SENDIT.PL : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

SENDIT.PL

24% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci?
Napisz opinię

D
D.
Jeśli interesuje cię tańszy kurier, warto porównać ceny na Sendit. Tak również szybko i wygodnie można zamówić przewoźnika, dobierając usługi dodatkowe, a tym samym personalizując ulgę. Aby wysłać ...Czytacz dalej
M
Maciej
Odradzam korzystania z tej firmy. Maja 30 dni roboczych na wyplate srodkow za pobranie . Dzis mija 38 dzien roboczy, a na moje zapytanie o pieniadze , dostaje automatyczna odpowiedz, ze firma wypla...Czytacz dalej
T
Tomasz
kurier nie przyjezdza trzeba ponawiac zlecenie i samemu pilnowac niedorobiona uslugeCzytacz dalej
K
Kuba
dramat, zero kontaktu, kurier dwukrotny nie odbiera paczki sprzeczne informacje na stronie sprzeczne informacje w mailu oraz na koncie nie polecam !Czytacz dalej
G
Gizmo
W sendit jest cos takiego jak wybor godziny odbioru paczki przez kuriera. Kurier o tym nic nie wie i przyjeżdża jak mu po trasie pasuje - co jest w pełni logiczne i zrozumiałe. Po co zatem jest t...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (21)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kurier

  Jeśli interesuje cię tańszy kurier, warto porównać ceny na Sendit. Tak również szybko i wygodnie można zamówić przewoźnika, dobierając usługi dodatkowe, a tym samym personalizując ulgę. Aby wysłać paczkę, wystarczy wypełnić formularz online, wpisując w odpowiednie miejsca podstawowe parametry. Poza tym można również zdecydować się na pobranie Sendit czy ubezpieczenie. Dostępny jest również moduł śledzenia paczek. To jedno z najpopularniejszych bezpłatnych narzędzi Sendit. Na swoim koncie w panelu dostępne są zlecenia. Broker nie wymaga podpisywania umowy ani deklaracji co do ilości wysyłanych paczek. Tani kurier szybko dostarczy przesyłki do odbiorcy, a atrakcyjny cennik Sendit jest konkurencyjny. Dodatkowo na platformie dostępne są różnego rodzaju kody rabatowe.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Przesylka pobraniowa

  Odradzam korzystania z tej firmy. Maja 30 dni roboczych na wyplate srodkow za pobranie . Dzis mija 38 dzien roboczy, a na moje zapytanie o pieniadze , dostaje automatyczna odpowiedz, ze firma wyplaca srodki do 30 dni. Zero kontaktu. Tragedia!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  zamowienie kuriera x2

  kurier nie przyjezdza trzeba ponawiac zlecenie i samemu pilnowac niedorobiona usluge


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  wysyłka paczki

  dramat, zero kontaktu, kurier dwukrotny nie odbiera paczki sprzeczne informacje na stronie sprzeczne informacje w mailu oraz na koncie nie polecam !


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zamówienie kuriera

  W sendit jest cos takiego jak wybor godziny odbioru paczki przez kuriera.
  Kurier o tym nic nie wie i przyjeżdża jak mu po trasie pasuje - co jest w pełni logiczne i zrozumiałe. Po co zatem jest ta funkcja wyboru godziny odbioru paczki skoro ona nie działa?
  Jest także problem 1/10 zamowionych paczek że kurier nie przyjeżdża w ogóle. Nie dostaje zlecenia odbioru na swój tablecik. W tym roku nie odebrano paczek okolo 10x. Trzeba ponownie generować etykiety.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  wysylka paczki

  Kurier sie nie pojawil, nie skontaktowal, natomiast sam anulowal usluge, za co obciazono mnie dodakowymi oplatami. Najgorsza firma wysylkowa! koszmarna obsluga klienta! skorzstalam z konkurencji a oni nadal obciazaja mnie jakimis oplatami mimo ze to oni nie wywizali sie z umowy. Pomojajac state czasu i nerwow.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Przesyłka Pocztex

  Trzy podejścia do wysłania i w trzech punktach odrzucało kod. W końcu pani na poczcie postarała się i jakoś to obeszła bo Pocztex jest ich, choć jej też najpierw odrzuciło. Strata czasu, a kontakt zerowy. Telefon kontaktowy nie działa, po połączeniu od razu się rozłącza! Aplikacja też trudna w nawigacji, trudno znaleźć podstawowe info o historii wysyłki. Pierwszy i ostatni raz korzystałem z tego.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  wysyłka paczki

  Nie polecam po wysyłce przychodzi dopłata do faktury, tłumaczą się, że tak mają w regulaminie. Przecież jeżeli zgadzam się na cenę to dlaczego mam płacić dopłatę po wysyłce skoro cena była podana zgodnie z wymiarami i wagą. Bez sensu.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  wysyłałem za pobraniem

  odradzam jak dla mnie złodzieje i tyle pobranie mam z lutego i nie chcą wypłacić piszą, że procedury mają takie że około 30 dni spoko nie ma problemu ale od lutego a teraz mamy kwiecień i nadal nie otrzymałem 4 pobrań na kwotę około 1100 zł .
  Jeżeli chodzi o pobranie omijajcie tą firmę !
  cała reszta ok zamawianie ok, cennik może być


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Dostawa sendit-kurier lokalny

  Jestem bardzo niezadowolona. Zamówiłam kuriera lokalnego, który oczywiście nie przyjechał, a zamówienie zostało opłacone z góry. Ponadto ciągle dostaje wiadomości od firmy sendit, zebym wniosła zaległość.

  Mam taka sama sytucaje. Oplacilam z gory usluge, ktorej nie zrealizowali, a obiazaja mnie jeszce jakimis dodatkowymi kosztami. 2 razy mam placic za strate czasu, pieniedzy i moje nerwy! Zlodzieje! korzystalam od wielu lat, ale nigdy wiecej!


Inni również oglądali

Logo Coders Lab

Coders Lab

1 opinie

O serwis Coders Lab Serwis internetowy Coders Lab jest własność firmy Coders Lab sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ulicy...

Logo Eurosender

Eurosender

0 opinie

Opinie na temat przemysłu przewozowego: Przemysł przewozowy odgrywa istotną rolę w dzisiejszym globalnym świecie. Liczne ...

Logo startmail

startmail

0 opinie

Oceny, opinie i doświadczeniaJak rozważamy korzystanie z usług firmy startmail.com, ważne jest, aby zapoznać się z oc...

Logo app.mailercloud.com

app.mailercloud.com

0 opinie

Branża i recenzje w branży Branża technologiczna jest pełna emocjonujących rozwiązań i innowacji, które ...