tous Opinie

: 28
21% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2024-06-01
kolczyki, uchwyt na Airpody, ł
Odebrałam biżuterię na czas i jest naprawdę dobrej jakości. Kupiłam kolczyki, futerał na AirPodsy... Czytacz dalej
Emilia Wieczorek

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2024-05-31
Zakup torebki w delikatnym odc
Kupiłam tę torebkę w delikatnym odcieniu różu z wymiennymi kieszonkami, ale po jakimś czasie dno ... Czytacz dalej
E. Nowak

Najwięcej głosów recenzja

  2024-02-14
Zakupy online
Zakupy w Tous były dla mnie naprawdę udane. Zamówiłem produkty na cztery różne okazje i za każdym... Czytacz dalej
Maciejewska

Opinie (28)

  (2)

 (2)

  (13)

  (7)

  (4)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakupy online

  Zakupy w Tous były dla mnie naprawdę udane. Zamówiłem produkty na cztery różne okazje i za każdym razem dostarczenie przebiegło bezproblemowo. Cena produktów była o wiele bardziej atrakcyjna niż w lokalnych sklepach, więc bardzo się z tego cieszyłem. Dodatkowo paczki były starannie zapakowane, każdy produkt był osobno zabezpieczony, a wraz z nimi otrzymałem fakturę i kartę upominkową, jeśli chciałbym ją dołączyć. Moja przesyłka z Arabii Saudyjskiej dotarła do mnie w ciągu 15-18 dni roboczych, co uważam za całkiem zadowalający czas dostawy. Cały proces zamawiania, pakowania i dostarczenia produktów był doskonale zorganizowany, dlatego z pewnością skorzystam ponownie z usług tej firmy.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zwrot zakupu

  Dzisiaj przyszedłem do sklepu, żeby zwrócić zakupione produkty. Niestety, osoba przy kasie nie była tą samą, która obsługiwała mnie wcześniej. Myrelis była bardzo miła i profesjonalna. Niestety, nie mogę powiedzieć tego samego o Karen. Nie rozumiem dlaczego zatrudniono kogoś, kto nie potrafi obsłużyć klienta. Jeśli miała zły dzień, to nie powinno to wpływać na naszą obsługę. Jej zadaniem jest zapewnienie najlepszej jakości obsługi i godnej reprezentacji marki.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kolczyki, uchwyt na Airpody, łańcuszek na okulary

  Odebrałam biżuterię na czas i jest naprawdę dobrej jakości. Kupiłam kolczyki, futerał na AirPodsy i łańcuszek na okulary. Można by było popracować trochę nad opakowaniem, żeby było bardziej luksusowe, ale ogólnie produkty wyglądają pięknie.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup torebki w delikatnym odcieniu różu z wymiennymi kieszonkami

  Kupiłam tę torebkę w delikatnym odcieniu różu z wymiennymi kieszonkami, ale po jakimś czasie dno zaczęło się odrywać... Poszłam do sklepu w Poznaniu, gdzie ją kupiłam i wypełniłam formularz reklamacyjny... Okazało się, że torebka została wysłana do Hiszpanii w celu oceny, ale firma odmówiła naprawy... Jak to możliwe, że taka droga torebka rozpada się, kiedy powinna służyć przynajmniej kilka lat... Firma nie wzięła na siebie żadnej odpowiedzialności. Jestem rozczarowana... zwłaszcza że byłam lojalną klientką, kupując różne rodzaje biżuterii i kilka torebek w przeszłości.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Bardzo złe doświadczenie

  To naprawdę frustrujące. Czy są inne sposoby, aby rozwiązać ten problem? Czy możemy spróbować wysłać reklamację jeszcze raz, ale tym razem za pośrednictwem innego kanału komunikacji? Może to pomoże przyspieszyć proces rozwiązania problemu.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Wadliwy produkt

  Zamówiłam sobie kolczyki, jednak niestety jeden z pereł okazał się uszkodzony. Skontaktowałam się od razu z obsługą klienta po otrzymaniu paczki, przekazując im wszystkie szczegóły mojej sytuacji. Niestety, dostałam odpowiedź, że nie są w stanie przyjąć wadliwego produktu dopóki jestem w kraju, ale po przyjeździe do innego kraju UE mają to zrobić. Po ponownym napisaniu do nich, dowiedziałam się, że muszę odesłać uszkodzony produkt na własny koszt. Według mnie to niesprawiedliwe i nieprofesjonalne zachowanie, zwłaszcza biorąc pod uwagę wysoką cenę ich biżuterii.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup biżuterii

