NiezależnaOpinia

  Opinie NJU Mobile

  NJU Mobile (a w zasadzie nju mobile) to jeden z wielu popularnych w Polsce operatorów wirtualnych sieci komórkowych. NJU na rynek został wprowadzony w kwietniu 2013 roku. Operatorem i właścicielem NJU Mobile jest Orange. NJU mobile oferuje zarówno oferty na abonament (postpaid) jak i oferty na kartę (prepaid).

  Gdzie kupić NJU Mobile?

  NJU mobile jest tańszy niż inni operatorzy dlatego, że nie ma fizycznych placówek. Zamówić NJU mobile możesz przez internet.

  Karty w rozmiarach mini i mikro są dostępne we wszystkich sklepach Orange i innych punktach sprzedaży. Istnieją taryfy za 4, 5 lub 20 zł, każda z takim samym balansem, ważna przez 30 dni. Zaleca się zarejestrować taką kartę (punkty rejestracji).

  NJU Mobile Abonament

  NJU Mobile oferuje trzy rodzaje abonamentu. Pierwszym jest rozmowy – nie więcej niż. Jest to najtańszy abonament w NJU, za zaledwie 19 zł miesięcznie. Jest to abonament przeznaczony dla tych, którzy tylko i wyłącznie dzwonią i nie korzystają z smsów. Minuty mamy darmowe, ale smsy i mmsy są już płatne.

  Drugi abonament NJU to wszystko – nie więcej niż – jest to najpopularniejsza oferta NJU, która kosztuje niespełna 30 zł miesięcznie. Mamy tutaj naprawdę niezłe warunki. Na start mamy od razu nielimitowane połączenia, smsy i mmsy, do tego dochodzi 10 GB internetu (1,87 GB w ramach pakietu głównego do wykorzystania w roamingu w UE).

  Nju ma dwa mankamenty

  Od NJU nie dostaniesz faktury na firmę. NJU generalnie stworzono z myślą o oszczędnych klientach indywidualnych.

  NJU mobile jest tańszy niż inni operatorzy dlatego, że nie ma fizycznych placówek. Dlatego jeśli lubisz pogawędki ze sprzedawcami to w NJU nie pogadasz sobie z nimi.

  Promocje

  NJU oferuje pakiet danych 9 GB za 9 zł przy prędkości LTE. Można go włączyć, wybierając * 127 * 69 # lub wysyłając wiadomość tekstową "AKT" na numer 80355. Aby sprawdzić saldo, wybierz * 127 * 69 * 1 #. Ten pakiet można dodać tylko do planów dziennych, a nie miesięcznych. Ten pakiet jest przeznaczony do 31 dni i nie będzie automatycznie aktualizowany.

  Czy to prawda, że za korzystanie z telefonu w Europie zapłacisz tyle samo co w kraju?

  Jeśli korzystasz z NJU na abonament, za połączenia, SMS-y, MMS-y i internet podczas pobytu za granicą w jednym z krajów Strefy 1 zapłacisz tak samo, jak byś był w Polsce, czyli w ramach usługi obniżającej koszty, którą masz włączoną na swoim numerze. W każdym okresie rozliczeniowym otrzymasz limit GB do wykorzystania np. podczas wakacji zagranicznych, a połączenia odbierane w roamingu będą bezpłatne.

  Jeśli podpiszesz umowę NJU na abonament po 1 stycznia 2019 r., w cenniku usług w roamingu znajdziesz dopłaty do usługi roamingu regulowanego, wynikające z decyzji Prezesa UKE. Jednak zgodnie z regulaminem promocji obowiązującej do 18 kwietnia 2019 r. nie pobieramy tych opłat.

  Promocja może być przedłużona, jeśli uzyskamy kolejną decyzję Prezesa UKE w sprawie dopłat. Jeśli korzystasz z NJU na kartę, z roamingu we wszystkich krajach UE korzystasz po stawkach tak jak w kraju do innych sieci, powiększonych o dopłaty wynikające z decyzji Prezesa UKE.

  Podziel się swoją opinię

  Czy korzystał już z usług NJU Mobile? Czy skorzystałbyś z tej opcji ponownie? Podziel się swoim cennym doświadczeniem.

  NJU Mobile
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o NJU Mobile

  Twoja opinia