NiezależnaOpinia

  Opinie Empik

  Empik istnieje od 1948 roku i już przez 70 lat dostarcza Polakom produkty, związane z kulturą, wiedzą i rozrywką. W tym czasie udało się Empik wywalczyć pozycję lidera w sprzedaży kategorii wydawniczych. W 250 salonach oferuje dziesiątki tysięcy książek, płyt z muzyką, filmów, gier multimedialnych, czasopism, artykułów artystyczno-kreatywnych i papierniczych, zabawek edukacyjnych, gier planszowych, a także bilety na różnorodne wydarzenia. Nieodłączną częścią Empiku jest sklep internetowy, który powstał w 1998 roku. Każdego dnia strona empik.com odwiedzana jest przez miliony osób, które mogą wybierać spośród ponad 1,5 miliona produktów – zarówno z kategorii tradycyjnie kojarzonych z Empikiem, jak i nowych (tj. Elektronika, Dom i Ogród, Dziecko czy Zdrowie i Uroda).

  Misja i wizja Empik

  Wieloletnia tradycja firmy zobowiązuje – dlatego każdego dnia Empik realizuje misję dawania radości odkrywania kultury i rozwijania pasji. Wpływa na kulturalny krajobraz Polski między innymi poprzez różnorodne inicjatywy promujące czytelnictwo i dobrą literaturę. Każdego roku Empik organizuje w swoich salonach ponad 1600 wydarzeń – spotkań autorskich, koncertów, wystaw, warsztatów kreatywnych, które gromadzą setki tysięcy osób. Empik trzyma rękę na pulsie, obserwuje światowe trendy i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Zmienia się i rozwija, łączy światy offline, mobile i online, ale w dalszym ciągu jest wierny swoim korzeniom i pozostaje sobą. Tworzy razem z innymi markami Grupę Empik. W jej skład wchodzą, poza ogólnopolską siecią salonów Empik, również księgarnie Mole Mole, a także w segmencie online - empik.com, serwis empikfoto.pl i księgarnia internetowa Livro.pl, w segmencie dystrybucji - Platon, jeden z największych dystrybutorów książek w Polsce, współpracujący z ponad 300 wydawcami oraz Spółka Polperfect rozprowadzająca prasę, w segmencie wydawniczym - Grupa Wydawnicza Foksal czyli wydawnictwa W.A.B., Wilga i Buchmann, a w segmencie Digital - spółki Virtualo i Biblioteka Akustyczna, będące liderami dystrybucji i realizacji treści cyfrowych oraz audio oraz E-muzyka – największy agregator muzyki cyfrowej na polskim rynku.

  70 lat spotkań z kulturą

  Empik od początku swojego istnienia - od otwarcia pierwszego Klubu Międzynarodowej Prasy i Książki w 1948 roku - jest miejscem kontaktu z kulturą. Jest łącznikiem między twórcami a odbiorcami – gromadzi i spotyka ze sobą ludzi oraz zachęca do przeżywania kultury w jej różnych przejawach. Już od 70 lat organizuje spotkania autorskie, premiery i koncerty gwiazd polskiej i światowej sceny. W Empikach klienci mogą nie tylko kupić ulubione książki, płyty czy filmy, ale też zamienić kilka zdań ze swoimi idolami. Od niedawna misja Empiku przenosi się także poza mury salonów – daje radość z poznawania kultury także na festiwalach: literackim Apostrof czy książki dziecięcej Przecinek i Kropka. Nie tylko książki autorów obecne są na półkach empiku, ale także oni sami bywają w salonach Empik. Katarzyna Bonda, Jerzy Stuhr, Zygmunt Miłoszewski, Andrzej Pągowski, Michał Witkowski zgodzili się opowiedzieć o swoich wspomnieniach, związanych z Empikiem. Dla kogo był on pierwszym kontaktem z wielkim światem, a kto szuka w nim… schronienia przed deszczem? Zobaczcie!

  Pozostaw swoją opinię o Empik

  Czy masz wiedzę na temat firmy Empik? Twoja informacja może pomóc potencjalnym klientom w podjęciu decyzji czy skorzystać z usług Empik. Każda opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług naszym klientom.

  Empik
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Empik

  Twoja opinia