  Niedawno kupiłem sobie parę kolczyków z danej marki i niestety moje wrażenia nie były zbyt dobre. Gdy tylko je otrzymałem, zauważyłem, że zarówno diamenty, jak i złoto były uszkodzone. To mnie niepokoiło, ponieważ zainwestowałem sporo pieniędzy, więc napisałem do obsługi klienta e-mailem. Zamiast pomocy, byłem zszokowany, gdy powiedzieli mi, że muszę zapłacić za koszty naprawy. Po podważeniu tej polityki i wyjaśnieniu, że powinno to podlegać gwarancji, nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Podejmowałem kilka prób skontaktowania się z nimi, ale cisza. Ta obojętność i brak reakcji na problemy klienta jest niepokojąca. Biżuteria sama w sobie również nie spełniła moich oczekiwań. Kilka elementów się połamało po zaledwie kilku miesiącach noszenia, co jest nie do przyjęcia, biorąc pod uwagę cenę. To rozczarowujące, że muszę ocenić to doświadczenie na jedną gwiazdkę.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Pomyłka w dostawie

  Zamówiłam pierścionek, ale dostałam inny, tańszy produkt. Musiałam czekać ponad 25 dni, zanim wreszcie udało mi się skontaktować z nimi i uzyskać zwrot pieniędzy. Obsługa klienta była nieprofesjonalna i zignorowała moje prośby o zwrot. Radzę uważać i nie polecam kupowania od nich, bo często popełniają błędy.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zepsute kolczyki

  Niestety, miałam dość słabe doświadczenia z obsługą klienta w tym sklepie. Kiedy kupiłam uszkodzone kolczyki, napisałam dwa maile z prośbą o pomoc i niestety nie dostałam żadnej odpowiedzi. Przedtem kupiłam od nich parę rzeczy i wszystko było w porządku, ale teraz po tym incydencie nie chcę już tam robić zakupów! Przy takich cenach oczekiwałabym znacznie lepszej obsługi. To po prostu nie do przyjęcia.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zamówienie nieodebrane

  Jestem bardzo sfrustrowany/sfrustrowana moim doświadczeniem zakupu w tym miejscu. Zamówiłem/a produkt ponad miesiąc temu i nadal nie otrzymałem/a żadnych informacji na temat mojego zamówienia. Trzy razy dzwoniłem/a, żeby dowiedzieć się, co się dzieje, ale jedyną odpowiedzią było "Wyślemy e-mail do magazynu. Nie mamy żadnych innych informacji". Dodatkowo poprosiłem/a o anulowanie zamówienia, ale usłyszałem/a wymówkę, że w listopadzie i grudniu nie można anulować zamówień. Ogólnie rzecz biorąc, ta firma to wielkie oszustwo, które tylko bierze pieniądze, nie dostarcza produktów i nie zwraca pieniędzy. Lepiej szukać gdzie indziej!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zamówienie anulowane

  Firma obiecała dostarczyć moje zamówienie w ciągu tygodnia, a ja po prostu dostałem telefon informujący mnie o anulowaniu po ponad miesiącu oczekiwania. To już drugi raz, kiedy mam z nimi kłopoty. Zdecydowanie nie polecam tej firmy!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup biżuterii

  Ostatnio miałam bardzo złe doświadczenia z obsługą klienta. Kupiłam pierścionek, a po miesiącu zgubił się diament. Kontaktowałam się z nimi przez różne sposoby, wysyłałam e-maile, ale nie dostałam odpowiedzi. Po wielu próbach dostałam ogólnikową wiadomość, że sprawę już rozpatrują. Kiedy próbowałam zadzwonić na infolinię, po prostu odrzucili mnie.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Zakup zegarka

  O rany! Trzymajcie się z dala od tych niekompetentnych ludzi. Obsługa klienta jest strasznie kiepska, takiej jeszcze nie widziałem! Nie odpowiadają na e-maile, nie odbierają telefonów, kupiłem zegarek (naprawdę drogi), przyszedł porysowany i bez baterii, a kurier UPS nigdy nie przyszedł odebrać przesyłki, więc nie mogłem dostać zwrotu pieniędzy! Strasznie jestem rozczarowany tą beznadziejną obsługą i produktami.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Pierscien

  Zobacz, ten pierścionek, który dostałam, to jest w strasznym stanie. Cały czarny, jakby był w ogniu.


Inni również oglądali