NiezależnaOpinia

  Opinie Super Prezenty

  Gdyby ktoś zapytał nas o jedno słowo, które mogłoby określić czym są Super Prezenty – słowo to brzmiałoby PRZEŻYCIA. Na polskim rynku są od 2012 roku. Od pierwszego dnia działalności spełniamy marzenia swoich Klientów. W tym czasie zdążyli ugruntować swoją pozycję na rynku. Dzięki dołożeniu wszelkich, często ponadprogramowych starań, w obszarze dystrybucji prezentów stali się jedną z największych w Polsce firm, a na pewno największą jeżeli chodzi o współpracę z sieciami handlowymi, jak EMPiK i Carrefour.

  Jako pierwsi wprowadzili m.in. darmową dostawę, możliwość przedłużenia voucherów, a także ich sprzedaż w sieciach handlowych. Jako jedyni dają Klientom 30 dni na zwrot prezentu. Posiadają zarówno własny sklep, jak i wyspy w centrach handlowych w całej Polsce. Ze względu na ciągły rozwój firmy z roku na rok otwierają ich coraz więcej. Dzięki temu Klienci mogą znaleźć Superprezenty.pl w każdym zakątku Polski.

  Zamiast decydować się na jeden konkretny prezent, możesz również wybrać któryś z zaproponowanych zestawów podarunkowych. Osoba, która go otrzyma może wybrać jedną spośród wielu zawartych w katalogu propozycji. Na oficjalnej stronie internetowej dostępna jest wyszukiwarka, która za pomocą wielu filtrów pozwoli znaleźć prezent dopasowany pod kątem kategorii przeżyć, przeznaczenia, okazji, lokalizacji ceny oraz wielu innych czynników. Tak, aby prezent był dopasowany do zainteresowań osoby, która ma być obdarowana. Tak spersonalizowane wyszukiwanie sprawi, że wybór wymarzonego prezentu będzie łatwy, szybki i przejrzysty.

  Aby dokonać zakupu prezentu za pośrednictem naszej strony internetowej:

  1. Wbierz ofertę i umieścić ją w koszyku.

  2. Podaj swój adres e-mail lub zarejestruj się (nie jest to opcja wymagana, jednak w przypadku jakiegokolwiek problemu, mamy możliwość szybkiego kontaktu).

  3. Określ metodę dostawy: e-mail (w przypadku wyboru e-Kuponu Podarunkowego); osobisty odbiór w biurze Super Prezentów; przesyłka kurierska (również z opcją "ze pobraniem"); przesyłka pocztowa (tylko opłacone zamówienia).

  4. Dokonaj płatności: poprzez PayU (rekomendowana opcja); tradycyjnym przelewem bankowym, na podstawie "faktury pro forma" (wysyłka prezentu do 3 dni roboczych); gotówką kurierowi (opcja "za pobraniem") - do zamówień o wartości niższej lub równej 149 zł system doliczy dodatkową opłatę w wysokości 15 zł; gotówką w biurze Super Prezentów (odbiór osobisty).

  Polecamy płatność za pośrednictwem systemu PayU, która jest bezpieczna, szybka i bardzo prosta (płatność za prezent otrzymujemy niemal natychmiast). Inne możliwości to płatność za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego, płatność gotówką kurierowi, lub płatność gotówką w biurze Super Prezentów, przy wyborze opcji odbioru osobistego. W przypadu wyboru e-Kuponu Podarunkowego, wyślą elektroniczny Voucher na adres e-mail, wskazany podczas dokonywania zakupu. Przesyłki pocztowe realizowane są jeszcze tego samego dnia roboczego, pod warunkiem, że zamówienie zostało złożone do godz. 9:00. Doręczenie trwa zwykle 4-6 dni roboczych. Niemniej jednak czas te może się wydłużyć z przyczyn od nas niezależnych. Przesyłki kurierskie realizowane są jeszcze tego samego dnia roboczego, pod warunkiem, że zamówienie zostało złożone do godz. 15:30. Doręczenie trwa zwykle 1 dzień roboczy. Niemniej jednak czas ten może się wydłużyć z przyczyn od nich niezależnych.

  Co sądzisz o sklepie Superprezenty.pl?

  Podziel się opinią! Czy masz wiedzę na temat o sklepie Superprezent.pl? Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszych klientów.

  Super Prezenty
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Super Prezenty

  Twoja opinia