100% Kupiłbym tu ponownie

Uwaga: Co mówią nasi klienci? Napisz opinię

Z
Zenon
Sklep bardzo dobrze wyposażony, sporo pracowników, którzy sami oferują pomoc. Towar zakupiony z bardzo duża zniżka. Polecam mimo, że sklep nie jest bardzo duży jak potrafią być sklepy innych sieci ...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kilka produktów

  Sklep bardzo dobrze wyposażony, sporo pracowników, którzy sami oferują pomoc. Towar zakupiony z bardzo duża zniżka. Polecam mimo, że sklep nie jest bardzo duży jak potrafią być sklepy innych sieci tej branży, ale w przeciwieństwie do konkurencji, w mrówce miałem wrażenie, że dostanę wszystko od drobnego AGD, przez akcesoria hobbystyczny czy samochodowe aż po ciężkie sprzęty budowlane. Na pewno będę wracał.
  Kontakt rewelacyjny, towar jak najbardziej zgodny z opisem i cenie jaką nie znajdziecie w marketach...właściwości farby i orginalność, również nie podlegają dyskusji...od wczoraj mam ją na ścianie i nie możemy się z żoną napatrzeć. Polecam jak nikogo.
  Towar bardzo szybko został wysłany. Paczka była bardzo starannie zapakowana i zabezpieczona. Polecam bardzo ten sklep!


Inni również oglądali