NiezależnaOpinia

  Opinie Emirates

  Ostatnimi laty coraz więcej latamy z miasta do miasta, z jednego kraju do drugiego, załatwiamy sprawy biznesowe i prywatne. Ale nie zapominajmy o naszym bezpieczeństwie, mimo, że, loty samolotem są najmniej niebezpiecznym środkiem transportu na świecie wg statystyk. To właśnie tam, u góry, wypadków jest najmniej. Ale którą linie lotniczą wybrać, czy tą, z trochę większym komfortem czy może tą, nieco tańszą, ale zmiażdżony w kącie samolotu? Na to pytanie musisz sobie odpowiedzieć sam. My tylko możemy Ci pomóc dostarczając platformę do wymiany myśli z innymi użytkownikami i wyrażenia swojego własnego zdania bez obaw. Zajrzyj, przeczytaj, sprawdź, czy linie Emirates są dla Ciebie!

  Emirates Polska - przede wszystkim - jakość

  Historia linii lotniczych Emirates jest tak rozległa, szeroka i zagmatwana, że nie sposób jej przytoczyć w kilku zdaniach, ale spróbujmy. Wszystko zaczęło się w październiku 1985 roku kiedy to pierwsze wynajęte na tamten czas samoloty ruszyły w przestworza - Boeing i Airbus. Od samego początku, firmie przyświeca idea jakości, najważniejszą wartość stanowi jakość. I to możemy dostrzec do dzisiaj latając samolotami Emirates Airlines. Na dzień dzisiejszy, linie Emirates są liderem w branży, dzięki przywiązywaniu szczególnej uwagi do najwyższych standardów jakości. Po zaledwie 33 latach, firma zgromadziła w swojej flocie ponad 265 samolotów! Cały czas pracując nad kolejnymi modelami, podpisując nowe kontrakty, poszerzając flotę np. w 2017 roku Emirates podpisali umowę o wartości ponad 15 miliardów dolarów na zakup 40 samolotów Boeing 787 Dreamliner. Samoloty Emirates, a za tym idzie całe przedsiębiorstwo, są prawie co roku nagradzani ogromem nagród m.in. tytułem “Najlepsze linie lotnicze świata”, a w 2018 roku zdobyli po raz 13 z rzędu laur i nagrodę w plebiscycie Passenger Choice Awards za najlepszy system rozrywki na pokładzie. Prezes Emirates podkreśla jak ważna jest rola środowiska w świecie i pracuję nad konkretnymi narzędziami, aby jak najbardziej poprawić sytuację. Warto wspomnieć, że linie Emirates są często głównym sponsorem wielu klubów piłkarskich, rugby, tenisa, golfa, ale także jest organizowane wiele wydarzeń pod ich szyldem. Posiadają także własną fundację, przez którą pomagają dzieciom z Afryki, wspierają domy dziecka i lokalne szpitale.

  Większego luksusu nie można się było spodziewać...

  Trasy lotów jakie wytacza Emirates są co najmniej imponujące. Posiadają ponad 150 portów docelowych i latają w każdy zakątek świata na prawie wszystkich kontynentach! Nie bez powodu linie Emirates są co roku nagradzani wielokrotnie za najlepsze wyposażenie samolotu pod względem jakości, użytkowania i wygody dla pasażera. Mamy do dyspozycji 3 klasy: pierwsza klasa - bardzo droga, ale jakże luksusowa, brałeś kiedyś prysznic na pokładzie samolotu albo jadłeś homara jednocześnie popijając najdroższym winem świata, nie? To jeśli chcesz spróbować, ta klasa jest dla Ciebie. Druga opcja, to klasa biznes z wygodniejszymi hotelami, osobną łazienką i bez wątpienia znajdziemy się w lepiej usytuowanym miejscu niż klienci z klasy ekonomicznej. W tej ostatniej też otrzymamy dawkę luksusu, ale już w mniejszym stopniu niż w poprzednich dwóch klasach i za o wiele niższą cenę! Każde siedzenie czy to w klasie pierwszej czy ekonomicznej masz dostęp do szerokiego pasma multimediów na ekranie przymocowanym do tyłu siedzenia pasażera siedzącego przed nami. Zazwyczaj jesteśmy w stanie oglądać najnowsze tytuły filmów, przeglądać internet, czytać książki czy pisać opinie! Bez żadnych przeszkód.

  21 000 dolarów za siedzenie w pierwszej klasie Emirates!

  Linie Emirates Kontakt

  Dział obsługi klienta też nie pozostawia pola do narzekań. Najwyższa jakość w zakresie pomocy i próśb specjalnych. W każdej sprawie możemy skontaktować się z działem obsługi klienta przez centrum pomocy, ale zanim to zrobimy, warto sprawdzić czy rozwiązanie naszego problemu nie jest wyjaśnione w sekcji najpopularniejszych pytań.

  Często latasz liniami lotniczymi? Odwiedziłeś ostatnio ciotkę w Nowej Zelandii albo wujka w Nowej Gwinei? Czy może latasz raz w miesiącu do Stanów Zjednoczonych w sprawach biznesowych? Nie ważne gdzie lecisz, ale jeśli korzystasz z linii Emirates i coś jest nie tak, albo wręcz odwrotnie, jesteś zachwycony - daj nam o tym znać! Napisz kilka słów od siebie, i pomóż innym wybrać godną zaufania linie lotniczą.

  Emirates
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (2)

  4
  0% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  6
  Serwis
  rating
  2
  Cennik
  rating
  4
  Dostava
  rating
  4

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  dane z karty

  Zakupiłam bilety dla rodziny na Phuket, lot został zmieniony, więc miałam możliwość modyfikacji. Po dokonaniu zmian, otrzymałam potwierdzenie i nowe bilety. Po dwóch dniach 28.03.2019 ok godz. 12.00 otrzymałam telefon z numeru +44 161 902 32 00 od Pani, która dokładnie znała przebieg całego procesu rezerwacji / pracuje w Emirates/ informując mnie o konieczności dodatkowej opłaty w kwocie 390 zł - koszty związane z podatkiem dla Rządu w Dubaju. I tu poprosiła o podanie numeru mojej karty, daty ważności i kodu CVV, gdy odmówiłam informując, ze takich danych nie podam przez telefon była wyraźnie zbulwersowana. Zadzwoniłam sama do Emirates chcąc zgłosić ten fakt, ponieważ uznałam to za niedopuszczalne ze strony tak dużej i poważnej firmy. Pan, który odebrał telefon, poinformował mnie, że zrobiła to koleżanka siedząca obok i jest to normalna procedura, tylko my w Polsce tego nie rozumiemy.
  Dziwne ....
  Pierwszy raz skorzystałam z lotu tymi liniami i obawiam się, ze to był błąd.

  Przez: Agnieszka 28-03-2019
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  NIE
  2
  rating

  emirates - ldówka

  Bardzo zimno. Brak reakcji obsługi na zgłaszane problemy. Informacje o locie w stopach i milach - czyli tylko dla obywateli USA

  Przez: Piotr 13-03-2019
  Zamówienie
  rating
  Serwis
  rating
  Cennik
  rating
  Dostawa
  rating
  Będę kupować tutaj nadal
  NIE
  6
  rating

  Napisz wlasną opinię o Emirates

  Twoja opinia