100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

S
S. i A.
Przyglądając się z bliska ofercie Faktorii, nie ulega wątpliwości, że mamy do czynienia z inicjatywą, za którą stoją fachowcy z dużym doświadczeniem i dobrym rozeznaniem w realiach branży. Pod post...Czytacz dalej

Opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  usługi

  Przyglądając się z bliska ofercie Faktorii, nie ulega wątpliwości, że mamy do czynienia z inicjatywą, za którą stoją fachowcy z dużym doświadczeniem i dobrym rozeznaniem w realiach branży. Pod postacią niezwykle estetycznej i czytelnej strony internetowej znaleźć możemy odnośniki do różnej formy usług finansowania faktur.
  Nawiązując do wcześniej wspomnianych orientacyjnych limitów kwoty na fakturze oraz terminu spłaty, na jaki pozwala Faktoria wobec klientów korzystających z taryfy „Faktura na raz„, warto scharakteryzować jeszcze podstawowe koszty tej reprezentatywnego przykładu limitu.

  Kwota limitu: 20 000 zł.
  Czas trwania limitu: 90 dni.
  Koszt prowizji: 1 792,80 zł + VAT.
  Kwota, jaką otrzymamy na konto: 18 207,20 zł.
  Co więcej, warto docenić, że wszystko odbywa się w 100% online. Co za tym idzie, środki na bieżącą działalność firmy możemy otrzymać bez potrzeby wychodzenia z domu. Kto wie, być może jednorazowe skorzystanie z usług Faktorii, przeistoczy się kiedyś w regularną współpracę z tą firmą faktoringową!


Inni również oglądali