NiezależnaOpinia

  Opinie PSB LOBO

  O sklepie PSB LOBO

  Właścicielem sklepu internetowego PSB LOBO jest firma Market Lobo Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowo-Akcyjna z siedzibą w Poznaniu. Firma Market Lobo jest zrzeszona w Grupie PSB Handel.
  Grupa PSB Handel S.A. (poprzednio Grupa Polskie Składy Budowlane S.A.) – polskie przedsiębiorstwo handlowe z siedzibą w Wełeczu koło Buska-Zdroju, zrzeszające hurtownie materiałów budowlanych oraz prowadzące markety typu dom i ogród PSB-Mrówka, działa na rynku od 1998 roku. Grupa zrzesza 382 małe i średnie, rodzinne firmy z terenu całej Polski, które prowadzą handel w 301 składach budowlanych, w 285 marketach PSB-Mrówka oraz w 61 centrach handlowych PSB-Profi. W placówkach tych pracuje ponad 12 tysięcy osób.Przychody ze sprzedaży materiałów budowlanych składów, będących partnerami Grupy PSB Handel S.A., na koniec 2017 r., osiągnęły pułap 6,24 mld zł (były wyższe o 9,5% w stosunku do 2016 r.). Przychody Grupa PSB Handel S.A. (centrali) w 2017 r. przekroczyły poziom 2,4 mld zł i były wyższe o 13% niż przed rokiem. Udział w krajowym rynku dystrybucji materiałów budowlanych szacowny jest na 14%, a w rynku hurtowym ponad 25%. W 2018 roku znajomość marki Grupy PSB deklarowało ok. 46% Polaków, sieć sklepów PSB Mrówka 64%, a placówek PSB Profi 20%.

  Oferta w sklepie PSB LOBO

  Niezależnie od tego, czy do remontu domu lub mieszkania zatrudniasz fachowców, czy większość prac wykonujesz własnymi rękami – będziesz częstym bywalcem marketów budowlanych i sklepów z narzędziami. Remont to bowiem z reguły nie tylko tynkowanie i malowanie, lecz również szereg bardziej zaawansowanych działań, do wykonania których niezbędne są materiały budowlane: cement, zaprawa, gips, silikon czy różnego rodzaju kleje. Nie obędzie się również bez pił, kluczy, szczypiec, przecinaków, nożyków i innych narzędzi. W ofercie sklepu Lobo znajdziesz wszystkie akcesoria i preparaty niezbędne do wykonania remontu.
  Farby z mieszalnika są odpowiedzią na indywidualne potrzeby konsumentów, którzy szukają kolorów skrojonych na miarę i dokładnie dopasowanych do ich potrzeb. Często bowiem zdarza się, że pomimo szerokiej dostępności produktów w ofercie sklepów brakuje tego jednego odcienia, który idealnie dopełnia aranżację wnętrza. Dzięki farbom z mieszalnika nie musisz ograniczać się do propozycji producentów – możesz samodzielnie skomponować pożądany kolor.
  Wystarczy wybrać bazę, która będzie odpowiadać za właściwości farby (baza może być matowa, satynowa, połyskująca itd.) oraz określić barwę. W najpopularniejszym wzorniku NCS (Natural Color System) znajduje się ponad dwa tysiące odcieni, a to dopiero początek. Do wyboru dostępne są również odcienie z bazy popularnych producentów, jak Magnat czy Beckers. Kod produktu jest następnie przechowywany w systemie, dzięki czemu nawet po dłuższym czasie można odtworzyć wybrany kolor.
  W sklepie internetowym PSB LOBO masz do wyboru następujące formy płatności zapłaty za zamówiony towar: zwykłym przelewem; PayU; za pobraniem; Kartą lub gotówką w momencie odbioru osobistego towaru. Dostawa zamówionego towaru ze sklepu internetowego PSB LOBO odbywa się za pośrednictwem: firmy kurierskiej lub do paczkomatów InPost.

  Co sądzisz o ofercie PSB LOBO?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z PSB LOBO? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług PSB LOBO jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat PSB LOBO i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od PSB LOBO.

  HAUL: SKLEPY INTERNETOWE

  PSB LOBO
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o PSB LOBO

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy PSB LOBO jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o PSB LOBO. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje PSB LOBO?

  PSB LOBO działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w .

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na PSB LOBO . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.