NiezależnaOpinia

  Opinie Agoda

  Agoda jest jedną z największych na świecie platform rezerwacji i zakwaterowania online. Założona w 2005 roku i teraz będąca częścią Booking Holdings, Agoda oferuje podróżującym szybki i łatwy sposób rezerwacji setek tysięcy nieruchomości praktycznie w każdym kraju na świecie. W każdym dziale – od inżynierii do doświadczenia w pracy z klientami – Agoda zapewnia środowisko, bogatą twórczością, współpracę i eksperymentami, a także narzędzia do pracy szybciej i mądrzej, niż prawie ktokolwiek tam. PointsMAX to nowy sposób na uzyskanie uprawnień podczas rezerwacji na Agoda.com. To bardzo proste: wybierz swój ulubiony program lojalnościowy, a otrzymasz bonusy za każdym razem, gdy zarezerwujesz z Agoda. Zarób więcej punktów:

  1) Wybierz program. Wybierz preferowany program lojalnościowy z 46 programów partnerów Agoda uczestniczących w programie.

  2) Zarezerwuj swój pobyt. Wybierz pokoje w ponad 500 000 uczestniczących nieruchomości.

  3) Zarabiaj punkty. Zarabiaj do 6000 punktów / mil po pobycie w hotelu.

  Rezerwacja z PointsMAX

  Ważne uwagi dotyczące rezerwacji PointsMAX:

  - Identyfikator uczestnika programu osoby trzeciej musi należeć do gościa, który przebywa w hotelu (nazwa głównego gościa);

  - Ceny rezerwacji PointsMAX mogą się różnić od normalnych cen na tych samych warunkach;

  - Punkty za rezerwację PointsMAX nie mogą być częściowo opłacone punktami bonusowymi;

  - Wszelkie obowiązujące zasady anulowania mają zastosowanie w całości do rezerwacji PointsMAX;

  - Można gromadzić tylko punkty bonusowe lub mile. Punkty statusu nie mogą być gromadzone;

  - Rezerwacje PointsMAX nie mogą być zmieniane online za pomocą narzędzia samoobsługowego Agoda lub za pośrednictwem działu pomocy technicznej. Aby zmienić rezerwację, musisz anulować (w zależności od warunków anulowania rezerwacji) i ponownie dokonać rezerwacji. W przypadku anulowanych rezerwacji lub niepojawienia się punktów nie są przyznawane niezależnie od warunków anulowania rezerwacji;

  - Punkty nie mogą być wymieniane na gotówkę i nie mogą być używane z innymi ofertami.

  - Gwarancja ceny Agoda nie dotyczy rezerwacji PointsMAX;

  - Program zastosuje warunki programów lojalnościowych innych firm.

  Zasady anulowania rezerwacji

  Podczas wyszukiwania pokoju warunki rezerwacji są wyświetlane bezpośrednio pod opisem typu pokoju na stronie internetowej Agoda. Aby uzyskać więcej informacji, możesz również kliknąć przycisk „Rezerwuj!”, który skieruje Cię do formularza rezerwacji. Link do warunków rezerwacji / zasad anulowania można znaleźć na środku każdej strony w formularzu rezerwacji. Warunki te zostaną również podane w e-mailu potwierdzającym, który Agoda wyśle do Ciebie pocztą elektroniczną. W przypadku anulowania za pośrednictwem strony samoobsługi warunki anulowania zostaną ponownie wyświetlone podczas anulowania. Szczegóły i warunki anulowania różnią się w zależności od rezerwacji i zależą od hotelu, długości pobytu, typu pokoju itp. Przed dokonaniem rezerwacji przeczytaj uważnie. Zwroty, w odpowiednich przypadkach, zostaną niezwłocznie przesłane do banku Agoda. Proces zwrotu i przelewu środków na konto klienta trwa zwykle do 10 dni roboczych od daty złożenia wniosku do banku. Należy pamiętać, że niektóre banki mogą opóźnić ten proces do 15-30 dni lub nawet do następnego cyklu rozliczeniowego. Kwota zwrotu musi zostać przeliczona na walutę lokalną przez firmę zarządzającą kartą kredytową. Zwroty zostaną wskazane na wyciągu bankowym karty, w zależności od sposobu dokonania rezerwacji. Jednak wyciąg bankowy zawsze będzie miał w tytule „Agoda”.

  Podziel się swoją opinią!

  Masz życzenie odnośnie do Agoda? Podziel się swoją opinią na ten temat! Twoja opinia może się przydać innym użytkownikom.

  Agoda
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Agoda

  Twoja opinia