Biovena : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

Biovena

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

M
Marek P.
Zrobiłem zamówienie z Biovena i byłem zadowolony z mojego zamówienia. Przedmioty dotarły do mnie trochę dłużej, co było jedynym minusem, ale poza tym ceny były uczciwe, a przedmioty były dobrze zap...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  kilka produktów

  Zrobiłem zamówienie z Biovena i byłem zadowolony z mojego zamówienia. Przedmioty dotarły do mnie trochę dłużej, co było jedynym minusem, ale poza tym ceny były uczciwe, a przedmioty były dobrze zapakowane i zapakowane. Chętnie zamówię ponownie, po prostu lepiej zaplanuję czas dostawy. Nie spodziewałem się, że naprawdę dotrze po przeczytaniu wszystkich negatywnych recenzji, a zamiast tego po prawie półtora miesiąca moje zamówienie dotarło, kiedy dotarło, musiałem zapłacić 4 euro za odprawę celną, ale było warto, daję 3/4 gwiazdki ponieważ przyjechałem późno, ale z odległości jestem zadowolony z produktu. Po miesiącu, zamiast produktu dostałem zawiadomienia z Poczty z Pruszcza Gd, ze produkt należy oclić, inaczej nie zostanie wypuszczony. Po kontakcie z Biovea, zamiast zwrotu kosztów jest obwinianie klienta ze nie sprawdził.


Inni również oglądali

Logo ESTYL

ESTYL

1 opinie

Branża kosmetyczna stanowi bardzo ważną gałąź handlu online. Mnogość stron internetowych, prowadzących...

Logo Szumisie

Szumisie

1 opinie

Wprowadzenie do branży i opinieBranża produktów dla niemowląt odgrywa niezwykle istotną rolę w życiu rodzic&oa...

Logo eKobieca

eKobieca

1 opinie

Opinie o eKobieca - Twoje centrum makijażu i pielęgnacjiBrancha makijażu i pielęgnacji cieszy się rosnącą popula...

Logo Hair Cure

Hair Cure

1 opinie

Oceny i Opinie w Branży KosmetycznejOpinie i recenzje odgrywają kluczową rolę w dzisiejszym świecie konsumenckim. Kiedy kl...