NiezależnaOpinia

  Opinie Canal+

  O platformie Canal+

  Właścicielem platformy Canal+ jest firma CANAL+ Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: al. Gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000469644, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861. CANAL+ Polska S.A. (do 15 lipca 2020 ITI Neovision S.A.) – spółka mediowa powstała w 1992 roku jako ITI Neovision sp. z o.o., w 2013 roku przekształcona na spółkę akcyjną. W latach 2005-2013 operator satelitarnej platformy n. W latach 2013-2014 jeden z operatorów (wraz z CANAL+ Cyfrowy) platformy satelitarnej nc+. Od przejęcia spółki CANAL+ Cyfrowy 2 czerwca 2014 roku jedyny operator CANAL+ (do 3 września 2019 roku pod nazwą nc+). Wbrew poprzedniej nazwie (ITI Neovision), Grupa ITI nie posiada aktualnie żadnych akcji spółki CANAL+ Polska. Głównym akcjonariuszem jest Groupe Canal+ – 51% akcji, pozostałe akcje posiadają TVN – 32% akcji (TVN obecnie w 100% należący do Discovery, wcześniej zarówno do ITI, jak i Groupe Canal+ oraz SNI) i Liberty Global (poprzez spółkę zależną LGI Ventures B.V.) – 17%. Pierwotny podział akcjonariatu był założeniem strategicznego partnerstwa pomiędzy Groupe CANAL+, Grupy ITI i Grupy TVN wdrożonego od 19 grudnia 2011 i zawartego 30 listopada 2012 roku, jednak obaj akcjonariusze zdecydowali się sprzedać wszystkie posiadane akcje TVN, a finalizacja transakcji nastąpiła 2 lipca 2015 roku.

  Oferta na platformie Canal+

  W ofercie platformy Canal+ znajdziesz międzyinnymi dekoder 4K Ultrabox+. Dekoder jest wyposażony we wbudowaną kartę Wi-Fi, nc+ GO TV oraz 1TB miejsca na wbudowanym dysku. Dekoder 4K Ready UltraBOX+ wprowadził również funkcjonalność Multirecordingu i pozwala na nagrywanie trzech programów w tym samym momencie, przy jednoczesnym oglądaniu czwartego „na żywo” (pod warunkiem wyposażenia instalacji antenowej w konwerter Unicable lub Wide-Band). Korzystając z tego samego konwertera, dekoder zyskuje kolejną funkcjonalność tzw. „Fast Zapping”, co gwarantuje bardzo szybkie przełączanie się między kanałami.
  Deoder jest dostępny w usługach abonamentowych za programy telewizyjne w sześciu pakietach.
  Ponadto możesz zamówić dostęp do telewizji przez internet. Oferta obejmuje pakiet film z kanałami filmowymi od Canal+, HBO i FlimBox. Pakiet sportowy zawiera kanały sportowe od Canal+ i ElevenSport. Kolejny pakiet dostępny przez internet to Fun&Info z 40 kanałami newsowymi, dokumentalnymi, lifestyle, muzyką i programami rozrywkowymi dla całej rodziny w tym TVN24, BBC, Euronews i CNN. Ostatni pakiet dostępny w ofercie to pakied Kids z dziesięcioma kanałami dla najmłodszych w tym Disney channels i Nickelodeon.
  Na platformie Cana+ znajdziesz także ofertę telewizji na kartę dostępną w trzech wariantach.
  Płatności za usługi Canal+ możesz dokonywać przelewem na rachunek bankowy lub automatycznie podpisując zgodę na obciążenie swojego rachuku bankowego w przypadku usług abonamentowych.

  Co sądzisz o ofercie Canal+?

  Czy kiedykolwiek korzystałeś/aś z Canal+? Jeśli tak, to chcielibyśmy usłyszeć o Twoich doświadczeniach. NiezaleznaOpinia to miejsce, w którym możesz bez wahania wyrazić swoją opinię. Chcielibyśmy wiedzieć, jaka jest ich oferta. Czy platforma jest łatwa w obsłudze? Czy znalazłeś to czego szukałeś/aś? Czy proces rejestracji przebiegał bezproblemowo? Jak oceniasz wygląd platformy? Czy miałeś/aś kontakt z obsługą klienta, czy byli przyjaźni i pomocni? Czy korzystnie z usług Canal+ jest wygodne, bezpieczne? Przeczytaj opinie klientów na temat Canal+ i ich ofercie. Daj nam znać poprzez opinie klienta. Twoja opinia pomaga innym dowiedzieć się, czego można oczekiwać od Canal+.

  10 kroków do uruchomienia sklepu internetowego - Podcast Mistrzowie eCommerce #1 -

  Canal+
  Opinie, skargi i doświadczenia klientów (0)

  10
  100% Kupiłbym tu ponownie!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostawa
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Canal+

  Twoja opinia

  FAQ

  Czy Canal+ jest firmą godną zaufania?

  Obecnie mamy 0 opinii klientów o Canal+. Firma otrzymała średnią ocenę w wysokości 10/10, a 100% recenzentów wskazało, że ponownie kupiliby produkt tej marki.

  Jakie usługi lub produkty oferuje Canal+?

  Canal+ działa głównie w kategorii Sklepy internetowe, a dokładniej w Telewizja, filmy w Internecie.

  Przeczytałem wszystkie recenzje. Co teraz?

  Spodobały ci się recenzje? Jeżeli tak, to złóż zamówienie bez wahania na Canal+ . Jeżeli nie, możesz znaleźć wiele innych brands na naszej stronie.