NiezależnaOpinia

  Opinie Santander Consumer Bank

  Szukasz pomocnika, który pomoże Ci zarządzać Twoimi pieniędzmi? Zwróć się do Santander Consumer Bank – jednej z największych grup finansowych na świecie. Santander Consumer Bank jest zespołem profesjonalistów, który codziennie wspiera rozwój klientów indywidualnych oraz firm. Zaufały Santander Consumer Bank już miliony polaków. To największy bank strefy euro, lider rynku bankowego Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej. Każdego dnia bank udziela kredytów ratalnych, gotówkowych i samochodowych, obsługuje karty kredytowe, oferuje produkty ubezpieczeniowe i gromadzi depozyty. Proponuje także produkty kredytowe oraz lokaty dla klientów instytucjonalnych. Santander Consumer Bank działa w 321 placówkach na terenie całej Pilski. Możesz się skontaktować z bankiem telefonicznie, listownie lub przez e-mail. Santander Consumer Bank od lat pracował na swoją pozycję i zdobywał liczne nagrody i wyróżnienia. Zdobył pierwsze miejsce w konkursie „Najlepszy Bank 2018” i pierwsze miejsce w konkursie „Gwiazdy Bankowości 2018”.

  Misja Santander Consumer Bank

  Santander Consumer Bank zajmuje znaczącą pozycję w północno-wschodnich Stanach Zjednoczonych, a także w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Portugalii, Polsce. Bank aktywnie wspiera przodujące osobowości świata sportu i angażuje polaków do aktywności fizycznej. Wspiera także polską transplantologię i zwraca uwagę na problemy chorych na mukowiscydozę w Polsce. Santander Consumer Bank włącza się w wiele inicjatyw z promocji zdrowego stylu życia wśród polaków. Więc wspiera aktywność sportową i trenerską. Santander Consumer Bank jest uczestnikiem systemu gwarantowania depozytów przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, co zapewnienia deponentom wypłaty do wysokości, określonej ustawą o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym w razie zawieszenia działalności banku.

  Co oferuje Santander Consumer Bank

  Santander Consumer Bank oferuje następujące rodzaje usług:

  - udziela kredytów konsumpcyjnych dla klientów indywidualnych,

  - obsługuje karty kredytowe,

  - gromadzi depozyty,

  - oferujemy produkty ubezpieczeniowe,

  - posiada produkty kredytowe dla dealerów i komisów samochodowych

  - oferujemy lokaty dla klientów instytucjonalnych.

  System Kontroli Wewnętrznej umożliwia sprawowanie nadzoru nad działalnością Santander Consumer Banku. Zadaniem Systemu jest zapewnienie bezpieczeństwa i stabilnego funkcjonowania banku, usprawnienie realizacji zadań oraz skuteczności i efektywności działania banku. Jeśli Interesuje Cię oferta bankowa lub masz pytanie do Santander Consumer Bank, pracownicy banku są do Twojej dyspozycji na specjalnej infolinii. Santander Consumer Bank czeka na Ciebie w blisko 320 placówkach na terenie całego kraju.

  Rozpatrywanie reklamacji w Santander Consumer Bank

  Jeżeli chcesz złożyć reklamację, dotyczącą usług, świadczonych przez Santander Consumer Bank, możesz to zrobić w jeden z poniższych sposobów:

  - ustnie lub pisemnie za pośrednictwem oddziałów banku,

  - pisemnie na fizyczny adres Santander Consumer Bank,

  - poprzez skorzystanie z formularza kontaktowego na stronie internetowej banku,

  - poprzez wysłanie wiadomości na adres mailowy banku,

  - telefonicznie.

  Santander Consumer Bank pisemnie udzieli odpowiedzi na złożoną reklamację bez zbędnej zwłoki, jednak nie później, niż w terminie do 30 dni od dnia otrzymania reklamacji. W skomplikowanych przypadkach, gdy niemożliwie rozpatrzenie reklamacji w powyższym terminie, termin udzielenia odpowiedzi może zostać wydłużony do 60 dni. Klient Santander Consumer Bank ma możliwość uzyskania bezpłatnej pomocy prawnej u miejskich lub powiatowych rzeczników konsumentów.

  Podziel się swoją opinią

  Miałeś okazję korzystać z usług Santander Consumer Bank? Podziel się swoją opinią na ten temat! Dzięki Twojej ocenie potencjalni klienci Santander Consumer Bank otrzymają informacje, które pomogą im w wyborze odpowiedniej usługi. Natomiast Santander Consumer Bank będzie mógł zapewnić najlepszą obsługę zarówno obecnym, jak i przyszłym klientom.

  Santander Consumer Bank
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Santander Consumer Bank

  Twoja opinia