NiezależnaOpinia

  Opinie Etihad

  Samolot opóźniony o kilka godzin czy w ogóle nie odleciał? Czas to najcenniejsza waluta jaką mamy, nie pozwól jej zmarnować. Jak to zrobić odnośnie czekania na samolot? Przecież takie rzeczy się zdarzają - powiesz. Tak, zdarzają się, ale jeśli to się dzieje nader często, może warto zmienić przewoźnika? Na jakiego - pytasz. A no na takiego, który jest godny zaufania, dba o Ciebie i Twój czas w zamian za sprawiedliwą ilość gotówki. I tutaj kłaniają się doświadczenia innych klientów, dzięki ich opiniom możemy wywnioskować, które linie są najbardziej odpowiednie dla nas.

  Etihad Airways - kolejna najlepsza linia świata?

  Początek linii miał miejsce w 2003 roku, pierwszy lot odbył się do Al-Ajn, następnie loty kierowane były głównie do Bejrutu. W tym samym roku prezydent Zjednoczonych Emiratów Arabskich podpisał dekret na mocy którego Etihad Airways zostały narodowym przewoźnikiem. Niesamowicie postępujący rozwój linii został przypieczętowany mianem najszybciej rozwijających się linii lotniczych w historii światowego lotnictwa, już w 2012 roku! Linie swoją główną siedzibę mieszczą w Abu Dhabi wraz z portem lotniczym. Są dumni ze swojej floty ponad 120 samolotów, aż 1000 przelotów każdego tygodnia oraz cargo na wszystkich sześciu kontynentach.

  Wizją przedsiębiorstwa jest zostanie najlepszą linią lotniczą świata łącząc świat przez Abu Dhabi. Wartości arabskie są im bardzo bliskie, a Etihad czerpie z nich pełnymi garściami odzwierciedlając arabską gościnność i ciepło.

  Angażują się w wiele innych branż i sponsorują wiele inicjatyw sportowych, kulturalnych czy modowych.

  Arabska Gościnność i Ciepło - Etihad Airways

  Najlepsza linia lotnicza świata

  W swojej ofercie Etihad posiada światowej klasy usługi i produkty. Poprzez standardowe loty z jednego miejsca w drugie i multi-loty, mamy także dostęp do bazy hoteli, gdzie przy okazji rezerwacji biletu na samolot, możemy skorzystać z noclegu. Poza tym dostępna jest usługa wynajęcia samochodu. A to wszystko odbywa się na stronie głównej Etihad Airways w postaci prostej i intuicyjnej wyszukiwarki lotów i rezerwacji. Po rezerwacji mamy dostęp do panelu ‘My trip’, gdzie możemy zarządzać naszymi rezerwacjami, lotem. Opcje płatności jak na linie o tak ogromnym zasięgu nie mogły zostać ograniczone. Więc mamy możliwość płatności wszystkimi kartami kredytowymi, debetowymi świata. Dostęp do internetowych systemów płatności jak PayPal czy Alipay również jest możliwa, a także iDEAL czy standardowych przelewów bankowych.

  Etihad Airways Polska - Kontakt

  Support jest do naszej dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Możliwość kontaktu jest dzisiaj ułatwiona także przez social media takie jak facebook czy twitter. Standardowy formularz jest dostępny na stronie, a Etihad chętnie wzywa do wypełniania ankiet i feedbacku w celu zostania najlepszą linią lotniczą świata.

  Niedawno została uruchomiona obsługa telefoniczna w Warszawie. Możemy rozmawiać po polsku!

  Leciałeś już z Etihad Airways? Jesteś zadowolony czy smutny bo samolot się spóźnił kilka godzin? A może Ci to nie przeszkadza, bo linie Cię za to sowicie wynagrodziły i zrekompensowały stratę? Proszę, zostaw kilka słów od siebie i pomóż innym oszczędzić czas i pieniądze!

  Etihad
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Etihad

  Twoja opinia