Gabriella Opinie

: 5
20% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2022-04-01
rajstopy
Fantastyczny sklep, nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałam. Bardzo oryginalne i piękne rajs...Czytacz dalej
Beata

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2023-04-20
Rajstopy
Kupiłam 2 pary rajstop. Jedna przyszła pognieciona ale bez dziur. Druga - cała pognieciona, p...Czytacz dalej
Gosia

Opinie (5)

  (0)

 (1)

  (2)

  (0)

  (2)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  rajstopy

  Fantastyczny sklep, nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałam. Bardzo oryginalne i piękne rajstopy. Wreszcie! Kiedyś wiele, wiele lat temu jak kupowałam rajstopy czy pończochy to trwały mi miesiącami jak nie dłużej, zależy, ile miały den. Teraz wszędzie jest masówka, rajstopy, które ledwo co wytrzymują do końca wieczoru, zawsze trzeba nosić ze sobą jakieś w zapasie. Nie mówiąc już o tym, że nie ma szczególnego wyboru czy różnorodności, wszędzie taka sama sztampa. Tak było do teraz. Przypadkowo trafiłam na sklep Gabriella i nie mogłabym być szczęśliwsza, mają niesamowicie bogaty wybór rajstop, są one piękne różnorodne i oryginalne. Jestem w tej firmie kompletnie zakochana. POLECAM!


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Rajstopy

  Kupiłam 2 pary rajstop.
  Jedna przyszła pognieciona ale bez dziur.
  Druga - cała pognieciona, pozaciągana jedna noga, w miejscu zaciągnięcia dziura, rajstopy nie były nawinięte na tekturke. Tak jakby ktoś już je używał albo otwierał.
  Dramat, nie polecam. Dziadostwo megalityczne. Wciskają zwroty albo używane produkty nie sprawdzając co wysyłają. Szkoda pieniędzy.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Rajstopy

  Kupiłam 4 pary rajstop z tego sklepu. Cienkie rajstopy to dramat. Rajstopy Lumia
  jak pończochy w kropki rozerwały się przy pierwszym zalozeniu. Nawet ich nie dotykałam. Nigdy coś takiego nie zdarzyło mi się wcześniej. Nawet przy najtańszych rajstopach. Co więcej napisałam negatywną opinię odnośnie tego modelu i od 3 miesięcy się nie pojawiła. Czyli na stronie akceptują tylko pozytywne komentarze :) Dwie pary grubszych rajstop bardzo fajne, mimo, że w tych cieplejszych przeciera się krok i robią nieestetyczne kulki. No ale kupiłam je w sumie tylko pod spodnie.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Rajstopy Arctic 500 den

  Dwie pary rajstop grubych, zimowych - jedne przyszły z dziurą w kroku, w drugich zrobiły się dziury w tym samym miejscu już po drugim założeniu. Dodzwonić się nie da, na maile z reklamacją nie odpowiadają. Tragedia, omijać sklep szerokim łukiem. Załuję, że nie sprawdziłam opinii w internecie przed zakupem, bo jest pełno negatywnych. NIE KUPOWAĆ

  Edit: Po czasie określonym na stronie internetowej ale reklamacja została uwzględniona. Zwrot pieniędzy szybki. To na plus. Kontakt z biurem obsługi przeciętny. Gdybym mogła edytować wcześniejszą ocenę dałabym gwiazdkę wyżej za rozpatrzenie reklamacji ale nadal sugeruje zastanowić się trzy razy zanim zrobi się tu zakupy.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Kupiłam leginsy i rajstopy zostałam oszukana

  Kupiłam leginsy i rajstopy zostałam oszukana poniewaz inne wymiary sa na opakowaniach a inne w towarze leginsy i rajstopy wiekowo na 5 letnie dziecko nawet na 2 latka sie nie zmiesci
  Po drugie gowar zwróciłam tego samego dnia i zaczal sie problem nikt ze sklepu nie odpowoada nie odbiera telefonu towar im zwrociłam a ZWROTU PIENIEDzy nie otrzymalam !!!!
  NIE POLECAM I PRZESTRZEGAM


Inni również oglądali