25% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2023-05-13
Nocleg
Banda oszustów, brak możliwości kontaktu z polską infolinią, rezerwowałem nocleg w odległości 300...Czytacz dalej
Robert

Najwięcej głosów recenzja

  2023-04-06
Nocleg
Kupiłam nocleg w hotelu na Cyprze. Kwota do zapłaty była podana w złotówkach. Jednak nie wiem dla...Czytacz dalej
Ilona

Opinie (3)

  (0)

 (0)

  (0)

  (0)

  (3)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Nocleg

  Banda oszustów, brak możliwości kontaktu z polską infolinią, rezerwowałem nocleg w odległości 300m od miejsca pracy a po dokonaniu płatności okazało się że jest on 20km dalej, zero kontaktu, brak anulacji, złodzieje i oszuści, nie polecam


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Nocleg

  Kupiłam nocleg przez serwis agoda. Za rezerwacje od razu zabrali pieniądze-całą kwotę (800). Na drugi dzień Agoda anulowała rezerwację, powodem było to ze ten nocleg w tym hotelu był zajety juz od 2 miesiecy.. a na agodzie wciaz widniał jako dostępny.
  Na meila w kolejny dzien przyszla informacja ze anulowali bo "transakcja sie nie powiodla" i pieniądze im niby nie dotarły.
  Skontaktowalam sie z bankiem. Skoro pieniadze wyszly z konta, mam tą kwotę sciągnieta to pieniadze musialy do nich dotrze.
  Teraz ani noclegu, ani pieniedzy, zerowy kontakt z agodą (pisalam do nich na fb, ig, aplikacji).
  Nie polecam. Omijać szerokim łukiem.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Nocleg

  Kupiłam nocleg w hotelu na Cyprze. Kwota do zapłaty była podana w złotówkach. Jednak nie wiem dlaczego z karty ściągnęli pieniądze z przewalutowaniem na euro, co skutkowało tym że zapłaciłam prawie 300 zł wiecej niż miałam. Anulowalam rezerwację bo była możliwość darmowego anulowania. Po 3 dniach pieniądze zwrócili na kartę jednak tej kwoty przewalutowania już nie oddali. Tym sposobem zyskali na mnie prawie 300 złotych. Skoro jest darmowa anulacja to powinni oddać tyle ile zabrali. Jak dla mnie to złodzieje i nikomu ich nie polecę.


Inni również oglądali