4TOYS : opinie klientów. Podziel się swoim zdaniem!

Wszystkie opinie

4TOYS

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

K
Konrad
Z przyjemnością polecam sklep dla dzieci 4TOYS! Zakupiłam u nich fotelik samochodowy, który został szybko dostarczony przez kuriera. Produkty oferowane przez ten sklep są wyłącznie markowe i wysoki...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  Sklep dla Dzieci 4TOYS - Recenzja Produktu

  Z przyjemnością polecam sklep dla dzieci 4TOYS! Zakupiłam u nich fotelik samochodowy, który został szybko dostarczony przez kuriera. Produkty oferowane przez ten sklep są wyłącznie markowe i wysokiej jakości, co daje mi pewność bezpieczeństwa mojego dziecka podczas podróży samochodem. W ofercie można znaleźć również wiele innych produktów, takich jak wózki czy rowerki biegowe - wszystko to w przystępnej cenie. Dużym plusem jest też fakt, że sklep ma nianie elektroniczne z bardzo szerokim zakresem działania. Obsługa klienta była profesjonalna i pomocna we wszelkich pytaniach oraz w doborze odpowiedniego modelu fotelika. Polecam 4TOYS każdemu rodzicowi poszukującemu sprzętu dla swojego dziecka!


Inni również oglądali

Logo Oznaczone

Oznaczone

2 opinie

O firmie Oznaczone Oznaczone to koncept etykiet i naklejek imiennych / spersonalizowanych. W roku 2002 po zgubieniu kolejnych z wielu przedmiot&oa...

Logo Szumisie

Szumisie

1 opinie

Wprowadzenie do branży i opinieBranża produktów dla niemowląt odgrywa niezwykle istotną rolę w życiu rodzic&oa...

Logo Carter's

Carter's

1 opinie

Opinie o Carter's: Przegląd branży i recenzjeBranża odzieżowa to dynamiczne środowisko, w którym zachodzi ciąg...

Logo OshKosh B'gosh

OshKosh B'gosh

1 opinie

Kategoria Odzież Dziecięca - Opinie i RecenzjeJednym z najważniejszych aspektów podczas zakupów online jest możli...