NiezależnaOpinia

  Opinie Camper

  Camper to znana marka niezwykłych hiszpańskich butów. Сamper przedstaiwa oryginalne projekty modelów, który pozostaje ważny przez wiele lat. Każdy model Camper wykorzystuje wiele rozwiązań technologicznych, które sprawiają, że jest wygodny i odporny na zużycie.

  Pod marką Camper wyprodukowano męskie obuwie damskie i dziecięce dla małych dzieci i starszych dzieci. Marka Camper narodziła się w 1975 roku dzięki Lorenzo Flux. Postanowił zmodernizować firmę obuwniczą swojego dziadka i stworzyć nową markę. Lorenzo połączył tradycyjne doświadczenie i nowoczesny design w nową markę.

  Pierwszy sklep Camper

  Sklep został otwarty w Barcelonie w 1981 roku. Następnie stworzono model Runner, który łączy w sobie ducha obuwia sportowego i miejskiego, model Twins bez zapięcia oraz słynne modele asymetryczne. Obuwie Camper zaczęło sprzedaje się we Francji, Włoszech, Belgii i Portugalii. W 1995 roku na rynku pojawił się model Camper Pelotas, który zapewnił marce ogromny sukces i wciąż jest produkowany co sezon w różnych kolorach. Trzy lata później Camper otrzymał ogólnokrajową nagrodę hiszpańskiego projektu BCD.

  Nowa kolekcja Camper obejmuje letnie męskie i damskie jasne tenisówki Capas z tkanin i gumy, słynny model Beetle jest jednym z najłatwiejszych i najbardziej elastycznych w kolekcji, sandałami Kobarah z efektem rzeźbiarskim, wykonanym z monolitycznego, szczególnie lekkiego materiału. Buty na platformie Marta z dwukolorową podeszwą przypominają tradycyjne hiszpańskie espadryle. W nowej kolekcji znajduje się ponownie model Camper Peu. Powtarza kształt stopy i podczas chodzenia tworzy uczucie chodzenia boso wzdłuż brzegu morza. Camper produkuje również klasyczne modele wysokiej jakości butów, butów i butów.

  Jak uchronić się przed zakupami na fałszywej stronie internetowej Camper?

  Aktywnie współpracujemy z właściwymi władzami, a także z serwisami Facebook i Instagram, które zgłaszają i blokują fałszywe strony internetowe. Poniżej przedstawiamy jednak kilka wskazówek, jak uzyskać pewność, że zakup jest dokonywany za pośrednictwem oficjalnego sklepu internetowego Camper:

  1) Nasz oficjalna strona to Camper.com (lub m.camper.com dla użytkowników urządzeń mobilnych).

  2) Adres URL witryny zaczyna się od https, nie http. Po lewej stronie adresu URL powinna również być widoczna ikona kłódki, która gwarantuje bezpieczeństwo użytkowników podczas zakupów internetowych. Wszystkie bezpieczne strony e-commerce powinny mieć ten symbol.

  3) Jeśli uważasz, że dokonałeś zakupu za pośrednictwem fałszywej witryny internetowej, skontaktuj się z zespołem obsługi klienta (customercare@camper.com), a my dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci w wyborze kroków prawnych, jakie można podjąć.

  Jak mogę kupić campery?

  Aby kupić buty Camper, możesz: – Dokonać zakupu online przez naszą stronę internetową. – Możesz również kupić je przez telefon. Pracownicy działu obsługi klienta z przyjemnością Ci w tym pomogą. – Odwiedzić jeden z naszych sklepów.

  W jakiej walucie pokazane są ceny?

  W zależności od kraju nasze ceny wyświetlane są w euro, dolarach amerykańskich, dolarach kanadyjskich, koronach duńskich, funtach szterlingach, lirach tureckich, pesos meksykańskich lub jenach japońskich. Podane ceny są zawsze cenami detalicznymi, w które wliczono już wszystkie podatki – nie dotyczy Kanady, Stanów Zjednoczonych i Rosji. W tych krajach podatek obliczany jest w momencie wskazania stanu lub regionu – miejsca docelowego wysyłki zamówienia z Twojego koszyka.

  Podziel się swoją opinią

  Miałeś okazję korzystać z usług Campler? Podziel się swoją opinią na ten temat! Twoja opinia jest dla nas ważna i pomaga w zapewnieniu najlepszej jakości poziomu usług dla naszych klientów.

  Camper
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Camper

  Twoja opinia