NiezależnaOpinia

  Opinie Rosegal

  O firmie

  Rosegal została założona przez grupę przyjaciół, którzy mali głęboką i trwałą pasję do oszałamiającej odzieży i mody. W szczególności jest to niekończące się połączenie czegoś wyjątkowego i nowoczesnego w odzieży. Uwielbiają prostotę vintage, oraz ciekawy i elegancki styl. Ale co najważniejsze, widzą styl vintage jako wyjątkowe, wieczne określenie mody. Polega to na kontraście z transformacyjną naturą nowoczesnych stylów, który odzwierciedla istotę miejskiej energii i surowych rzeczywistości życia. Oferując bezszwowe ubrania, buty i akcesoria, starają się nie tylko zafascynować wyobraźnię, ale i serca naszych interesantów. Dzięki inspiracji naturalnego uroku i atrakcyjności szerokiej gamy modnych ubrań.

  Korzyści

  • duży asortyment

  • bezpłatna wysyłka

  • przystępne ceny

  • usługa ochrony kupujących przy płatności przez PayPal

  Wśród zalet sklepu internetowego Rosegal.com powinniśmy zwrócić uwagę na przystępne ceny dla prawie całej gamy produktów (co jest typowe dla Chin), przyzwoitą jakość w większości przypadków (która nie jest już regułą dla Chin), wystarczająco dużą liczbę i ciągłe aktualizowanie promocji, rabatów i różnych korzystnych cen. oferty, dobre warunki płatności i dostawy.

  Dużą zaletą jest to, że do niedawna dodano do niej rosyjski interfejs, co natychmiast uprościło zakupy naszym rodakom. Cóż, ten podręcznik pomoże ci uczynić ten proces całkowicie podstawowym, więc przeczytaj go do końca.

  Wady

  • płatna wysyłka zwrotna

  • długi czas dostawy

  • konto wymagane do płatności (z wyjątkiem płatności za pośrednictwem PayPal)

  Co robić, jeśli wystąpią problemy z rejestracją?

  Postępuj zgodnie z tymi instrukcjami:

  Sprawdź dane logowania. Twój login to adres e-mail użyty do rejestracji. Jeśli zapomniałeś hasła, wybierz "Nie pamiętasz hasła?" na stronie logowania.

  Podaj swoje dane rejestracyjne i wybierz "Resetowanie hasła". Upewnij się, że twoja przeglądarka akceptuje pliki cookie.

  Strona rosegal.com może być obsługiwana przez system. Jeśli tak, poczekaj 30 minut i powtórz. Jeśli nadal nie możesz uzyskać dostępu do swojego loginu, możesz skontaktować się działem obsługi klienta na stronie support.rosegal.com i wskazać problem. Przeznaczą ci nowe hasło i możesz je zmienić zaraz po wejściu.

  Płatność

  Masz wybór między płaceniem za pomocą PayPal lub użyciem karty kredytowej. Ponadto płatność wymaga rejestracji konta, z wyjątkiem płatności za pośrednictwem PayPal-Express-Checkout.

  Polecamy płatności przez PayPal, tak jak w tym przypadku, jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy w ciągu 45 dni, masz prawo do zwrotu pieniędzy.

  Czas i rodzaj dostawy

  Masz wybór między trzema rodzajami dostawy: standardowa wysyłka (czas dostawy: 3-7 dni roboczych), przyspieszona wysyłka (3-5 dni roboczych) i Flat Rate Shipping (czas dostawy: 7-25 dni roboczych). Do tego czasu dostawy dodaje się dodatkowy czas przetwarzania (w przybliżeniu od 3 do 7 dni). Dostawa Flat Rate Shipping trwa najdłużej, ale zawsze jest darmowa. Ceny innych dostaw zależą od wagi zamówienia.

  Prawo do wymiany

  Jeśli zamówienie nie jest poprawne lub jest w złym stanie, otrzymujesz 30-dniowe prawo do wymiany. Wcześniej musisz skontaktować się z działem serwisu i uzyskać potwierdzenie wymiany. Rosegal nie płaci za wysyłkę zwrotną.

  Zostaw swoją opinie

  Zamawiałeś już coś kiedyś z sklepu Rosegal? Paczka do Ciebie przyszła czy się spóźniła dwa miesiące? Wyraź, proszę, swoją opinię i daj znać innym czy sklep jest godny zaufania i swojej renomy! Tylko kilka słów, a pozwolisz zaoszczędzić ludziom mnóstwo czasu i pieniędzy.

  Rosegal
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Rosegal

  Twoja opinia