NiezależnaOpinia

  Opinie Millennium

  Jeśli szukasz niezawodnego pomocnika do zarządzania swoimi finansami, zwróć uwagę na Bank Millennium. Bank Millennium jest ogólnopolskim bankiem oferującym swoje usługi wszystkim segmentom rynku poprzez sieć oddziałów, sieci indywidualnych doradców i bankowość elektroniczną. Twórcom i akcjonariuszom banku Millennium od początku przyświecała idea stworzenia nowoczesnej instytucji, która wykorzystuje najlepsze tradycje bankowości, z powodzeniem konkurującej we wszystkich segmentach rynku finansowego.

  Tradycyjna bankowość w nowoczesnym wydaniu

  Znajomość polskiego rynku finansów Millennium zbudował na wieloletnich doświadczeniach w obsłudze przedsiębiorstw i klientów indywidualnych, uzupełnia ją wiedzą i międzynarodową praktyką w dziedzinie finansów wnoszoną przez Millennium bcp, Banco Comercial Portugues - największy komercyjny bank w Portugalii, który jest strategicznym udziałowcem banku. Dzięki swoim spółkom zależnym i firmom współpracującym bank Millennium od lat prowadzi działalność na wszystkich rynkach finansowych, zapewniając tym samym swoim Klientom kompleksowe usługi finansowe w ramach jednej instytucji.

  Z bankiem Millennium bankuj, gdzie chcesz, tak jak chcesz

  Bank Millennium oferuje prowadzenie konta za 0 zł w przypadku zapewnienia min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i 1 płatności kartą debetową lub BLIKIEM w miesiącu, więc nie musisz płacić:

  - za prowadzenie rachunku płatniczego, obsługę karty debetowej i wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów,

  - za krajowe przelewy w PLN w bankowości internetowej i aplikacji mobilnej,

  - za wygodne przelewy na numer telefonu,

  - za realizację zleceń stałych i poleceń zapłaty. Bank również oferuje klientom złożyć wniosek o pożyczkę gotówkową przez Internet. Z aplikacją Millennium Twoja bankowość dostępna o dowolnej porze, na dowolnym urządzeniu, gdy nie masz przy sobie karty lub gotówki. Dzięki aplikacji Millennium możesz płacić w sklepach, wypłacać z bankomatu i robić zakupy online. Gdy chcesz sprawdzić stan konta, ile masz pieniędzy czy wykorzystany limit karty kredytowej sprawdzisz od razu, przed zalogowaniem do aplikacji. Gdy chcesz zrobić szybki przelew, nie trzeba znać numeru konta odbiorcy, przelew wykonasz na numer telefonu. Gdy chcesz zyskać dostęp do atrakcyjnych Millennium ofert, wyjątkowo oprocentowane lokaty banku dostępne są tylko dla użytkowników aplikacji.

  Fundacja banku Millennium

  Misja fundacji Millennium „Pomnażamy kapitał społeczny” odnosi się do wspierania projektów, które angażują do działania na rzecz społeczności lokalnych. Bank koncentruje się na trzech obszarach działań: edukacji finansowej, edukacji kulturalnej oraz promocji wolontariatu. W ramach głównego, autorskiego programu fundacji „Finansowy Elementarz” Millennium zrealizował prawie 300 warsztatów dla 6000 tysięcy przedszkolaków. Angażując się w projekt BAKCYL, przeprowadził ponad 200 lekcji dla gimnazjalistów z podstaw finansów. Był partnerem wydarzeń edukacji kulturalnej realizowanych dla ponad 8000 osób. W akcjach wolontariatu przez fundację uczestniczyło ponad 200 wolontariuszy, które realizówały programy dla kilku tysięcy beneficjentów. Od kilku lat Fundacja Banku jest partnerem rankingu młodych polskich artystów - Kompas Młodej Sztuki. Oprócz edukacji podstawową rolą Kompasu jest działanie na rzecz budowy profesjonalnego rynku sztuki w Polsce. Kolekcjonerzy, artyści, właściciele domów aukcyjnych i galerii oraz inwestorzy traktują ranking jako źródło cennych informacji o pozycji młodych artystów. Fundacja Millennium była również fundatorem nagrody dla laureata rankingu. Obu wydarzeniom towarzyszyły artykuły edukacyjne w ogólnopolskich mediach, co pozwoliło dotrzeć do większej liczby odbiorców.

  Zostaw swoją opinię o banku Millennium

  Czy miałeś już okazję korzystać z usług Banku Millennium? Czy skorzystałbyś z tej opcji ponownie? Podziel się doświadczeniem, aby przyszli klienci mogli dowiedzieć się więcej.

  Millennium
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Millennium

  Twoja opinia