Stradivarius

Wszystkie opinie

Stradivarius

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

P
Piotr
Nigdy nie miałem problemów z zakupami online w Stadivarius. Moje doświadczenie jest bardzo dobre, czasami zamówienia docierają trochę późno, ale nic. Umieściłem 4 gwiazdki, ponieważ od początku pan...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  ubrania

  Nigdy nie miałem problemów z zakupami online w Stadivarius. Moje doświadczenie jest bardzo dobre, czasami zamówienia docierają trochę późno, ale nic. Umieściłem 4 gwiazdki, ponieważ od początku pandemii sklep znajdujący się najbliżej domu nie przyjmuje już zamówień online i powód nie jest zrozumiały. Ale hej, skoro teraz pracuję w domu, proszę o przesłanie ich na mój adres. Zwroty trwają tylko 2 dni.
  Sklep w Złotych Tarasach jest zdecydowanie chaotyczny, przed pandemią zdecydowanie przepełniony i pełen ludzi, którzy odkładają ubrania z powrotem na miejsce lub zostawiają je w garderobie. Czasami jest to poszukiwanie skarbów, zwłaszcza w bocznych regałach, gdzie gromadzą się przecenione zapasy.
  Jestem zadowolona z jakości, kupiłam jeansy i spodnie z kantami od 12 do 20 euro, jakieś koszule, cudowny płaszcz zimowy... ceny nie przesadzone.

  Nie podobała mi się polityka firmy polegająca na niemierzeniu ubrań podczas pandemii: można je było kupić i zwrócić `` za darmo'' te przedmioty, które raz zmierzono, nie podobały się lub nie pasowały. Nie musiałem niczego zwracać, ale ponieważ niektóre modele dziwnie pasują, wolałem tego unikać.


Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

2 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Banggood
Logo Newchic

Newchic

1 opinie

O sklepieSklep internetowy Newchic.com oferuje ogromny wybór modnych ubraÅ„ i akcesoriów dla kobiet i mÄ™Å...

Logo Yoins

Yoins

1 opinie

Sposób w jaki kupujemy i postrzegamy branżę modowÄ…, trendy oraz styl. A także jak ubrania ...