NiezależnaOpinia

  Opinie SVMOSCOW

  SVMOSCOW to sklep online z koncepcją prezentującą starannie dobraną mieszankę marek awangardowych, współczesnych i streetwear. SVMOSCOW to moskiewski sklep koncepcyjny otwarty w 2001 roku. Historycznie prezentuje główne linie pasa startowego Comme Des Garçons (od CDG i CDG Homme Plus do Junya Watanabe), ma największy wybór Ann Demeulemeester, Yohji Yamamoto, Damir Doma, Rick Owens, i Maison Margiela, i jako pierwsza wprowadziła do Rosji takie marki jak Ashish, Haider Ackermann i Vetements. Ostatnio do selekcji sklep dodał Raf Simons, Marni, The Row, Yang Li i Undercover.

  Misja SVMOSCOW

  Sklep jest punktem odniesienia w awangardowej modzie. SVMOSCOW został oznaczony jako jeden z 10 najlepszych nowych sklepów koncepcyjnych na świecie przez Vogue.fr. Wśród najnowszych wiadomości jest wprowadzenie specjalnej bluzy z kapturem z Vetements poświęconych ulubionej rosyjskiej piosenkarce Zemfira Demna Gvasalia, zgłoszonej przez Vogue.com. SVMOSCOW pojawił się ostatnio w Amuse by i-D „Shop Talk” jako rosyjski sklep, w którym przechowywane są Vêtements i The Row, a także w soundtracku The Big Lebowski.

  Oferta SVMOSCOW

  W SVMOSCOW możesz płacić kartami Visa, MasterCard lub Maestro. Sklep akceptuje również płatności za pomocą PayPal. Jeśli wybierzesz tę opcję przy kasie, zostaniesz przekierowany do PayPal i przejrzysz pokazaną kwotę przed kliknięciem „ZAKOŃCZ i ZAKUP”. Po potwierdzeniu transakcji wrócisz na stronę internetową. SVMOSCOW z przyjemnością wprowadza opcję bezpiecznego przechowywania danych karty kredytowej, dzięki czemu zakup w sklepie internetowym jest znacznie szybszy i prostszy. Nigdy SVMOSCOW nie będzie wyświetlać pełnych danych karty, z wyjątkiem czterech ostatnich cyfr, dzięki czemu łatwo będzie zidentyfikować używaną kartę kredytową. Jeśli chcesz usunąć dane swojej karty kredytowej, po prostu usuń zaznaczenie pola „zapamiętaj moje szczegóły płatności” na stronie płatności. Należy pamiętać, że jeśli zmienisz bieżący adres lub dodasz nowy, będziesz musiał ponownie wprowadzić dane karty. SVMOSCOW korzysta z tej funkcji, aby uniemożliwić każdemu, kto zgadnie hasło, złożenie zamówienia przy użyciu konta i wysłać je na dowolny adres inny niż te, które już zostały zapisane. Jest to środek ostrożności mający na celu ochronę danych osobowych. Należy pamiętać, że płatność kartą kredytową podlega przeliczeniu walutowemu lub nawet podwójnemu przeliczeniu waluty z powodu rosyjskiego ustawodawstwa bankowego. W przypadku anulowania zamówienia przedpłaconego kartą kredytową SVMOSCOW wyda zwrot pieniędzy, ale nie będziesz wiedział, który kurs walutowy został zastosowany do transakcji, dopóki nie otrzymasz wyciągu z karty. Twój wystawca karty określi kurs wymiany walut obowiązujący dla transakcji. Nie otrzymasz informacji na temat kursu wymiany walut ani żadnych dodatkowych opłat walutowych, dopóki nie otrzymasz wyciągu z karty. W związku z tym możesz otrzymać więcej lub mniej kredytów ze zwrotem niż początkowa transakcja. Zależy to wyłącznie od kursu wymiany i opłat stosowanych przez bank wydający.

  Bezpieczeństwo SVMOSCOW

  Aby zapewnić bezpieczne zakupy, SVMOSCOW korzysta z technologii Secure Socket Layer (SSL). Pomaga szyfrować i chronić dane przesyłane przez Internet. Jeśli widzisz kłódkę na pasku adresu przeglądarki, oznacza to, że SSL jest włączony. Możesz znaleźć informacje o rejestracji certyfikatu cyfrowego SSL po prostu klikając na niego. Również SVMOSCOW oferuje zapisać się do newslettera, aby otrzymać 10% zniżki na pierwsze zamówienie w sklepie i być pierwszym, który otrzyma wiadomości o specjalnych promocjach.

  Podziel się z nami swoim doświadczeniem!

  Miałeś okazję korzystać z usług SVMOSCOW? Czy zamówienie przeszło pomyślnie? Każda opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług naszym klientom.

  SVMOSCOW
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o SVMOSCOW

  Twoja opinia