United Colors of Benetton

Wszystkie opinie

United Colors of Benetton

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

A
Adrianna Karolińska
Nie da się ukryć, że wygląd, asortyment i jakość obsługi była w Polsce zupełną nowością. Answear wprowadził ofertę darmowego zwrotu towarów. Oprócz dobrze przygotowanych tabel rozmiarów, pracownicy...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kilka produktów

  Nie da się ukryć, że wygląd, asortyment i jakość obsługi była w Polsce zupełną nowością. Answear wprowadził ofertę darmowego zwrotu towarów. Oprócz dobrze przygotowanych tabel rozmiarów, pracownicy sklepu na prośbę użytkowników potrafili zmierzyć konkretny produkt lub pomóc w zakupie.

  W kilka miesięcy Answear znała chyba każda osoba, która poszukiwała odzieży w internecie. Szybko jednak pojawiła się mocna konkurencja, m.in. w postaci Zalando. I ja wolę właśnie Zalando chociaż czasem wciąż korzystam z Answer. Dziś oba internetowe butiki rywalizują ze sobą. Jeśli chodzi o liczbę poszczególnych marek niemiecki sklep wygrywa z polskim serwisem. Szczególnie najbardziej luksusowe marki decydują się na współpracę, często na wyłączność, z Zalando. Answear dobrze radzi sobie za to w rywalizacji cenowej i jakości obsługi, która pozostała na najwyższym poziomie.


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...

Logo Yoins

Yoins

1 opinie

Sposób w jaki kupujemy i postrzegamy branżę modowÄ…, trendy oraz styl. A także jak ubrania ...

Logo Banggood