0% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

D
Dawid
Kupiłem regulator który zaczął sygnalizować błąd, co udokumentowałem na filmie. Firma pomimo dwóch tygodni nie jest w stanie podjąć decyzji o statusie reklamacji, mimo braku widocznych ingerencji w...Czytacz dalej
A
Andrzej
Z czterech zakupionych przeze mnie paneli 2,5 roku temu wszystkie cztery przestały działać, zero napięcia. Panele były przyklejone silikonem ( na obrzeżach ) na dachu kampera. Oczywiście firma 4sun...Czytacz dalej

Opinie (2)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Lumiax 40A

  Kupiłem regulator który zaczął sygnalizować błąd, co udokumentowałem na filmie. Firma pomimo dwóch tygodni nie jest w stanie podjąć decyzji o statusie reklamacji, mimo braku widocznych ingerencji w sprzęt i dowodu problemu na filmie, twierdząc, że cały czas czeka na wiadomość od producenta bo "może uda się naprawić".


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  panele elastyczne 100W

  Z czterech zakupionych przeze mnie paneli 2,5 roku temu wszystkie cztery przestały działać, zero napięcia. Panele były przyklejone silikonem ( na obrzeżach ) na dachu kampera. Oczywiście firma 4sun wypięła się na mnie. Przedstawiciel firmy bredził coś o niewłaściwym użytkowaniu, standard ! Zapłaciłem prawie 3000 zł i poszły do śmieci. Panele elastyczne to totalny bubel. Już drugi raz wymieniałem, trzeciego nie będzie.
  Andrzej Migas
  dla zainteresowanych osobistą rozmową; tel. 797 214 292

  tak sprzedają najtańsze elastyczne chińskie panele i one padają już nawet po roku


Inni również oglądali