Bank Polski

Wszystkie opinie

Bank Polski

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Uwaga: Co mówią nasi klienci?

T
Tomasz
Raz w życiu miało mi się do czegoś przydać to konto - zablokowali mi myśląc, że to nie ja próbuję zrobić przelew i to do brata, który ma takie samo nazwisko. Tylko dlatego, że tego dnia zainstalowa...Czytacz dalej

Wszystkie opinie (1)

 • Nie ma jeszcze żadnych opini!

  Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

 • Zamówienie

  Serwis

  Cennik

  Dostawa

  Kupiłbym tu ponownie
  Ogólnie

  konto

  Raz w życiu miało mi się do czegoś przydać to konto - zablokowali mi myśląc, że to nie ja próbuję zrobić przelew i to do brata, który ma takie samo nazwisko. Tylko dlatego, że tego dnia zainstalowałam aplikację na nowym telefonie. Rozumiem, że robią takie rzeczy ze względów bezpieczeństwa, ale mogliby się postarać aby odblokowanie trwało jeden dzień, a nie 3 (oby, bo wciąż czekam). Pomimo dzwonienia na infolinię, zgłoszenia się do punktu Banku Polskiego i okazania dwóch dokumentów tożsamości, napisania oświadczenia, że nie padłam ofiarą złośliwych aplikacji i że to ja usiłowałam wykorzystać moje pieniądze - nadal nie mam do nich dostępu i na miejscu nie mogłam też wypłacić ich w gotówce. Gdyby to było moje jedyne konto, zostałabym dosłownie bez środków do życia na 3 dni. To jest uwłaczające - nie polecam nikomu.


Inni również oglądali

Logo AlfaKredyt

AlfaKredyt

1 opinie

Znowu brakuje Ci kasy? Pieniądze palą Ci się w rękach? Nie możesz się powstrzy...

Logo Wirex
Logo Getin Noble Bank

Getin Noble Bank

1 opinie

Getin Bank jest markÄ… bankowoÅ›ci detalicznej, która należy do Getin Noble Bank S.A., jednego z najwi&Au...

Logo Alior Bank

Alior Bank

1 opinie

Opinie Alior BankNowoczesność oferuje wiele innowacyjnych rozwiązań, także w dziedzinie...

Bank Polski

Czy zastanawiasz się nad zmianą banku? Czy Twoje konto generuje zbyt duże koszty przy przelewach, prowadzeniu konta, a zysk z oprocentowania jest niezadowalający? Czy szukasz banku, gdzie znajdziesz ofertę pożyczek, kredytów, lokat, które spełnią Twoje oczekiwania? Warto przejrzeć oferty różnych banków i porównać co mają do zaoferowania zanim wybierze się najlepszy, by być spokojnym o swoje bieżące pieniądze i oszczędności oraz nie przepłacać za przelewy, prowadzenie konta, czy inne usługi finansowe. Być może warto wziąć pod uwagę skorzystanie z oferty PKO Banku Polskiego. A może już korzystałeś z oferty tego banku? Czy produkty finansowe są godne zainteresowania? Czy musiałeś składać reklamację? Czy przyjęto ją? Przeczytaj też recenzje klientów, którzy dokonali korzystali z oferty PKO Banku Polskiego. Pomoże Ci to zadecydować, czy powinieneś ulokować tam swoje pieniądze.

O PKO Bank Polskim
7 lutego 1919 roku, dekret tymczasowego naczelnika państwa Józefa Piłsudskiego, stworzono Pocztową Kasę Oszczędności. Pierwszym dyrektorem został 28 grudnia 1919 Hubert Linde. Z upływem czasu stworzono centralę banku w Warszawie oddziały lokalne: w Krakowie, Lwowie, Łodzi, Poznaniu i Katowicach. PKO miało na celu wprowadzenie do obiegu polskiego złotego zamiast marki polskiej (pochodnej marki niemieckiej). PKO Bank Polski jest bankiem obsługującym zarówno osoby fizyczne, małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i wielkie korporacje. PKO Bank Polski posiada 956 oddziałów detalicznych, 33 oddziały korporacyjne, 471 agencji, prawie 3000 bankomatów w tym ponad 1100 wpłatomatów. W banku jest otwarte prawie 8,5 mln rachunków, a klienci posiadają 9,6 mln kart płatniczych i prawie milion kredytowych. Logo PKO zostało zaprojektowane przez Karola Śliwkę w 1968 roku i jest ono używane do dziś. Jest to logo znane większości Polaków, choć początkowo bank nie chciał być z nim kojarzony. Logo PKO zostało zaprojektowane przez Karola Śliwkę w 1968 roku i jest ono używane do dziś. Jest to logo znane większości Polaków, choć początkowo bank nie chciał być z nim kojarzony.

Oferta banku PKO Bank Polski
PKO Bank Polski oferuje następujące usługi finansowe swoim klientom: Konta, Karty, Pożyczki, Ubezpieczenia, Kredyty hipoteczne, Automarket, Inwestycje, Bankowość Osobista, e-Urząd, Oszczędności, Dla dzieci i Bankowość elektroniczna. Na stronie banku można umówić się na spotkanie z konsultantem przez wideoczat, telefon lub w oddziale poprzez specjalny formularz na stronie www. Łączne aktywa firmy wynoszą 348 miliardów złotych.

Pochwały, Skargi i Wskazówki dotyczące PKO Banku Polskiego
Czy masz doświadczenie z PKO Bankiem Polskim? Jeżeli tak, to będziemy wdzięczni za podzielenie się spostrzeżeniami na ten temat. Na stronie NiezależnaOpinia możesz wyrazić zarówno swoje zadowolenie jak i brak satysfakcji z usługi. Bylibyśmy wdzięczni za podzielenie się recenzją na temat PKO Banku Polskiego. Każdy (nawet najkrótszy) komentarz pozwoli innym ocenić czy jest to oferta godna zainteresowania. Czy oferta zgadzała się z opisem? Czy były jakieś problemy w czasie transakcji lub po dokonaniu płatności? Czy uważasz, że korzystanie z usług PKO Banku Polskiego jest łatwe i bezpieczne? Czy jakość usług jest wysoka? Czy strona internetowa firmy zachęca do skorzystania z jej usług? Czy musiałeś złożyć reklamację? Jeśli korzystałeś z pomocy obsługi klienta, opisz nam swoje wrażenia. Daj nam znać pisząc komentarz. Przeczytaj też, co inni mieli do powiedzenia na temat banku internetowego PKO Banki Polski. Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji.