NiezależnaOpinia

  Opinie PSB LOBO

  O sklepie PSB LOBO

  Właścicielem sklepu internetowego PSB LOBO jest firma Market Lobo Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowo-Akcyjna z siedzibą w Poznaniu. Firma Market Lobo jest zrzeszona w Grupie PSB Handel.
  Grupa PSB Handel S.A. (poprzednio Grupa Polskie Składy Budowlane S.A.) – polskie przedsiębiorstwo handlowe z siedzibą w Wełeczu koło Buska-Zdroju, zrzeszające hurtownie materiałów budowlanych oraz prowadzące markety typu dom i ogród PSB-Mrówka, działa na rynku od 1998 roku. Grupa zrzesza 382 małe i średnie, rodzinne firmy z terenu całej Polski, które prowadzą handel w 301 składach budowlanych, w 285 marketach PSB-Mrówka oraz w 61 centrach handlowych PSB-Profi. W placówkach tych pracuje ponad 12 tysięcy osób.Przychody ze sprzedaży materiałów budowlanych składów, będących partnerami Grupy PSB Handel S.A., na koniec 2017 r., osiągnęły pułap 6,24 mld zł (były wyższe o 9,5% w stosunku do 2016 r.). Przychody Grupa PSB Handel S.A. (centrali) w 2017 r. przekroczyły poziom 2,4 mld zł i były wyższe o 13% niż przed rokiem. Udział w krajowym rynku dystrybucji materiałów budowlanych szacowny jest na 14%, a w rynku hurtowym ponad 25%. W 2018 roku znajomość marki Grupy PSB deklarowało ok. 46% Polaków, sieć sklepów PSB Mrówka 64%, a placówek PSB Profi 20%.

  HAUL: SKLEPY INTERNETOWE

  Oferta w sklepie PSB LOBO

  Niezależnie od tego, czy do remontu domu lub mieszkania zatrudniasz fachowców, czy większość prac wykonujesz własnymi rękami – będziesz częstym bywalcem marketów budowlanych i sklepów z narzędziami. Remont to bowiem z reguły nie tylko tynkowanie i malowanie, lecz również szereg bardziej zaawansowanych działań, do wykonania których niezbędne są materiały budowlane: cement, zaprawa, gips, silikon czy różnego rodzaju kleje. Nie obędzie się również bez pił, kluczy, szczypiec, przecinaków, nożyków i innych narzędzi. W ofercie sklepu Lobo znajdziesz wszystkie akcesoria i preparaty niezbędne do wykonania remontu.
  Farby z mieszalnika są odpowiedzią na indywidualne potrzeby konsumentów, którzy szukają kolorów skrojonych na miarę i dokładnie dopasowanych do ich potrzeb. Często bowiem zdarza się, że pomimo szerokiej dostępności produktów w ofercie sklepów brakuje tego jednego odcienia, który idealnie dopełnia aranżację wnętrza. Dzięki farbom z mieszalnika nie musisz ograniczać się do propozycji producentów – możesz samodzielnie skomponować pożądany kolor.
  Wystarczy wybrać bazę, która będzie odpowiadać za właściwości farby (baza może być matowa, satynowa, połyskująca itd.) oraz określić barwę. W najpopularniejszym wzorniku NCS (Natural Color System) znajduje się ponad dwa tysiące odcieni, a to dopiero początek. Do wyboru dostępne są również odcienie z bazy popularnych producentów, jak Magnat czy Beckers. Kod produktu jest następnie przechowywany w systemie, dzięki czemu nawet po dłuższym czasie można odtworzyć wybrany kolor.
  W sklepie internetowym PSB LOBO masz do wyboru następujące formy płatności zapłaty za zamówiony towar: zwykłym przelewem; PayU; za pobraniem; Kartą lub gotówką w momencie odbioru osobistego towaru. Dostawa zamówionego towaru ze sklepu internetowego PSB LOBO odbywa się za pośrednictwem: firmy kurierskiej lub do paczkomatów InPost.

  Co sądzisz o ofercie PSB LOBO?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z PSB LOBO? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd sklepu? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług PSB LOBO jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat PSB LOBO i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od PSB LOBO.

  PSB LOBO
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o PSB LOBO

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy PSB LOBO jest firmą godną zaufania?

  Obecnie jest 1 opinia klienta o PSB LOBO. Średnio firma otrzymała ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej markę.

  Jakie usługi lub produkty oferuje PSB LOBO?

  PSB LOBO działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w .

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Você teve uma impressão positiva das avaliações? Nesse caso, você pode fazer seu pedido no site da PSB LOBO com confiança. Caso contrário, você pode encontrar muitas outras marcas para ler no nosso site!