Wyprzedaze Bielizny : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

Wyprzedaze Bielizny

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

B
Basia
Wyprzedaze Bielizny naprawdę przykuły moją uwagę wyglądem ich sklepów w Polsce. Znalazłem też niektóre z ich kawałków u mojego chłopaka. Wyglądały przyzwoicie i schludnie jak na swój przedział ceno...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  bielizna

  Wyprzedaze Bielizny naprawdę przykuły moją uwagę wyglądem ich sklepów w Polsce. Znalazłem też niektóre z ich kawałków u mojego chłopaka. Wyglądały przyzwoicie i schludnie jak na swój przedział cenowy, więc postanowiłem spróbować. Po złożeniu pierwszego zamówienia natknąłem się na recenzje na Trustpilocie i jakoś mnie to zdenerwowało.

  Jednak moja troska była niczym. Moje zamówienie było w niedzielę 9 stycznia, otrzymałem potwierdzony e-mail tego samego dnia, następnie w poniedziałek 10 stycznia otrzymałem wiadomość e-mail z informacją, że moje zamówienie zostało wysłane na dostawę. Na stronie mają informację, że dostawa może opóźnić się o około 10-17 dni, jeśli zamówienie zostało złożone na specjalną okazję, taką jak święto lub sezon rabatowy.
  W czwartek 13-go otrzymałem kolejne potwierdzenie od firmy kurierskiej UPS, która poinformowała mnie, że zamówienie dotrze dzisiaj, w piątek 14-tego. W porze lunchu odebrałem telefon bezpośrednio z dostawy, zszedłem po paczkę, sprawdziłem ją później w kuchni w pracy i nie mogłem przestać chichotać z ulgi i satysfakcji.

  Rozmiarówka na Wyprzedazach Bielizny mnie nie zawiodła, kolor był podobny do tego, co pokazałem na miejscu, jakość dokładnie taka sama jak wcześniej. Cieszę się z tych przypadkowych zakupów, które przerodziły się w kolejny mój sukces.


Inni również oglądali

Logo Lyko

Lyko

1 opinie

Entrada Lyko es conocido por ofrecer productos para el cuidado del cabello y la piel de la más alta calidad. Antes de realizar una compra...

Logo Cellbes

Cellbes

1 opinie

Ogólna charakterystyka branży i opinie konsumentówPrzemysł mody jest jednym z najbardziej konkurencyjnych i dynamicznych se...

Logo Puccini

Puccini

2 opinie

Przegląd branży i opinie użytkownikówBranża, w której działa firma Puccini, to moda i akcesoria. Jest to zde...

Logo Estetino

Estetino

1 opinie

Zaawansowany przegląd przemysłu i opinie w branżyPrzemysł obuwniczy jest jednym z najbardziej dynamicznych sektorów gosp...