BRASTY Opinie

: 3
33% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2024-03-23
Unikatowe produkty, dobre ceny
Od jakichś 3 lat chodzę na zakupy do tego sklepu i generalnie jestem zadowolony z moich zakupów. ... Czytacz dalej
L. Woźniak

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2022-08-10
Woda toaletowa
Podane terminy dostaw na ich stronie to kłamstwo. Sklep nie wysyła towaru. Stanowczo odradzam za... Czytacz dalej
Paweł

Opinie (3)

  (0)

 (1)

  (0)

  (1)

  (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Unikatowe produkty, dobre ceny

  Od jakichś 3 lat chodzę na zakupy do tego sklepu i generalnie jestem zadowolony z moich zakupów. Mają tam naprawdę różnorodny wybór produktów i czasami uda mi się znaleźć coś naprawdę fajnego, co sprawia mi dużo radości. Ceny są też w porządku, więc mogę sobie częściej pozwolić na zakupy bez szokufinansowego. Obsługa klienta zawsze jest miła i przyjazna, co dodatkowo poprawia moje doświadczenia z tym miejscem. Naprawdę polecam go innym, warto się tam wybrać!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Woda toaletowa

  Podane terminy dostaw na ich stronie to kłamstwo. Sklep nie wysyła towaru. Stanowczo odradzam zapłatę z góry przelewem. Teraz już wiem dlaczego żadna firma obsługującą płatności on-line nie podpisała z nimi umowy. To po prostu nierzetelny sprzedawca.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zegarek

  Zakupilem nowy zegarek z tej strony z uszkodzonym mechanizmem. Co kilka godzin zegarek stawal, wskazowki zatrzymywaly sie. Po kilku godzinach znowu ruszal i tak w kolko. Zareklamowalem go po czym dostalem odpowiedz ze po ogledzinach wszystko jest w porzadku i musialem poniesc koszty wysylki w obie strony. Zaden szanujacy sie sklep tak nie postepuje. A nie wyslalem zegarka na reklamacje bo nie mam co robic, tylko dlatefo ze nie działał. Podejscie do klienta na zerowym poziomie.


Inni również oglądali