NiezależnaOpinia

  Opinie Plus

  Ile razy to już oferowano Ci złote góry? Firmy wskazują palcem na korzyści, które możesz odnieść w związku z ich działalnością, wystarczy zapłacić kilka zł, ile razy to już słyszałeś? Zastanawiałeś się co na ten temat myślą inni? Czy sieci komórkowe spełniają swoje, czasami nierealne obietnice? Przekonaj się o tym sam, ucząc się na błędach albo i świetnych doświadczeniach innych użytkowników. Masa oszczędności czasu i pieniędzy. Wystarczy rzucić okiem.

  Najwyższa liga? - Plus

  Bez wątpienia jedna z największych sieci komórkowych na rynku polskim, cieszą się powodzeniem od wielu lat, a chyba każdy kojarzy markę Plus. Historia rozpoczęła się już 1996 roku, kiedy to ówczesny Minister Łączności wydał koncesje polkomtelowi na działalność telekomunikacyjną i zostały wszczęte prace nad budową sieci radiokomunikacyjnej. Polkomtel to nieodłączna część całej sieci Plus, bo jest wiodącym operatorem sieci telekomunikacyjnej w Polsce, dlatego nie możemy pisać o samej sieci Plus, nie uwzględniając całej grupy, do której także zalicza się Cyfrowy Polsat od 2013 roku. Zaczynali od samego początku, kiedy to sieci komórkowe dopiero raczkowały w Polsce, a do dzisiaj posiadają prawie 6 milionów klientów kontraktowych w całej Polsce, dostarczając im ponad 16 milionów usług związanych z internetem, telewizją i telefonią komórkową. Zarzekają się, że oferują najnowocześniejszy system usług multimedialnych i chcą budować najwyższy poziom satysfakcji swoich klientów za pomocą usług w wysokim standardzie jakości. Grupa Cyfrowy Polsat do której dołączył Plus w 2013 roku przejęła kontrolę nad Netią, tym samym tworząc nowe możliwości rozwoju, a mianowicie oferując dostęp do internetu stacjonarnego.

  Więcej znaczy lepiej? - Plus Oferta

  Po dołączeniu do Grupy Cyfrowy Polsat, firma zaczęła oferować niewiarygodną ilość usług związanych chociażby z szeroko pojętą ofertą internetową, Plus Bank, ubezpieczenia, Plus Music, telewizja na żądanie, a nawet energia elektryczna oraz rozszerzyła ofertę o multum aplikacji rozrywkowych jak i usług taryfowych. Plus Online oferuje dostęp do swojej oferty zarówno dla klientów indywidualnych oraz firmowych. Możemy skorzystać z oferty przedpłaconej, czyli tzw. Plus na Karte, abonamentu bądź Plus Mix, następnie możemy sobie dobrać telefon, modem, router jak i wiele innych produktów, które oferuję Plus pl. Kolejnym etapem, jest internet od Netii, oferującej bardzo szybki światłowód wysokiej jakości. Oczywiście nie zabrakło standardowych pakietów internetowych dla zwykłego zjadacza chleba. Kolejnym krokiem jest telewizja. A tutaj ogrom ofert, w których skład wchodzą IPLA od Cyfrowego Polsatu wraz z Cyfrowy Polsat GO, telewizja satelitarna, HBO GO czy też wypożyczalnia VOD. Naprawdę jest w czym wybierać. Bardzo ciekawe stadium rozwoju zainicjowało powstanie tzw. usługi smartDOM, kupując podstawowe pakiety usług firmy, a następnie dokupując z czasem kolejne, jesteśmy w stanie zaoszczędzić wiele monet. Im więcej wybierzesz, tym więcej zaoszczędzisz. Spółka angażuję się także mocno, od wielu lat w inicjatywy sportowe i wspiera polską siatkówkę pod kryptonimem PlusLiga.

  Same konkrety - Plus Kontakt

  Strefa Klienta na stronie głównej jest zorganizowana w bardzo przejrzysty sposób, a mianowicie mamy wszystko ubrane w taki sposób, żebym mogli szybko doładować telefon, skorzystać z Plus Online, sprawdzić kody plus gsm i skontaktować się szybko z działem obsługi klienta w razie problemów, które zresztą jest czynne 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Formularz kontaktowy, ogrom salonów rozsianych po całej Polsce i Plus Płatności.

  Nie zostawiaj nas na pastwę nie do końca świadomych wyborów! Pomóż nam zrozumieć i zapoznać się z ofertą tej sieci komórkowej. Czy, aby na pewno obietnice mają swoje pokrycie w rzeczywistości? Wszyscy Twoi znajomi i rodzina korzystają z sieci Plus? Dlaczego? Daj znać!

  Plus
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Plus

  Twoja opinia