NiezależnaOpinia

  Opinie Alior Bank

  Opinie Alior Bank

  Nowoczesność oferuje wiele innowacyjnych rozwiązań, także w dziedzinie finansów. Niektóre z nich mają niespotykane dotąd zainteresowanie i nie da się obejść bez innych. Te drugie, oczywiście, obejmują usługi bankowe. Trudno jest żyć bez konta bankowego, kart płatniczych, bankowości internetowej i innych usług, ale jedno przy korzystaniu z nich w domu, a zupełnie inne, gdy znajdziesz się w nowym, nieznanym kraju.

  O banku

  Działa od 2008 roku. Czwarta co do wielkości liczba oddziałów w Polsce. Najbardziej dynamicznie rozwijający się bank. Wielokrotny laureat międzynarodowych nagród bankowych.

  Bankowość internetowa

  W Alior Banku możesz zarządzać swoim kontem przy użyciu nowoczesnych stron internetowych. Już teraz upewnij się, że jest to proste i wygodne, a jednocześnie bankowość elektroniczna może być bezpieczna.

  System bankowości internetowej został zaprojektowany z myślą o łatwym użytkowaniu przez klientów, niezależnie od tego, czy pochodzi on z komputera domowego, czy z przeglądarki internetowej zainstalowanej na tablecie lub smartphonie.

  Jak uzyskać dostęp do nowej bankowości internetowej?

  Podpisanie umowy w Alior Bank zapewnia automatyczny dostęp do bankowości internetowej oraz wszystkich produktów w banku. Możesz podpisać umowę w dowolnym oddziale.

  Pierwsza rejestracja

  W portalu banku https://www.aliorbank.pl kliknij przycisk "Zarejestruj się" w prawym górnym rogu

  • Wybierz opcję "Nowy system bankowości internetowej" (system jest również dostępny bezpośrednio na stronie https://system.aliorbank.pl - jeśli korzystasz z adresu bezpośredniego, pamiętaj, aby zawsze wprowadzać go ręcznie w oknie przeglądarki).

  • Wprowadź swój identyfikator klienta CIF (znajdziesz go w umowie).

  • Podaj otrzymany kod SMS na swój numer telefonu.

  • Ustaw nowe hasło do systemu (będzie działać tylko w nowej bankowości internetowej, hasło do starego systemu pozostanie niezmienione).

  • Wybierz rodzaj zabezpieczeń.

  Konto osobiste

  Otwarcie konta - 0 zł

  Problem do wydania - 0 zł

  Zarządzanie kontem - 0-10 zł

  Obsługa kart - 0-5 zł

  Uwaga: Po przelewie na rachunek ponad 1500 zł / miesiąc - utrzymanie konta 0 zł. Przy płatności kartą w wysokości 300 zł - utrzymanie karty 0 zł.

  Wszystkie określone parametry działają na terenie Polski. Do użytku za granicą są inne, mniej korzystne taryfy.

  Płać szybko i wygodnie swoje pieniądze na konto BLIK

  Robiąc zakupy, nie musisz zabierać torebki z gotówką lub kartą bankową. Wystarczy mieć telefon ze sobą. BLIK to wygodny i bezpieczny sposób płatności w sklepie, a także w Internecie za pomocą jednorazowych kodów. Prosto i szybko będziesz także wypłacać gotówkę z bankomatu .

  Płać przez telefon

  Otwórz konto, dodaj kartę debetową lub kredytową do Alior Banku do aplikacji mobilnej Google Pay i wygodnie zapłać telefonem w sklepach. Wybierz bank i konkretne konto, które potrzebujesz na podstawie osobistych wymagań. Jeśli potrzebujesz systematycznego wycofywania środków za granicą, wybierz banki, które są zintegrowane z systemami płatniczymi i ustal najodpowiedniejsze warunki.

  Miałeś okazję korzystać z usług Alior Bank? Czy pożyczka przebiegła pomyślnie? Czy skorzystałbyś z tej opcji ponownie? A może znalazłeś dziwne kruczki w warunkach umowy lub prowizja jest za wysoka? Proszę, podziel się z nami swoim doświadczeniem, chociażby w kilku słowach i pozwól oszczędzić pieniądze tysiącom osób.

  Alior Bank
  Opinie, skargi a doświadczenie klijentow (0)

  10
  100% Będę kupować tutaj nadal!
  Zamówienie
  rating
  10
  Serwis
  rating
  10
  Cennik
  rating
  10
  Dostava
  rating
  10

  Wszystkie opinie

  Czytaj o doswiadczeniach klientów, niezależnie opinie oraz skargi! Dowiedż się o najlepszych (online) sklepach. Wspólnie zdecydujemy, które sklepy są godne naszey uwagi a które nie!

  Napisz wlasną opinię o Alior Bank

  Twoja opinia