Paskarz.pl

Wszystkie opinie

Paskarz.pl

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo Zaful

Zaful

1 opinie

Nie masz się w co ubrać? Kolejna niedziela bez handlu ogranicza Twoje możliwości w tym zakresie? Na...

Logo Aliexpress

Aliexpress

2 opinie

Nowy strój, element dekoracyjny do domu czy piÄ™kna biżuteria - wszyscy kochamy zakupy. DziÅ› wizyty w...

Logo Philips

Philips

1 opinie

Z pewnością słyszałeś już o firmie Philips. Jest to jeden z gł...

Logo Banggood

Paskarz.pl

O sklepie Paskarz.pl
Właścielem sklepu Paskarz.pl jest spółka pod firmą Społeczny Instytut Wydawniczy ZNAK Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ulicy Kościuszki 37, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000064794, z kapitałem zakładowym 50.000,- zł, o numerze NIP 6760075768

Oferta w sklepie Paskarz.pl
W ofercie sklepu Paskarz.pl znajdziesz książki historyczne, literaturę faktu, literaturę, książk naukowe i biznesowe, filozofię, książki kulinarne, książki dla dzieci, książki dla młodzieży, komiksy, książki o modzie i stylu, zeszyty do bazgrania oraz gry planszowe i karciane. 
Ponadto znajdziesz tutaj nowości, bestsellery, promocje i zapowiedzi.
W księgarni Paskarz.pl za zakupy możesz zapłacić na kilka sposobów: płatność gotówką, przedpłatą na konto lub przelewem elektronicznym. Płatności elektroniczne: przy wyborze tej metody płatności zostaniesz przekierowany na stronę naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych e-card, który obsługuje nastepujące e-przelewy: Płacę z Inteligo (Inteligo), mTransfer (mBank), MultiTransfer (MultiBank), Płać z Nordea (Nordea), Przelew24 (Bank Zachodni WBK), Przelew z BPH (Bank BPH), Płacę z iPKO (PKO BP), Płacę z Citi Handlowy (Citi Handlowy), Płacę gotówką z Unikasą (Citibank Handlowy), Płać z BOŚ (Bank Ochrony Środowiska), Millennium (Millennium Bank), Płacę z Alior Bankiem (Alior Bank), MeritumBank Przelew (Meritum Bank), Pay Way Toyota Bank (Toyota Bank Polska), Eurobank płatność online (Euro Bank S.A.), Crédit Agricole przelew online (Crédit Agricole Bank Polski). Przelew zwykły (przedpłata): rachunek i dane do przelewu otrzymasz mailem. Zamówienia z płatnością przelewem na rachunek realizowane są po zaksięgowaniu wpłaty na koncie sklepu (zazwyczaj na następny dzień roboczy). Na wpłatę sklep oczekuje do 14 dni. Po tym terminie zamówienie zostanie anulowane. Gotówka (przy odbiorze) - apłatę za zakupy przekazujesz listonoszowi lub kurierowi w momencie doręczania paczki. Dodatkowa opłata za dokonanie płatności za pobraniem wynosi 3,00zł. 
Sklep oferuje kilka sposobów dostawy zamówionego towaru: firmowe punkty odbioru (3 w Krakowie i jeden w Warszawie), odbiór w punkcie (paczka w Ruchu, Poczta Polska, Żabka, Orlen, InPost), dostawa pod wskazany adres za pośrednictwem kurierem (Poczta Polska lub DPD). 

Co sądzisz o ofercie Paskarz.pl? 
Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z oferty Paskarz.pl? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia.pl to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy sklep jest łatwy w obsłudze? Czy znalazłeś/aś to czego szukałeś/aś? Jaka jest jakość produktów ofertowanych przez Paskarz.pl? Jaką wybrałeś/aś formę płatności i dostawy? Jak szybki był czas realizacji Twego zamówienia? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Paskarz.pl.