25% Kupiłbym tu ponownie

Najbardziej istotna pozytywna recenzja

  2022-07-10
ubrania
Bardzo fajna strona i ciekawy sklep internetowy. Mają dobry wybór stylowej odzieży, która różnią ...Czytacz dalej
Tamara

Najbardziej istotna negatywna recenzja

  2023-07-20
Spodnie
Zamówienie złożone 13.07.2023 czas na realizację 3-6 dni mija 7 dni i paczka, która niby wyszła n...Czytacz dalej
Anna

Opinie (4)

  (0)

 (1)

  (1)

  (1)

  (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  ubrania

  Bardzo fajna strona i ciekawy sklep internetowy. Mają dobry wybór stylowej odzieży, która różnią się od tego co możemy znaleźć w sieciówkach. Osobiście nie lubię jak spotykam dziewczyny ubrane tak samo jak ja, wolę być oryginalna. To co najbardziej mi się spodobało to to, że mają na prawdę różnorodne ubrania i duży wybór kolorów, przepiękne akcesoria i torebki! Sklep ten jest cały dla kobiet. Stronka działa sprawnie, zdjęcia są bardzo ładne i bardzo dobrze pokazują produkty. jak wiadomo jest to podstawą. Zakochałam się w ich blogu. Osobiście kupiłam w C&A sweter i spodnie. Jestem zadowolona z zakupu, bardzo fajna jakość i nie napotkałam żadnych problemów z płatnościami czy z przesyłką.


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Spodnie

  Zamówienie złożone 13.07.2023 czas na realizację 3-6 dni mija 7 dni i paczka, która niby wyszła nie doszła po 7 dniach nie wiadomo o co chodzi paczki nie ma i kasy nie ma. Nie ma bardziej nieudolnej firmy wysyłkowej, chyba jako jedyny sklap potrzebują tak dużo czasu żeby dostarczyć zamówienie i jeszcze niestety im się to nie udaje, a do tego nie są w stanie poinformować klienta co się tak naprawdę stało. Żenada


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  ubrania dziecięce

  Zamówienie otrzymałam po kilku dniach. Zwróciłam 2 niepasujące rzeczy brak jakiegokolwiek potwierdzenia o otrzymaniu zwrotu, a minęłojuż11 dni, brak zwrotu pieniędzy za zwrócony towar


 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  c...amp...a

  TRAGEDIA. Kilka m-cy temu zamówiłam kolczyki wkrętki POSREBRZANE, ponieważ jak wiele osób mam uczulenie na metal - UCZULIŁY, gdyż zatyczki nie są posrebrzane ! Co za niekonsekwencja! Zatyczki są w zielonym nalocie po kilkunastu założeniach + pojawia się oczywiście świąd. Oprócz tego zamówione 2 ciemne bluzy, które pylą na wszystko, strach było również cokolwiek z nimi prać, bo zostawiały ten nalot... Zamówione także 2 swetry, które po praniu w 30 st (wg zaleceń) wyglądają jak znacznie gorzej, a w sweter ażurowy jakby się pozaciągał po całości... A, jeszcze były jeansy rozmiar S, modelka na foto rzekomo ponad 170 cm, a jeansy zdecydowanie za krótkie i za szerokie w realu - odesłałam... Czyli zamówienie za kilkaset złotych okazało się porażką. Materiały są tragicznej jakości, a w przeszłości przez wiele lat kupowałam w C...A (w tym swetry).

  CZY W XXI WIEKU KLIENCI MAJĄ WSZYSTKO PRAĆ W RĘKU DO CHOLERY ?! BAWIĆ W WYŻYMANIE CIUCHÓW, ROZKŁADANIE I CZEKANIE 100 LAT NA WYSCHNIĘCIE?
  MAMY K...WA MIEĆ OSOBNE POMIESZCZENIE NA PRALNIĘ ALBO WRÓCIĆ DO POCZCIWEJ FRANI ?


Inni również oglądali