonujących odpowiedzi. Mimo upływu trzech tygodni, wciąż nie wiemy, kto może nam pomóc. Jeśli chcesz uniknąć stresu przed podróżą i nie przepłacać, omiń tę firmę szerokim łukiem!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup usług online

  Ostatnio miałem kiepskie doświadczenie z obsługą klienta, co mnie trochę zraziło. Jakaś firma, co to robi rezerwacje przez internet, podała nieprawidłowe ceny swoich rzeczy. Szkoda, że firma ta pokazuje ceny, które nawet nie są potwierdzone przez dostawców. Lepiej byłoby czasowo usunąć produkt z oferty, aż się dokładnie ustali cenę. Warto zauważyć, że konkurencyjna firma, Klook, potrafi zrobić to sprawnie. Firma KKday zawiodła w tym temacie i straciła wielu klientów, w tym mnie. Odpowiedź, jaką dostałem przez email, że "ceny czasem się zmieniają bez ostrzeżenia," jest nie tylko bezużyteczna, ale i bardzo niegrzeczna. To zdarzenie bardzo osłabiło moją wiarę w zaangażowanie firmy KKday w zadowolenie klienta.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup biletów na USJ Express Pass

  Postanowiłam kupić bilety na USJ Express Pass i niestety byłam rozczarowana działaniem systemu. Nie było możliwości zarezerwowania dwóch biletów jednocześnie, więc musiałam je zakupić osobno, co spowodowało otrzymanie dwóch różnych slotów czasowych. Ponadto, system wyświetlał cenę w AUD, ale ostatecznie obciążono moje konto w SGP, co spowodowało wyższe kursy wymiany walut oraz dodatkowe opłaty za przewalutowanie na mojej karcie kredytowej. Żałuję, że nie zdecydowałam się kupić biletów na Klook.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup biletów na wycieczkę

  Jestem naprawdę zawiedziony zachowaniem mojego przewodnika. Polecał on dawanie dużych napiwków pracownikom robiącym wiosłowanie zanim weszliśmy na łódź. Po całej wycieczce rzeką, nalegał, żebyśmy dali wieksze napiwki dwóm kobietom wiosłującym, sugerując 100 000 VDN każdej. Musiałem nawet rozmienić banknot 200 000 VDN na mniejsze, żeby dać im napiwki. To było nie fair i niesprawiedliwe.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup biletów przez tę aplikację

  Kupiłem bilety przez tę aplikację i wydaje mi się, że jest dobrze. Cena trochę wysoka, więc może nie będę z niej więcej korzystał.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Skąd wraki?

  Chciałem tylko powiedzieć, że informacje na ich stronie internetowej były błędne. Straciliśmy autobus, bo napisali, że trzeba iść tylko 10-15 metrów, a tak naprawdę trzeba było przejść nawet 100 metrów. Nie mogliśmy się z nimi skontaktować przez ich stronę. Poza tym, w ich sklepie internetowym działały tylko tajwańskie karty kredytowe, mimo że miała to być międzynarodowa usługa obsługiwana po angielsku. Karty z Hongkongu i Europy nie zadziałały. Mimo to, kierowca autobusu był bardzo miły i elastyczny, a sama podróż była przyjemna.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Rezerwacja wycieczki do Kioto (wycieczka jednodniowa do świątyni Fushimi Inari Taisha, Kiyomizudera, Kinkakuji i Arashiyama) w środę 17 kwietnia 2019 roku.

  Moja podróż do Kioto była naprawdę jednym z niesamowitych przeżyć. Niemniej jednak, nie polecam kupowania wycieczki z KKDay z kilku powodów. Po pierwsze, przewodnik miał kiepskie umiejętności językowe w angielskim, co sprawiło, że większość informacji przekazywano po japońsku, nawet dla obcokrajowców. Po drugie, plan był zbyt napięty, zbyt dużo miejsc do odwiedzenia w krótkim czasie, wszystko było bardzo pośpieszne, a przewodnik i tak szybko kroczył. Po trzecie, dokładność informacji pozostawiała wiele do życzenia, zwłaszcza w kwestii miejsca odbioru po zakończeniu wycieczki. Nie uwzględniono wszystkich możliwości i nie było jasnego scenariusza "co w przypadku...".


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup biletu na rejs po Paryżu

  Pokazano mi bilet na rejs do Paryża, ale niestety był już wtedy wyprzedany. Nie otrzymałem voucheru i za każdym razem, gdy pytałem, dostawałem odpowiedzi automatyczne typu „czynią to” i „wewnętrzny zespół się tym zajmuje”, które nie były zbyt konkretne. Następnie, bez żadnego ostrzeżenia, rejs został anulowany dzień przed planowanym wyjazdem. Było za późno, aby znaleźć inne opcje, ponieważ również zostały one wyprzedane. Powinni byli to odwołać od razu, zamiast czekać 5 dni.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Bilety na wycieczkę do Busselton Jetty

  Kiedy zarezerwowałem bilety na wycieczkę do Busselton Jetty przez internet, spodziewałem się podobnego poziomu obsługi klienta jakiego dostali inni. Niestety po przyjeździe okazało się, że otrzymałem tylko 20% zniżki, podczas gdy inni mieli 40%. Po próbie wyjaśnienia tego z obsługą klienta, nie dostałem logicznej odpowiedzi. Teraz zastanawiam się nad podjęciem kroków prawnych.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup biletów na Universal Studios w Japonii

  Jestem bardzo rozczarowany usługą zakupu biletów na Universal Studios w Japonii przez tę firmę. Pomimo że zapłaciłem sporo pieniędzy za wejściówkę, otrzymałem czas, w którym nawet nie będę w parku. Po wielu próbach odzyskania moich pieniędzy, firma nie chce pomóc ani zgodzić się na zwrot. Klienci nie są też informowani o braku możliwości wyboru godziny wejścia, inaczej niż w innych serwisach rezerwacyjnych. Mój zakup został zakończony bez mojej zgody na ustalanie godziny wejścia, co sprawia, że cała sytuacja jest niejasna i rozczarowująca. Zamierzam walczyć o zwrot pieniędzy i skontaktować się z moim bankiem w tej sprawie. Uważam, że klienci powinni mieć prawo do zwrotu pieniędzy, jeśli zakupiony produkt lub usługa nie spełnia oczekiwań.


Inni również oglądali