NiezależnaOpinia

  Opinie Plush

  O firmie

  Plush to jeden z najpopularniejszych operatorów telefonii komórkowej w Polsce, wśród których znajdziemy usługi odpowiednie zarówno dla turystów, i cudzoziemców, którzy zdecydowali się na stałe osiedlenie w Rzeczypospolitej Polskiej. Marka jest własnością dużej polskiej firmy telekomunikacyjnej, która zapewnia bezpośredni (nie-wirtualny) dostęp do swoich sieci.

  Plush zapewnia swoim klientom szeroki, kompleksowy zestaw usług telekomunikacyjnych, przeznaczonych zarówno dla klientów biznesowych jak i indywidualnych. Należy on do grupy POLKOMTEL S.A., do której należą marki: PLUS, SIMPLUS, MixPlus, Sami Swoi oraz iPlus. Komercyjne uruchomienie sieci nastąpiło 1 października 1996 roku. Na mocy umowy zawartej 14 listopada 2013 r. kontrolę nad operatorem przejął Cyfrowy Polsat.

  Plush w liczbach: 13 895 000 klientów ok. 4000 pracowników.

  Gdzie kupić Plush?

  Sytuacja z zakupem pakietu jest dość standardowa. Punkty sprzedaży znajdują się na terenie całego kraju: w centrach handlowych, na stoiskach prasowych, w urzędach pocztowych, u partnerów operatora i oczywiście w wyspecjalizowanych biurach sprzedaży. Należy rozumieć, że taryfy zawarte w pakietach można w dowolnym momencie zmienić na wygodniejsze. Ale nie zawsze warto to robić, od razu. Często na początku oferowane są różne programy bonusowe, które są dość wygodne w użyciu. Na przykład, w chwili publikacji naszego artykułu, Plush oferował zakup karty SIM z taryfą "Plush Elastyczna na Kartę", zmiany obejmują także startery. Z każdym starterem o wartość 5 zł klient otrzymuje 6 GB na start. Starter o wartości 15 zł to 30 GB na start i kolejne 30 GB na rok po doładowaniu za 30 zł. Z każdym starterem można skorzystać z usług bez limitu. Oprócz zakupu kartę SIM dowolnego polskiego operatora można bezpłatnie przejść do sieci Plush. Możesz sprawdzić status przelewu na stronie internetowej dostawcy.

  Jak zadzwonić do operatora?

  Numer telefonu linii informacyjnej operatora Plush: 601 102 601. Przypominamy, aby dzwonić z zagranicy do Polski, należy wybrać: +48 601 102 601.

  Jak doładować na konto Plush?

  Najwygodniejszymi sposobami doładowania konta są:

  • Poprzez specjalną stronę doładowania //doladuj.plus.pl: kliknij, aby przejść. W bankach i bankomatach. W urzędach pocztowych.

  • Za pomocą specialnych stron internetowych ładowania kart: Kod wysyłania * 123 * TELEKOD #.

  • Dzwoniąc pod numer 5555.

  Aktywacja kart doładowań jest bezpłatna, niezależnie od zastosowanej metody. Aby sprawdzić saldo w Plush należy wpisać * 100 #, aby aktywować kupon do płatności - * 123 * telekod #.

  Sprawdź resztę pakietu internetowego - * 121 #. Teraz wiesz o innym polskim operatorze, a wybór dostawcy stał się nieco szerszy.

  Warto również podkreślić, że zasięg Plush LTE znajduje się na jednym z zaawansowanych poziomów w RP, a wiele z nich wykorzystuje Plus w tym właśnie celu.

  Pozostaw swoją opinie!

  Poniżej znajdziesz opinie na temat samego operatora jak i oferowanych przez niego usług. Pomogą Ci one dobrać najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę. Zachęcamy również do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami z innymi. Z pewnością będą to cenne wskazówki dla potencjalnych kl

  Plush
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Plush

  Twoja opinia