Bank Pekao

Wszystkie opinie

Bank Pekao

100% Kupiłbym tu ponownie

Opinie, skargi i doświadczenia klientów Napisz opinię

Poznaj niezależnie opinie, doświadczenia klientów oraz ich skargi! Dowiedz się o najlepszych sklepach online i dostawcach usług. Teraz klienci decydują, które sklepy są godne uwagi a które nie!

Wszystkie opinie (0)

  • Nie ma jeszcze żadnych opini!

    Znajdź firmy, z którymi masz doświadczenie i napisz o nich opinie! Twoje opinie przyczyniają się do większej przejrzystości rynku i zwiększają wiarygodność firm..

Inni również oglądali

Logo AlfaKredyt

AlfaKredyt

1 opinie

Znowu brakuje Ci kasy? Pieniądze palą Ci się w rękach? Nie możesz się powstrzy...

Logo Wirex
Logo Getin Noble Bank

Getin Noble Bank

1 opinie

Getin Bank jest markÄ… bankowoÅ›ci detalicznej, która należy do Getin Noble Bank S.A., jednego z najwi&Au...

Logo Alior Bank

Alior Bank

1 opinie

Opinie Alior BankNowoczesność oferuje wiele innowacyjnych rozwiązań, także w dziedzinie...

Bank Pekao

Czy skorzystałeś z usług platformy internetowej Banku Pekao? Chcesz kupić nowy, większy dom lub biuro? Może czas na kredyt mieszkaniowy? Platforma internetowa Banku Pekao może być rozwiązaniem dla Ciebie. Zobacz co ten sklep ma w ofercie. Bank Pekao nie jest natomiast jedynym takim miejscem na sieci, więc z pewnością warto przeglądnąć opinie innych klientów na temat ich doświadczenia? Sprawdź czy to właśnie ten idealny bank dla Ciebie czytając recenzje innych kupujących, którzy dobrze wiedzą o czym mówią. Naprawdę warto. 

 

O Bank Pekao
Bank Pekao to pierwszy bank, który wprowadził w życie bankomat w Polsce i wydał kartę kredytową. Oni też uruchomili pierwsze biuro maklerskie i zastosowali biometrię w bankowości. Uważają się za dużą część polskiej bankowości. 7 czerwca 2017 roku zakończony został proces nabycia akcji Banku Pekao S.A. Zmieniło się logo banku jak i struktura akcjonariatu. Ich misja to prosty i bezpieczny świat bankowości. Bank został wielokrotnie wyróżniony, a wszystkie te nagrody widnieje na stronie internetowej. 

 

Produkty i usługi oferowane przez Bank Pekao
Bank Pekao otrzymał nagrodę za najlepszy kredyt hipoteczny w ranginku Bankier.pl i Puls Biznesu. Oferuje on kredyt mieszkaniowy wraz z wynikającymi z niego korzyściami. W ofercie są 0% prowizji, od 1.89% marży i do 90% wartości nieruchomości. RRSO czyli rzeczywista stopa oprocentowania to 6.11%. Aby dowiedzieć się więcej należy wypełnić formularz kontaktowy podając imię, nazwisko i numer telefonu i czekać na telefon od przedstawicieli banku. Tu trzeba zaznaczyć, że potwierdza się zapoznanie z informacją administratora danych oraz wyraża się zgodę na kontakt telefoniczny. Taki kontakt ma na celu przedstawienie informacji o charakterze marketingowym. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Po zaznaczeniu pól wystarczy kliknąć w “Wyślij”. Na samym dole strony widnieje wiadomość stwierdzająca, że fizyczna obecność w baku wymagana jest tylko, aby podpisać umowę. Wniosek i wszystkie ważne dokumenty można złożyć online, a wycena jest w uproszczonej wersji dla kredytu do 300 000 zł. RRSO kredytu hipotecznego lub budowlano hipotecznego wynosi 6.11% i została wyliczona przy następujących założeniach: całkowita kwota kredytu to 274 814 zł, kredyt jest zaciągnięty na 24 lata i ma 288 miesięcznych rat do spłaty. Wniesiony wkład klienta to 27% całkowitego kosztu inwestycji i zmienne oprocentowanie kredytu. Zabezpieczeniem obowiązkowym takiego kredytu jest hipoteka na nieruchomości oraz przelew praw z umowy ubezpieczenia od losowych zdarzeń takich jak pożar, które zabezpieczają kredyt w całym okresie kredytowania.

 

Komplementy, Skargi i porady dotyczące Banku Pekao
Czy skorzystałeś z usług Banku Pekao? Przekonałeś się czy ten właściwy bank dla Ciebie i Twojej rodziny? Zdecydowałeś się na kupno nowego domu? Podziel się z nami swoją opinią na temat tego doświadczenia. Czy było warto się zdecydować? W swojej recenzji uwzględnij wiarygodność firmy i informacje na temat łatwości użycia strony i co ważne, czy dotrzymywane są wszystkie obietnice? Jak oceniasz proces założenia konta? Miałeś okazję skorzystać z obsługi klienta? Czy byli pomocni? Czy usługi bankowe są dobrej jakości? Wszystkie opinie klientów są na wagę złota. Recenzje są niezwykle ważne ponieważ pomagają innym klientom w podjęciu decyzji o tym czy to właśnie ten sklep jest odpowiedni dla nich czy też nie. Na co czekasz. W trosce o innych, zostaw recenzję.